» Chadli: Zdobędziemy trzy punkty

dodał: sajmi14 dnia: 2014-12-14 09:40:41 komentarzy: 33

Nacer Chadli udzielił wywiadu, przed meczem ze Swansea. Skrzydłowy Tottenhamu strzelił w tym sezonie już 6 bramek.

 

- Jestem pewny siebie. Swansea, to drużyna, którą ciężko pokonać, szczególnie gdy grają u siebie. Musimy zaprezentować w najbliższym meczu naszą dobrą stronę.

 

- Możemy opuścić ich stadion z trzema punktami. Musimy być naprawdę, bardzo skupieni, grać pressingiem i jak najdłużej utrzymywać się przy piłce.

 

- Jestem bardzo szczęśliwy, gdy dobrze spisuje się na boisku. Lubię strzelać bramki, ale najważniejsze, żeby drużyna cały czas wygrywała.

 

- Po ostatnim spotkaniu z Besiktasem jesteśmy bardzo zawiedzeni. Zakwalifikowaliśmy się do kolejnej fazy Ligi Europy, ale teraz najważniejszy jest mecz ze Swansea.

 

- Dobrze się czuję, jestem zdrowy. Nie zagrałem dobrego spotkania z Besiktasem, ale to dlatego, że wróciłem po kontuzji. Moja forma będzie rosła, z meczu na mecz.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Spurs Wysłano: 14 grudnia 2014; 15:59

3-0 :-))

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 14 grudnia 2014; 15:59

Tak się klepie ten marny Liverpool a nie co my... :( :(

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 14 grudnia 2014; 15:55

Balotelli :D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 14 grudnia 2014; 15:55

Aluminium czarnego! :) Szczerze to takiego Valencii jak dziś to nie pamiętam ale może dlatego że mało ich oglądam

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 14 grudnia 2014; 15:48

Coś nowego? Akurat mnie nie było. On to mecz życia dziś. Sam na sam z De Geą spaprał

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 14 grudnia 2014; 15:41

Co Sterling zrobił :-))

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 14 grudnia 2014; 15:40

W ten czas co on na Anfield jest to Soldado chyba jednego gola strzelił z gry a ten dalej nic.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 14 grudnia 2014; 15:33

Bario wchodzi,coś mi się to nie widzi...

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 14 grudnia 2014; 15:22

A my chyba z nimi następny ligowy gramy. Jak United nie może to sędzia dopomoże. Choć od dwóch lat z nimi nie przegraliśmy. Ale jak patrzę kto ma odpowiedzialność brać za bramki to mi się to nie widzi. Mi się do cholery nic już nie widzi po tym meczu z Palace

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 14 grudnia 2014; 15:14

Co prawda to prawda...

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 14 grudnia 2014; 15:12

Dwa. Parodia. Boczny łysy prawie jak Webb półtora metrowego spalonego nie zobaczył

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 14 grudnia 2014; 14:44

1-0 Manu

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 14 grudnia 2014; 14:40

Identyczna charakterystyka jak Torres,koń trojański :-D

odpowiedz
Autor: dymitr92 Wysłano: 14 grudnia 2014; 14:30

wracając do tematu Soldado, to jest totalna porażka jak on gra. jak widzę jego miny po zmarnowanej setce to aż mi cisnienie podnosi :D

odpowiedz
Autor: przemcio129 Wysłano: 14 grudnia 2014; 13:37

gareth, ja tam wolałbym zobaczyć dziś na lewej Davisa, aniżeli Rose'a... z jego dośrodkowań przynajmniej coś wynika :D

odpowiedz
Autor: garethbale3 Wysłano: 14 grudnia 2014; 13:07

Ale wydaję mi się, że troche się zestresował tą rozmową jakby spocony :)
Co do meczu chciałbym dziś zobaczyć w środku Stambouliego, zasłużył na grę w 1 składzie. Chadli na skrzydle z Eriksenem. Walkera i Rose na bokach i na Swansea! Trzeba wygrać 3 punkty istotne, z meczu na mecz będzie lepiej trzeba być cierpliwym, ja jestem i będe! COYS!

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 14 grudnia 2014; 12:49

Co on się tak cały czas maca po włosach?

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 14 grudnia 2014; 11:45

http://www.tottenhamhotspur.com/spurs-tv/interviews/paulinho-back-on-target/

No dobra, z tym amerykańskim akcentem, to trochę przesadziłem :D

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 14 grudnia 2014; 11:41

Paulinho o dziwo mówi po angielsku :D
Ma nawet fajny, amerykański akcent.

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 14 grudnia 2014; 11:40

Znając życie Paulinho nie wymienił nawet zdania z Dier'em

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 14 grudnia 2014; 11:22

>>lucek8584 napisał:
>>Aha, chodzi ci o to, że portugalski jest podobny do hiszpańskiego.

Dokładnie o to. Ja doskonale wiem że w Brazylii jest Portugalski a w Argentynie Hiszpański. Tylko tu chodzi o rodzinę tych języków. Mówię, tak jak Polak z Czechem, Rosjaninem czy Chorwatem się dogada to podejrzewam że tam jest podobnie.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 14 grudnia 2014; 11:17

Aha, chodzi ci o to, że portugalski jest podobny do hiszpańskiego.

odpowiedz
Autor: peya90 Wysłano: 14 grudnia 2014; 11:17

co to ma być kolejka do typera nie dodana? przynajmniej dzisiejszy mecz byście dodali pozdr

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 14 grudnia 2014; 11:16

Ale w Argentynie obowiązuje język Hiszpański

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 14 grudnia 2014; 11:13

>>lucek8584 napisał:
>>Chyba tylko Lama, Fazio i Goldado.

Może jeszcze Paulinho z Dierem skoro pierwszy zna Portugalski a drugi może coś podłapał w Sportingu? Chyba są dość podobne. Tak jak Słowianie mogą wiele zrozumieć w różnych językach z tej rodziny to i pewnie tam jest tak samo.

odpowiedz
Autor: MalocchioZD Wysłano: 14 grudnia 2014; 11:11

Musi być dobrze, pora na komplet punktów po ubiegłotygodniowym rozczarowaniu z CP.
Wiadomo mecz z podtekstami Gylfi-Ben.
Czekam do 17 i dwie godziny z C+ .

Tak w mojej działce to już na całego rozkręciły się akademie po początkowych problemach. U18 trzecie miejsce, ale gra dopiero 17.01, U21 po ostatnim derbowym zwycięstwie już liderem, a z ciekawostki nie wiem czy znacie kapitana z U21 - niejaki Khumalo :) powrót z zaświatów :)

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 14 grudnia 2014; 11:09

Chyba tylko Lama, Fazio i Goldado.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 14 grudnia 2014; 11:06

>>coys24 napisał:
>>Masakra jak.większość team'u nie mówi po angielsku

Plusem natomiast jest to że bez problemu z El Treneiro się dogada :)

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 14 grudnia 2014; 11:04

Chadli na atak z Kejnu i będzie nakurwianie.

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 14 grudnia 2014; 10:55

Masakra jak.większość team'u nie mówi po angielsku

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 14 grudnia 2014; 10:27

Ja już nie wiem czy jemu coś to pomoże. Myślałem że po bramce z Evertonem psychicznie się przełamie ale on dalej swoje robi jak robił. To już chyba go bedzie tu stać tylko na takie wypadki przy pracy jak z AELem czy Evertonem właśnie. Zmiana otoczenia na Hiszpańskie. A i właśnie, w którymś Premier League World bedzie z nim wywiad. Tylko nie wiem czy w tym czy w następnym. Trzeba śledzić canal plus. I co mi się rzuciło w oczy to po Hiszpańsku udzielał wywiadu :(

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 14 grudnia 2014; 10:21

Może Soldado trafi, przyda mu się ta bramka

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 14 grudnia 2014; 09:56

Gdzie szukać punktów jak nie na wyjeździe? Dorobek punktowy na WHL jest dramatyczny. Swansea gra dobrze u siebie, my przeważnie zdobywamy punkty na wyjazdach więc powinien być to zacięty mecz. Jak nie dostaniemy bramki w pierwszych 20 minutach to może jakoś to będzie. Plusem jest to że chyba Fabiański nie wystąpi. Solidny z niego bramkarz i jeden z bardzo wąskiego grona odbyciaków którego toleruję.

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 50
Newsów: 6457
Lista online: