» Kane: Liczymy na Manchester United

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-04-15 20:14:14 komentarzy: 0

Harry Kane nie ukrywa, że ma nadzieję na porażkę Chelsea z Manchesterem United w wielkanocną niedzielę.

- Czasami warto rozgrywać swoje mecze jako pierwsi, zgarnąć trzy punkty i cieszyć się z wielkanocnego weekendu. Zobaczymy co zdarzy się jutro. Mam oczywiście nadzieję, że Manchester United osiągnie rezultat, który nam będzie odpowiadał.

- Starcie United z Chelsea to wielki mecz. Wielu z nas będzie go oglądać i mam nadzieję, że zobaczymy wielki futbol. Zobaczymy ten mecz z nadzieją, że zakończy się dla nas pozytywnie.

- Czuję się świetnie, nie ma śladu po kontuzji. Chcę zdobywać kolejne bramki i cieszę się, że dołączyłem do grona zawodników, którzy trzykrotnie strzelali 20 goli w lidze. To wielkie osiągnięcie, ale jestem jeszcze młody i chciałbym złamać te rekordy.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 42
Newsów: 6457
Lista online: