» Chelsea nie daje szans Tottenhamowi

dodał: Radzio dnia: 2014-12-03 19:25:31 komentarzy: 124

Tottenham mimo dobrego początku uległ Chelsea 0-3 na Stamford Bridge. Bramki dla gospodarzy strzelali Eden Hazard, Didier Drogba oraz Loic Remy.

 

CHELSEA: Courtois; Ivanovic, Cahill (Zouma 46'), Terry (c), Azpilicueta; Matic, Fabregas (Mikel 76'); Willian, Oscar, Hazard; Drogba (Remy 73').

SPURS: Lloris; Chiriches, Fazio, Vertonghen, Davies; Bentaleb, Mason (Paulinho 58'); Lennon (Chadli 58'), Eriksen, Lamela (Soldado 74'); Kane

Bramki: Hazard 19', Drogba 22', Remy 73'

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Komornik Wysłano: 4 grudnia 2014; 16:04

@NoName88

Jeśli to jest to co myślę to o ile się nie mylę sprzedają tam repliki retro koszulek Tottenhamu. I to po niezłych cenach

odpowiedz
Autor: NoName88 Wysłano: 4 grudnia 2014; 15:33

Taniej niż w oficjalnym sklepie znajdziecie na Sportsdirect.com (meczówki po 38 funtów, w oficjalnym po 50 funtów), bez problemu wysyłają do Polski, można kupić trochę innych gadżetów Spurs.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 4 grudnia 2014; 15:26

Mam nadzieję, że na Crystal Palace już wyjdziemy z powrotem na 4-4-2.

Mam coraz lepsze przeczucia, bo nasza gra już wygląda całkiem całkiem. Z Orłami tylko 3 punkty.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 4 grudnia 2014; 14:03

Wyjazdówka jest maszkarna... ale tańsza o 10 funtów od domówki. Trzeci jest za ciemny ale według mnie lepszy od wyjazdówki i też jest 10 funtów tańszy od domówki. Kilka okazji można wyłapać tam w oficjalnym shopie. Ja to koniecznie muszę nowy portfel sobie sprawić

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 4 grudnia 2014; 12:47

Ja chcę sobie na święta kupić wyjazdówkę z zeszłego sezonu i maskotkę koniecznie :)

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 4 grudnia 2014; 08:36

Tak oglądam to fajne rzeczy są w shopie. Muszę skombinować ten skórzany portfel sobie. Piłki, koszulki z autografami są :) Alkohole też znalazłem :P Skotisz Łiskej za 29.99 funtów. Bekowa jest ta czapka-kogut :D i sweter z reniferem :)) zresztą widziałem go wcześniej jak dali obraz na naszych kibiców to był taki jeden co stał obok gościa przebranego za mikołaja :P

http://www.podstadionem.pl/portfel-skorzany-tottenham.html

fajny

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 4 grudnia 2014; 08:18

Chociaż ta Szkocka... :) może żebym w Londynie był to bym kupił :D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 4 grudnia 2014; 08:17

@Drakiur

Ja już jakis czas nie piję alkoholu i na dobre mi to wychodzi

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 4 grudnia 2014; 07:29

No to widzę, że klub dba o naszych kibiców

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 4 grudnia 2014; 07:13

Radzio
Żeby czasem twojej wypowiedzi Daniel nie czytał przypadkiem :-D

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 3 grudnia 2014; 23:10

Komornik, mam coś dla Ciebie

http://www.zczuba.sport.pl/Zczuba/51,138263,17069544.html?i=0&bo=1

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:59

Spokojnie. Chłopaki nie zagrali słabego meczu. Nie udało się - trudno. Średnia wieku to 24 lata, więc przed Tottenhamem bujna przyszłość. :)

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:58

Najlepsze jest to że pierwszego stycznia jest rewanż. Ehh. Ide spać i zapomnieć

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:50

To że Czelsi jest mega zorganizowana. My cały czas klepaliśmy i nie mogliśmy przebić się przez nich.

odpowiedz
Autor: meloman84 Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:49

Większość miałana uwadze to że ten mecz przegramy (ja osobiście przed meczem brał bym remis w ciemno), pocieszeniem może być to że jakoś zaczyna to wyglądać wreszcie i z CP muszą być 3pkt. Koniec rozdawania punktów mniejszym...ciekaw jestem tylko czy chłopaki z dość krótką ławką wytrzymają ten grudzień...

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:47

Czy przegrywamy grając kupe czy też o niebo lepiej tu nie ma zmaczenia bo dostajemy na oko tyle samo bramek.Coś tu ***** nie gra...

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:47

Liverpool Liverpoolem ale Newcastle jest przed nami :) A z posiadania to nie ma co się cieszyć. Wiadomo, chelsea miała bramki i mieli komfort gry

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:43

Już nawet Loserpool nas wyprzedził... nie wierzę

odpowiedz
Autor: dangerox11 Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:42

zajebisty mecz Kane'a :) nie wiem czy nie najlepszy na boisku

odpowiedz
Autor: dangerox11 Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:42

posiadanie zajebiste :D ale co z tego :(

wygrać z CP w sobotę i jakoś to będzie wyglądało. nie ma tragedii przegrać z chelse w tym sezonie to nie wstyd !

odpowiedz
Autor: Potemp Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:40

Dokładnie Komornik nawet, nawet graliśmy. Nie rozumiem trochę czemu Soldado nie grał od początku kosztem właśnie Lameli.
Ogólnie tradycyjnie 3 prezenty dla Chelsiaków.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:40

>>Szpila napisał:
>>Komornik,masz rację że wyskoczyłem tylko na Ciebie,może dlatego że zawsze czytam tylko Twoje narzekanie.No co ja mam ci napisać jak jest już 0-3.

Przepraszam bardzo to dziś aż tyle narzekałem? Nie wiem, z narzekających komentarzy to może ta parodia defpoma Bentaleb a reszta to normalne komentarze. Jakos ludzie też narzekają i piszą gorsze rzeczy ale widzisz tylko mnie... dobra zresztą nie będę dyskutował. Wystarczająco dziś dostałem obuchem w łeb

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:38

Sanczez strzela

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:37

cze te kurwy analusy w 90 bramka,no nie...

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:37

Gówna nie graliśmy ale dostaliśmy. To dołuje bardziej niż wtedy jak grają gówno i dostają worek bramek. Ale doła podłapałem

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:36

Ehhhh......

odpowiedz
Autor: Szpila Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:36

Komornik,masz rację że wyskoczyłem tylko na Ciebie,może dlatego że zawsze czytam tylko Twoje narzekanie.No co ja mam ci napisać jak jest już 0-3.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:28

Chociaż honorówke,tyle tylko chcę!!!

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:21

Pulinho jaki z niego gwiazdorek. Żal patrzeć na te sztuczki, który i tak nie wychodza

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:16

Bez komentarza...

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:15

Wiedziałem że Remy strzeli. Mou jeszcze Salaha wpuść tez może coś strzeli. Brak słów

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:15

Pacze :'(

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:15

Soldado in oby nie za Kejna

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:14

Kejn już przesadza z tymi rajdami

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:11

Co ten Kejnu w obronie :o

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:09

>>lucek8584 napisał:
>>;Posiadanie: 62%Tott Czelski38%...

Może to robiłoby wrażenie przy 0:0 ale jak ruscy prowadzą to jakoś to nie dziwi

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:07

Kejnu za bardzo samolubuje..

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:05

Posiadanie: 62%Tott Czelski38%...

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:00

Paulinho Boże.....:-(

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 22:00

Pałlinjo....

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:58

>>Szpila napisał:
>>Komornik nie pierdole,psujesz tutaj swoją obecnością przyjemność bycia kibicem Tottenhamu.

Niby jak. Ludzie sobie piszą żeby niektórzy się powiesili a ty na mnie wskakujesz...

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:56

Oddajcie mi Caulkera, Livermore'a, Dempsey'a, Defoe i Sigurdssona...... :(

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:54

Bo Lamela jest przesłaby! Ja pierdole, tak nie gra 30 milionow ojro. Dlaczego inne kluby nie przepieprzaja pieniedzy jak my?

Mógłby mi to ktos wyjasnic? Dlaczego my od lat placimy morze pieniedzy za Soldady, Lamele, Bentow, Bentley'ow i innych c***oz?

odpowiedz
Autor: Szpila Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:54

Komornik nie pierdole,psujesz tutaj swoją obecnością przyjemność bycia kibicem Tottenhamu.

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:49

* 20 minut było dobre a nie 15

odpowiedz
Autor: dangerox11 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:49

lucek8584 to nie pisz jak masz pisać pierdoły że lamela jest słaby że nic nie gra itp .

odpowiedz
Autor: Potemp Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:47

Nie wiem czego wyście się ludzie spodziewali. Tak czytam i czytam i na prawdę nie wiem. Pierwsze 15 minut całkiem fajne. Potem byk numer 1 i się posypało :)

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:47

"i niech sie powiesi za te błędy"
Ja pierdole, nie mogę tego czytać...
Lamela szarpie... dobra już nie chcę mi sie więcej pisać na jego temat..

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:45

>>Szpila napisał:
>>Komornik czas już na zmianę klubu,bo robisz nam i sobie krzywdę......<br />
<br />


Co ty pierdolisz ***** co ty pierdolisz...

odpowiedz
Autor: Szpila Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:41

Komornik czas już na zmianę klubu,bo robisz nam i sobie krzywdę......

odpowiedz
Autor: dangerox11 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:40

>>Spurs napisał:
>>;Davies co za porażka...


ty jesteś ślepy czy co ! rumun wszystko jebie a nie Ben który nie gra źle

odpowiedz
Autor: dangerox11 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:38

rumuna bym już nie wpuszczał niech zostanie w szatni i niech sie powiesi za te błędy !!!

Lamela próbuje szarpać ale 1 na 11 ciężko , Eriksen nie widoczny Kane sie stara ale jak takich set nie umi strzelić to ciężko o dobry wynik, Lennon tez nie gra źle

odpowiedz
Autor: Xank Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:34

Jak na razie średnio :/ Trzeba się zbierać do pracy na 3 zmianę :(

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:33

https://www.youtube.com/watch?v=1KyKjAo56Bs

We'll shit when we're shit.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:33

Dobranoc

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:32

Kiedy ostatni raz mieliśmy lewego obrońcę? Ekotto z 3 lata temu?

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:32

Moja ulubiona przyśpiewka ostatnimi czasy

https://www.youtube.com/watch?v=kAPVA7Vle8M

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:29

Davies co za porażka...

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:28

autostrada do nieba

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:27

Hahahhaha Bentaleb gra defpoma. To jest parodia

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:26

Wydalismy w dwa lata 150 milionow po to, zeby przeciwko Hazardowi wystawic Chiricesa.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:25

Już dla nich ruscy są bogami nadprzyrodzonymi... kompletnie obsiadli. Mnożące się błędy od Llorisa zaczynając itd.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:22

Jeszcze nam na deser wjebią z wolnego i po zawodach...

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:21

Hugo flaczeje

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:20

Co ten kirwa Lloris robi....

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:19

Hugo, dlaczego :(

A nasi jak zwykle mocni psychicznie. Zupełnie zgaśli. Probuje liczyc bledy Chiricesa.

Dobre wykopy Llorisa: 0
Błędy Chiricesa: 5724583472

Po co my wydajemy 20 baniek na Paulinho, 15 na Kupę czy 6 na Stambuła...

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:18

Ja pierdole, nawet angielskie transmisje mi nie pójdą... przecież człowieka może kurwica strzelić

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:16

To, że mecz c***owy, to jeszcze transmisje takie gówniane, że szkoda gadać

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:16

Przegraliśmy w momencie słupka Kane. Tak to mentalnie by poprawiło morale to raz. Można by było myśleć o remisie całkiem realnie a teraz to wszystko c*** strzelił. Żeby LL taką manianę odwalił w takim meczu? Nie pojmuję

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:14

A mogło być tak pięknie....

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:13

No brawo Lamela zamiast biegnąć do piłki, to czeka aż grzecznie do niego przyjdzie... on jest naprawdę żałosny

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:12

Innej opcji nie ma

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:12

Innej opcji nie ma

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:08

Przegraliśmy

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:08

Drogba napastnik czołg

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:07

Pogrom jak skurwesyn będzie....

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:07

No nieźle

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:07

Hugo

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:07

Hugo przepiękne wznowienie. Normalnie jak w poprzednim sezonie

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:07

TAAK JEEST!!!

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:07

...

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:06

My ***** nigdy z nimi nie wygramy... nawet jak byśmy mieli Messiego czy Ronaldo. To jebane SB jest przeklęte

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:05

Chirices nie mógł, po prostu nie mogl czegos nie spieprzyc. Walker wracaj! Yedlin przybywaj!

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:04

Kirikesz zapomniał, że gra na prawej a nie na środku...

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:04

Gramy jak nigdy, dostajemy jak zawsze :))

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:04

***** za dobrze było...

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:04

No nieźle

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:03

Underek wykrakałeś

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:03

No i c***, no i czesc...

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:03

Na pewno to My gramy na bialo??

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 21:02

Bentaleb ojechany jak dziecko...

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:58

Kejn co tworzy

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:57

Kosmiczne 15 minut

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:57

Ktoś nam Tottenham podmienił chyba :-D

odpowiedz
Autor: Xank Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:57

Kane jak zwykle sam :O

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:56

Kejn jak kuna

odpowiedz
Autor: Xank Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:53

ja na takim oglądam :D
http://futbolhd.tv/stream1.php

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:53

Kejnu pare centymetrów niżej i byłoby jak znalazł

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:53

http://mecztv.com/channel1.php

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:53

Jak to nie wpadło? :O

odpowiedz
Autor: Xank Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:53

aiaiai :D

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:53

prawie...

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:53

#WhiteHartKane

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:50

No prawie prawie :-)

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:47

Dacie jakąś dobrą transmisję. Oczywiście polską

odpowiedz
Autor: Xank Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:45

Gramy ! :)

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:45

Zaczynamy!! Jesteście?

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:45

Dobra jedziemy!!!

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:45

Lennon grał gówno.... hehe dobre

odpowiedz
Autor: dangerox11 Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:41

czemu Lennon gra jak z evertonem cały mecz gówno grał ( jak zawsze ) ??!!

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:39

Paulinho, Capoue i Dembele jakieś 50 baniek ojro a gra dwóch wychowanków. Wymowne.

Co jest ze Stambułem, że nie ma go w kadrze?

odpowiedz
Autor: dangerox11 Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:35

za młody i za malo doświadczony skład nas takiego rywala :/ środek jest zgubiony i zdominowany przez Maticia i Fabregasa

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 3 grudnia 2014; 20:21

Średnia jedenastki 23,7. Za kilka lat mamy wielką drużynę, o ile oczywiście Levy nie posprzedaje wszystkich

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 3 grudnia 2014; 19:58

O ja moje przepowidnie sie sprawdzily co do skladu: o

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 3 grudnia 2014; 19:58

coys
Dokładnie o tym samym pomyslałem. Niby tamnie ma żadnego realnego kandydata do Złotej Piłki czy innych nagród, ale na każdej pozycji każdy na równym poziomie i to jak zajebistym poziomie.

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 19:57

Ale ta Chelsea ma pakę....

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 3 grudnia 2014; 19:57

Ale ta Chelsea ma pakę....

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 grudnia 2014; 19:56

Oszczędzają się na Crystal Palace

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 grudnia 2014; 19:50

Eriksen wreszcie na swojej nominalnej pozycji,boje sie o środek pola w tak dużym meczu,bo co jak co ale Chelsea to wiadomo,Fazio jak nic nie odpier*oli to powinno być oki
COYS!!

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 3 grudnia 2014; 19:49

Wolę Lamele niż Lennona, to na pewno. Trzech zmian bym dokonał:
a) Naughton - Chiriches. Bądź co bądź to Kyle jest, nieważne jakim, ale jednak prawym obrońcą.
b) Soldado- Lamela. Hiszpan się przełamał, więc dlaczego nie dac mu grac.Ale chodzi chyba o grę defensywną, bo tam faktycznie Lamela walczy i ma dosc duzo odbiorów jak na ofensywnego pomocnika.
c) Chadli-Lennon. Nie wiem, dlaczego nie gra Nacer, skoro od tygodnia jest zdrowy.

odpowiedz
Autor: hsn Wysłano: 3 grudnia 2014; 19:49

Dembele kontuzjowany,ze nawet na lawce go nie ma?

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 19:48

Cieszę się tylko, że znowu Lennon jest w składzie, bo zasługuje na to.

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 3 grudnia 2014; 19:47

Bardzo młoda formacja ofensywna.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 3 grudnia 2014; 19:46

Lamela... nie wiem, czy to dobry pomysł

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 54
Newsów: 6457
Lista online: