» Eriksen: W nowym ustawieniu stwarzamy więcej okazji
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
W ostatnich meczach Mauricio Pochettino postanowił zmienić ustawienie Kogutów. TO dzięki tej decyzji, zdanie Christiana Eriksena, Tottenham kreuje więcej okazji bramkowych.
- Uważam, że wszyscy czujemy się pewniej, kiedy w obronie mamy trzech środkowych obrońców. Nowe ustawienie drużyny daje nam znacznie więcej możliwości, tak jak dziś. Stwarzamy znacznie więcej sytuacji bramkowych.
- Mecz z West Bromem był cudowny. Nie dopuściliśmy rywala do sytuacji bramkowej, podczas gdy my sami stworzyliśmy ich mnóstwo.
- Czujemy się coraz pewniej. Jest zbyt wcześnie, ale mamy nadzieje, że powalczymy o najwyższe cele.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
>>MatiM napisał:
>>Tak tak. Wystarczy kilka zwycięstw i zaczyna się pisanie o mistrzostwie. Jeszcze nie dawno ci sami piłkarze byli leszczami, sierotami itd. A teraz maja zdobywać mistrzostwo tak? Szanse na mistrzostwo zaprzepascilismy w zeszłym sezonie i prędko taka okazja sie nie przytrafi
Dokładnie.
Drużyny Pochettino zawsze puchną pod koniec, nie da się tak wąską kadrą grać tak intensywnie.
Walker ma już 2000 minut w nogach, a jest styczeń. Eriksen ponad 2000. Za chwilę dojdzie LE...
Największy problem to brak rezerwowego napastnika. Soldado to totalny niewypał, chciałbym powalczyć o zwycięstwo w LE i uważam, że Tottenham z Trippierem, Nkodou i Sissoko może się o to pokusić, ale Janssen...
Tak tak. Wystarczy kilka zwycięstw i zaczyna się pisanie o mistrzostwie. Jeszcze nie dawno ci sami piłkarze byli leszczami, sierotami itd. A teraz maja zdobywać mistrzostwo tak? Szanse na mistrzostwo zaprzepascilismy w zeszłym sezonie i prędko taka okazja sie nie przytrafi