» Dier podpisze kontrakt wart 18 mln funtów

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2016-07-21 16:18:30 komentarzy: 2

Tottenham zakontraktował już w letnim okienku transferowym już dwoch zawodników - Vincenta Janssena i  Victora Wanyame. Według Daily Telegraph, fani Spurs mają jeszcze inny powód do radości.

Okazuje się, że władze klubu są o krok od przedłużenia kontraktu z Erikiem Dierem. 22-latek ma za sobą wspaniały sezon, podczas którego został nominalnym defensywnym pomocnikiem, mimo że wcześniej występował zwykle w obronie.

Mimo że od kilkunastu dni mówi się o zainteresowaniu młodym Anglikiem przez Bayern Monachium, raczej pewne jest podpisanie przez Diera nowej, pięcioletniej umowy, dzięki której zarobi 70.000 funtów tygodniowo, co na przestrzeni całego kontraktu da 18 milionów funtów.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Komornik Wysłano: 21 lipca 2016; 16:27

uja, obrazka się nie da do posta wrzucić. nah

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 21 lipca 2016; 16:26

Tymczasem oficjalnie Wimmer

[img]https://pbs.twimg.com/media/Cn5SSzwWEAALGjN.jpg[/img]

Kane miał nowy podpisać i coś ucichło.

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 51
Newsów: 6457
Lista online: