» Dembele: Dam z siebie wszystko

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2015-10-19 18:17:07 komentarzy: 2

Mousa Dembele przyznał, że przed rozpoczęciem sezonu rozmawiał z Mauricio Pochettino na temat jego roli w drużynie Tottenhamu. Reprezentant Belgii był łączony z możliwym odejściem z White Hart Lane, jednak ostatecznie Pochettino zdołał przekonać środkowego pomocnika do pozostania.

- Moja ulubiona pozycja wymaga zaangażowania taktycznego i wywierania presji na rywalu. Przeciwko Liverpoolowi miałem dużo miejsca, ponieważ rywal starał się atakować. Jednak przeciwko zespołów, które się cofają mogę zaprezentować swoje umiejętności po prawej stronie boiska

- W poprzednim sezonie mieliśmy wielu zawodników na jednej pozycji. To normalne dla drużyn walczących w czołówce. Ciężko jest wówczas zachować miejsce w skłądzie na stałe. Będę starał się zaimponować menadżerowi kiedykolwiek da mi szansę do gry.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: lucek8584 Wysłano: 19 października 2015; 18:46

Uwielbiam Mousse <3

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 1
Gości online: 55
Newsów: 6457
Lista online: