» Kane: Nie zamierzam odchodzić

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-07-22 09:22:39 komentarzy: 2

Harry Kane udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat kilku istotnych kwestii. Anglik poruszył tematy, między innymi, transferów Tottenhamu w bieżącym okienku, a także swojej przyszłości, którą widzi w drużynie z północnego Londynu.

- Na pewno uważamy, że drużyna jest już teraz wystarczająco dobra, a od zeszłego roku widzimy, że niewielu zawodników zmieniło swój klub. Wszystko zmierza w dobrym kierunku, ale menadżer podejmie ostateczne decyzje, a trzeba zauważyć, że okienko transferowe potrwa jeszcze bardzo, bardzo długo, więc nie ma powodów do paniki.

- Jasne dla mnie jest to, że lepiej mieć nowych zawodników, który nie są odpowiedni dla twojego zespołu. Dlatego jestem pewien, że menadżer będzie chciał ściągnąć nowych zawodników, to poświęci dla niego wcześniej czas, aby upewnić się, że zawodnik jest wystarczająco pomocny drużynie.

- Z naszego punktu widzenia jesteśmy tutaj (w USA przyp.red.), aby ciężko pracować. Wiemy, że obecny zespół jest wyjątkowy, gramy razem od kilku lat, dlatego ważne jest to, aby chemia między nami postępowała.

- Piłka nożna nie kręci się dla mnie wokół pieniędzy. Nie sądzę, że dla wielu graczy to jest najważniejsze. Ludzie odchodzą do innych klubów z różnych powodów.

- Jestem w Tottenhamie, ponieważ kocham ten klub i widzę, że idzie w dobrym kierunku. Czuję, że jesteśmy jednym z najlepszych zespołów w Anglii i w Europie, więc jestem bardzo podekscytowany przyszłością, która mnie tutaj czeka. Jestem piłkarzem Spurs i tutaj chcę być na pewno w najbliższej przyszłości. Mam świetne relacje z menadżerem, z klubem i fanami. Nie mam powodu, aby zmieniać otoczenie.

- Jesteśmy zespołem idącym w dobrym kierunku. Spodziewam się, że w nadchodzącym sezonie znów będziemy walczyć o tytuł i miejmy nadzieję, że tym razem nasza ambicja doprowadzi nas do zwycięstwa.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: hektor28 Wysłano: 24 lipca 2017; 11:11

Super

odpowiedz
Autor: Adam12 Wysłano: 22 lipca 2017; 22:21

My men!!! :)

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 60
Newsów: 6457
Lista online: