» Alderweireld: Znamy własną siłę

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-01-20 17:47:56 komentarzy: 0

Toby Alderweireld zapewnia, że drużyna Tottenhamu jest bardzo pewna siebie przed starciem z Manchesterem City, mimo że w ostatnim meczu poważnej kontuzji nabawił się nieobecny jutro Jan Vertonghen.

- Oczywiście, że strata Jana jest dla nas bardzo istotna. Musimy jednak utrzymać formę, a zawodnicy, którzy go zastąpią muszą zrobić wszystko, aby zaprezentować jakość taką, jak Jan w ostatnich tygodniach, ponieważ grał cudownie.

- Walka z Aguero i De Bruyne? Oczywiście ich cała drużyna ma wielką jakość, więc musimy zagrać na najwyższym poziomie w defensywie. Musimy być bardzo dobrzy, aby ich zatrzymać. Znamy własną siłę, więc jestem pewien, że możemy ich pokonać.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 42
Newsów: 6457
Lista online: