» Alderweireld: Znamy własną siłę
dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-01-20 17:47:56 komentarzy: 0
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Toby Alderweireld zapewnia, że drużyna Tottenhamu jest bardzo pewna siebie przed starciem z Manchesterem City, mimo że w ostatnim meczu poważnej kontuzji nabawił się nieobecny jutro Jan Vertonghen.
- Oczywiście, że strata Jana jest dla nas bardzo istotna. Musimy jednak utrzymać formę, a zawodnicy, którzy go zastąpią muszą zrobić wszystko, aby zaprezentować jakość taką, jak Jan w ostatnich tygodniach, ponieważ grał cudownie.
- Walka z Aguero i De Bruyne? Oczywiście ich cała drużyna ma wielką jakość, więc musimy zagrać na najwyższym poziomie w defensywie. Musimy być bardzo dobrzy, aby ich zatrzymać. Znamy własną siłę, więc jestem pewien, że możemy ich pokonać.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Brak komentarzy