» Boxing Day z Premier League: Leicester - Tottenham

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2014-12-25 14:18:31 komentarzy: 53

Tradycyjnie w drugi dzień Świąt Premier League nie odpoczywa. Już jutro czas na Boxing Day, podczas którego Tottenham zagra z Leicester City.

Kilka słów o rywalu

Polakom Leicester znany jest oczywiście najbardziej jako klub jedynego rodaka, który ma możliwość występowania w Premier League nie jako bramkarz. Mowa oczywiście o Marcinie Wasilewskim , który na początku sezonu był tylko rezerwowym, jednak w tym momencie wydaje się być pewnym punktem defensywy z King Power Stadium.

Podopieczni Nigela Pearsona mają za sobą fatalną serię. W pięciu ostatnich meczach w Premier League przegrali wszystkie z nich kolejno z: QPR, Liverpoolem, Aston Villą, Manchesterem City i West Hamem United. Popularne Lisy zajmują zdecydowanie ostatnią pozycję w tabeli, gromadząc zaledwie 10 punktów,  a ich strata do pozycji bezpiecznej wynosi aż pięć oczek.

 

Co słychać na Whitw Hart Lane?

Spurs wciąż liczą się w walce o pierwszą czwórkę. Biorąc pod uwagę fakt, że przed Kogutami są West Ham United i Southampton, czyli drużyny, które, według fachowców, prędzej czy później opadną z sił, przed Spurs walka o czwartą lokatę z Arsenalem, który ma tyle samo punktów w tym momencie. Warto nadmienić w tym miejscu, że Kanonierzy grają jutro z QPR Harrego Redknappa, czyli drużyną, która ostatnia łapie wiatr w żagle.

Pochettino nie zamierza dokonywać wielu korekt w składzie w porównaniu do tego, co widzieliśmy na White Hart Lane w poprzednią sobotę, gdy Spurs podejmowali Burnley. Oczywiście w tamtym spotkaniu drobnego urazu nabawił się Ryana Mason i chociaż menadżer przyznaje, że Anglik jest do jego dyspozycji, wszystko wskazuje jednak na to, że środkowy pomocnik dostanie szansę na odpoczynek. Jego miejsce powinien zająć Benjamin Stambouli.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: coys24 Wysłano: 26 grudnia 2014; 15:01

Musimy wygrać

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 26 grudnia 2014; 14:29

Mogliby już skończyć z tym Adebayorem

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 26 grudnia 2014; 14:26

http://zapodaj.net/e5afff09be578.png.html

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 26 grudnia 2014; 14:18

Skromne 1-0 dla naszych,gra pewnie albo napewno powalać na kolana jak zawsze ale powinniśmy 3 pkt wywieźć

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 26 grudnia 2014; 14:11

2-1 dla naszych. Mejson 2x :D xDD

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 26 grudnia 2014; 14:10

Jaki wynik obstawiacie? I kto wpiszę się na listę strzelców?

2-0 dla Spurs. Kane x2

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 26 grudnia 2014; 14:07

o kurde, ale Hugo ma szpryche. Zazdro

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 26 grudnia 2014; 12:32

Niezła. A wiadomo czym się zajmuje?

odpowiedz
Autor: mihorchyk Wysłano: 26 grudnia 2014; 12:27

Na twitterze Hugo można dopaść tylko przez jego małżonkę @marinelloris

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 26 grudnia 2014; 11:16

Pamiętajcie o typerze :)

http://tottenham24.pl/news/Mecze-Premier-League-dodane-do-typera-4166

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 26 grudnia 2014; 10:17

Mam nadzieję że przed meczem w palnik nie przypierdoli dziś :))

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 26 grudnia 2014; 10:14

Ta. W ogóle ktoś ma oficjala jego na twitterze? Bo to co nalazłem to wyglądają na podszywy. To samo na facebooku jakiś czas temu szukałem i podszywy były. On chyba się nie bawi w media społecznościowe bo żeby miał twittera to w życzeniach z oficjalki Tottenhamu daliby jego nazwę a tak...

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 26 grudnia 2014; 10:09

Hugo? :D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 26 grudnia 2014; 09:58

Zgadnijcie kto dziś ma urodziny?

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 26 grudnia 2014; 08:25

Ruskich dlaczego? Konkurencją dla FIFY jest PES od Konami czyli chyba Japońce. Pesa nie trawię grałem tylko w jego demka. A w FIFE prawie same dzieci grają i czity. Co grasz to z jakimiś niedorozwojami jebanymi, przynajmniej ja tak mam. Wiecznie ***** jakieś ściny specjalnie robione przez przeciwnika albo schematy (biegnę przy linii aż do końca boiska i dośrodkowanie i gol). Weź i graj z dałnami

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 25 grudnia 2014; 23:36

komornik a kuchenkę masz elektryczną czy gazową?
lepiej sponsorować EA niż ruskich.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 25 grudnia 2014; 23:26

http://sofifa.com/player/150037-harry-kane?hl=en-GB

Wyjebany jest. 81 potencjału przy 75 startowym a jak mówisz że się podniosło do 77 to ciekawe ile potencjału? Po części żałuję że nie mam 15 ale jak mam tych skurwieli z EA dofinansowywać to pierdziele

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 25 grudnia 2014; 23:19

Wow, to teraz już czaję o co biega. Ja parę dni temu do 14 ściągnąłem moddingway mod. Nowe koszulki, stadiony i niektóre składy. Lekkie zdziwko złapałem czemu Kane 77 ovr miał. W 14 jak katowałem Doncaster Rovers i wypożyczałem Kane to mu około 3 sezonów maxowałem ovr 78. Ale z tego co widzę na futheadzie to Harry w 15 z 68 ovr starował

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 25 grudnia 2014; 23:13

Kane ma już ocenę 77 w FIFIE15 :D startował chyba od 72, co parę tygodni mu podnoszą. Ciekawe na jakiej liczbie się zatrzyma.

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 25 grudnia 2014; 21:24

Musimy to wygrać.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 25 grudnia 2014; 20:37

A nawet 2 asysty xDD

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 25 grudnia 2014; 20:36

https://www.youtube.com/watch?v=i7MMVb3b7N8

Pritch w formie. Gol i asysta

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 25 grudnia 2014; 20:31

Ale jest Wasyl który pewnie rozjedzie Lamele

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 25 grudnia 2014; 20:18

Lester ponoć bez Szmajchela

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 25 grudnia 2014; 20:09

Nie nadążam za tymi ksywkami ja albo nazywam ich po imieniu, albo po prostu ";patałach".

Lamela zapewnia jedynie frustrację, wkurwienie, osłabienie Eriksena i dziurę na prawej stronie. A to, że raz na parę miesięcy strzeli ogórkom ładnego gola to dla mnie niewiele znaczy. Aron Lennon! <klap klap> albo już nawet Towsend.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 25 grudnia 2014; 19:44

Ten to skwarka

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 25 grudnia 2014; 19:43

Nie Paulina przypadkiem? :-D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 25 grudnia 2014; 19:16

Sam nie pamiętam.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 25 grudnia 2014; 19:10

Soldado?

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 25 grudnia 2014; 19:08

Dobra dobra. A skoro masz tak zajebistą pamięć to kto był fałszywym mesjaszem?

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 25 grudnia 2014; 18:58

Mesjasz to Chadli. A Kejnu.... to Kejnu. Tak jak pisałeś nie do podjebania

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 25 grudnia 2014; 18:56

>>lucek8584 napisał:
>>Mejsona króla nigdy nie zmienię!

Kejnu mesjasza też!

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 25 grudnia 2014; 18:52

To nie

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 25 grudnia 2014; 18:52

Mejsona króla nigdy nie zmienię!

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 25 grudnia 2014; 18:50

Może ustawmy sobie na Avatary mordę Lameli to może jakaś tajemna siła sprawi, że zacznie napierdalać :D

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 25 grudnia 2014; 18:49

>>coys24 napisał:
>>A może jak będzie więcej Lameli to będzie więcej Goli

chyba strat

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 25 grudnia 2014; 18:46

A może jak będzie więcej Lameli to będzie więcej Goli

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 25 grudnia 2014; 18:35

>>Underek napisał:
>>Na pewno FA nie chce dać Lameli 30-meczowego zawieszenia za łokieć ze Swansea? <br />
<br />


Nie martw się, po ostatniej jego bramce będziesz widział wiecej i więcej i więcej i więcej Lameli :D

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 25 grudnia 2014; 18:29

Underek
Jak zapłacisz FA to oni go nawet deportują :D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 25 grudnia 2014; 18:27

>>Radzio napisał:
>>Komor Ty fejmie :D z Żelkiem piszesz sobie na twitterze. <<

Haha, no a jak!! Żelek równy gość. Nie myślałem że ktoś to zauważy :P

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 25 grudnia 2014; 18:21

Na pewno FA nie chce dać Lameli 30-meczowego zawieszenia za łokieć ze Swansea?

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 25 grudnia 2014; 18:19

Misiaczek, widziałeś mecz ze Swansea co robił Fazio?

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 25 grudnia 2014; 18:13

Komor Ty fejmie :D z Żelkiem piszesz sobie na twitterze.

odpowiedz
Autor: MalocchioZD Wysłano: 25 grudnia 2014; 18:11

Fazio na ta chwile nie jest niestety lekiem na cale zlo. Bony ostatnio go troche ustawil, ale jesli zawsze zgarniemy komplet punktow to ja nie mam nic przeciwko. Dodatkowo Eric jako melodia przyszlosci na stoperze. Najwieksza zasluga Federico jest fakt iz nie musze ogladac dwoch kapitanow: Dawsa i Kabsa, i za to juz ma u mnie plusa.
A tak reasumujac to z Jankiem prezentuja sie coraz solidniej, i to powinien widziec kazdy slepy.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 25 grudnia 2014; 16:55

Bo mało kto gra tak jak powinien grać, dlatego. Do LL się nie przypierdalam, do Kejna też (choć po części dlatego że mam na jego punkcie pierdolca)

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 25 grudnia 2014; 16:36

Komor, Ty to generalnie o wszystkich masz złe wyobrażenie. Ja o Fazio przez te pół roku na minus mam tylko jego szybość, chociać nadrabia dobrym ustawieniem. A na plus zdecydowanie wyprowadzanie piłki i spokój. Janek w porównaniu do Fazio w wyprowadzaniu piłki może się uczyć.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 25 grudnia 2014; 14:57

Facjo przecież jest mega spóźniony + złe wybory + kretynizm. Generalnie to w pół roku taki wyrobił obraz u mnie.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 25 grudnia 2014; 14:52

>>Misiaczek1951 napisał:
>>Bez przesady. Jaki błąd Fazio popełnił, po którym padł gol. Mówię o czasie, w którym zaczął grac regularnie z Jankiem.

Na razie jeszcze nie popełnił, ale to głównie dzięki dyspozycji Hugo. Widziałeś, jak nie mógł nadążyć za Ingsem z Burnley. ?

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 25 grudnia 2014; 14:35

Ja akurat do Fazio jeszcze nic nie mam xD

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 25 grudnia 2014; 14:34

Bez przesady. Jaki błąd Fazio popełnił, po którym padł gol. Mówię o czasie, w którym zaczął grac regularnie z Jankiem.

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 25 grudnia 2014; 14:33

Ogólnie do nas jak przychodzą jacyś piłkarze co się wyróżniali w poprzednich klubach, to tuja zatracają się, Jakąś klątwe może mamy xD

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 25 grudnia 2014; 14:29

Fazio to świetny stoper. Mówię to nie tlko jako kibic Tottenhamu, ale ogólnie futbolu. W poprzednich latach oglądałem może z 30-40 meczów Sevilli i zawsze był świetny.

Nie rozumiem tego waszego wiecznego narzekania. Tu przerżną, tamten cienias, ten sie nie nadaje. Ludzie! Trochę wiary

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 25 grudnia 2014; 14:27

Oby Dier zagrał za tego Facjo.

2-1 dla naszych po wielkich męczarniach

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 58
Newsów: 6457
Lista online: