» Conte: Wszystko zależy od nas

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-04-16 22:00:00 komentarzy: 0

Antonio Conte zdaje sobie sprawę, że dzisiejsza porażka jego drużyny znacznie zmniejszyła stratę Kogutów do Chelsea. Włoch wie, że gra The Blues musi się poprawić również, jeśli chodzi o mecz FA Cup z Tottenhamem w przyszłą sobotę.

- Ufam swoim zawodnikom. Presja to normalna sprawa, ale wciąż jesteśmy liderem i wszystko zależy od nas. Zrobiliśmy wielki progres w całym sezonie i w ostatnich sześciu spotkaniach musimy udowodnić nasz postęp.

- FA Cup? To będzie bardzo trudne spotkanie, ponieważ Tottenham gra świetną piłkę. Są w doskonałej formie, mają za sobą fantastyczną serię. To będzie mecz między drużynami walczącymi również o mistrzostwo kraju. Przed nami okres przygotowań i podejmiemy to wyzwanie, mając nadzieję na zwycięstwo i awans, ponieważ stać nas na to.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 37
Newsów: 6457
Lista online: