» Andros: Ten rok chcę mieć już za sobą
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Andros Townsend chce zapomnieć o słabym 2014 roku i odgrywać wiodącą rolę w Tottenhamie w przyszłym.
23-letniego skrzydłowego zabrakło na Mistrzostwach Świata po operacji stawu skokowego, a w tym sezonie wystąpił tylko raz od pierwszej minuty w Premier League.
- To nie był najlepszy rok w odniesieniu do kontuzji oraz mojej formy, ale chcę to mieć już za sobą.
- Chcę zacząć od nowa w przyszłym roku i starać się pokazać moją formę, aby wejść do składu. Nie grałem dużo i do tego miałem kontuzje pachwiny, ale teraz czuję się sprawnie.
- Jest duża konkurencja o miejsce w składzie, ale to ta sama konkurencja, co w zeszłym roku, kiedy byłem w składzie. Jeśli gram dobrze, to wiem, że jestem tak dobry, jak każdy.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
A miał być nie wiadomo kim po tych jego 2-3 meczach a okazał sie średniakiem totalnym,coś tam mu niekiedy wyjdzie,raz na TYSIONC prób,oczywiście jeszcze wiele przed nim i nie ma sensu jeszcze go oceniać,bo za1/2 sezony może być z niego konkretny gracz ale jeszcze dużo pracy przed nim...
Ta jasne, on powalczy o skład. Koleś jest na takim poziomie irytacji jak Lamela. Zwodziki i zejścia A'la Robben... żeby mu to jeszcze wychodziło... a tak. Mecz z Czarnogórą i jeden mecz ligowy w tamtym czasie, to jedyne mecze które mu wyszły chyba podczas pobytu w Tottenhamie. Zgasł szybciej niż zabłysł.