» Hugo po meczu z Crystal Palace

dodał: lucek8584 dnia: 2014-12-07 13:58:56 komentarzy: 1

Hugo Lloris przyznał, że nie mogliśmy znaleźć rozwiązania na świetnie grające Crystal Palace w sobotnim meczu.

- To był ciężki mecz, a takiego się spodziewaliśmy. Crystal Palace było silne, a my nie mogliśmy znaleźć sobie miejsca i graliśmy nieco powolnie. Czujemy, że gra mogła być szybsza, ale ostatecznie jest remis. Musimy zachować naszą wiarę i dalej pracować.

- Jeśli chcesz znaleźć pozytywy, to być może dwa miesiące temu, przegralibyśmy ten mecz. Myślę, że ciągle się poprawiamy i jestem pewien, że druga połowa sezonu będzie lepsza. Ten miesiąc jest ważny i musimy się trzymać górnej części tabeli. Mecz ze Swansea będzie dla nas bardzo ważny.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Drakiur Wysłano: 7 grudnia 2014; 15:21

I dacie z siebie wszystko... :D

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 50
Newsów: 6457
Lista online: