» Eriksen i Son o meczu z City
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Christian Eriksen: "Nie zagraliśmy na odpowiednio wysokim poziomie, dlatego punkt może być zadowalający. Manchester stworzył sobie wiecej szans na gola, szczególnie w pierwszej połowie."
"Z naszej perspektywy na pewno możemy być zadowoleni z tego, w jaki sposób zdołaliśmy odpowiedzieć na dwubramkową stratę na stadionie rywala. Bardzo ważne jest, aby właśnie w tak trudnych starciach potrafić zdobyć choćby punkt."
Son: "Cieszę się, że zdobyłem gola, ale najważniejsze jest to, że zdobyliśmy punkt na bardzo ciężkim terenie. Manchester City to wielka drużyna i szczególnie trudny przeciwnik na ich stadionie. Do końca sezonu pozostało wiele spotkań, dlatego nic nie zostało jeszcze rozstrzygnięte."
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Brak komentarzy