» Eriksen po meczu z Leicester

dodał: Radzio dnia: 2014-12-27 11:53:31 komentarzy: 0

Reprezentant Danii, Christian Eriksen, jest bardzo zadowolony ze strzelonej bramki. Grający na pozycji pomocnika Duńczyk opowiedział, w jaki sposób strzelił bramkę z rzutu wolnego.

- Jeśli chodzi o moją bramkę, to spojrzałem na bramkarza i na szczęście widziałem, że odsunął się trochę w bok. Zmieniłem moją myśl na wykonanie tego rzutu wolnego, postanowiłem strzelić i wpadło. To mój siódmy gol w tym sezonie - taką samą liczbę bramek miałem łącznie w ubiegłym sezonie. Mieliśmy trochę szczęścia w pierwszej połowie, kiedy rywale trafili w słupek i mieli wielką szansę na strzelenie bramki, ale wykreowaliśmy sobie szanse, które wykorzystaliśmy.

- Musimy szybko się zregenerować i być gotowi na niedzielę. Każdy chce grać i nie możemy doczekać się tego spotkania.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 46
Newsów: 6457
Lista online: