» Hugo po meczu z Crystal Palace
dodał: lucek8584 dnia: 2014-12-07 13:58:56 komentarzy: 1
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Hugo Lloris przyznał, że nie mogliśmy znaleźć rozwiązania na świetnie grające Crystal Palace w sobotnim meczu.
- To był ciężki mecz, a takiego się spodziewaliśmy. Crystal Palace było silne, a my nie mogliśmy znaleźć sobie miejsca i graliśmy nieco powolnie. Czujemy, że gra mogła być szybsza, ale ostatecznie jest remis. Musimy zachować naszą wiarę i dalej pracować.
- Jeśli chcesz znaleźć pozytywy, to być może dwa miesiące temu, przegralibyśmy ten mecz. Myślę, że ciągle się poprawiamy i jestem pewien, że druga połowa sezonu będzie lepsza. Ten miesiąc jest ważny i musimy się trzymać górnej części tabeli. Mecz ze Swansea będzie dla nas bardzo ważny.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze