» Carroll: Chcę zostać na White Hart Lane

dodał: Underek dnia: 2015-05-29 23:22:18 komentarzy: 0

Wychowanek Tottenhamu, Tom Carroll powrócił już z wypożyczenia ze Swansea i razem z drużyną przygotowuje się do nowego sezonu na tournee. Carroll zdążył już zaliczyć udany występ w meczu z malezyjską jedenastką i ma nadzieję przekonać do siebie Pochettino.

Carroll, który jest etatowym reprezentantem Anglii do lat 21 jest bardzo zmotywowany, aby pokazać się trenerowi.

-Wypożyczenie do Swansea było dla mnie dobrym doświadczeniem i cieszę się, że mogłem rozegrać więcej meczów w Premier League, ale teraz mam zamiar pokazać co potrafię. - mówił Carroll - Jestem piłkarzem Tottenhamu i chcę tu zostać - dodał nasz wychowanek.

W najbliższym czasie Tom, razem z Kanem, Dierem i Pritchardem wyjedzie walczyć o młodzieżowe mistrzostwo Europy.

 

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 61
Newsów: 6457
Lista online: