» Eriksen i Son o meczu z City

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-01-23 13:40:32 komentarzy: 0

Christian Eriksen: "Nie zagraliśmy na odpowiednio wysokim poziomie, dlatego punkt może być zadowalający. Manchester stworzył sobie wiecej szans na gola, szczególnie w pierwszej połowie."

"Z naszej perspektywy na pewno możemy być zadowoleni z tego, w jaki sposób zdołaliśmy odpowiedzieć na dwubramkową stratę na stadionie rywala. Bardzo ważne jest, aby właśnie w tak trudnych starciach potrafić zdobyć choćby punkt."

Son: "Cieszę się, że zdobyłem gola, ale najważniejsze jest to, że zdobyliśmy punkt na bardzo ciężkim terenie. Manchester City to wielka drużyna i szczególnie trudny przeciwnik na ich stadionie. Do końca sezonu pozostało wiele spotkań, dlatego nic nie zostało jeszcze rozstrzygnięte."

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 42
Newsów: 6457
Lista online: