» Kolejna wygrana w końcówce: Spurs 2-1 Sunderland

dodał: Radzio dnia: 2015-01-17 14:56:26 komentarzy: 215

Podopieczni Mauricio Pochettino podtrzymali serię zwycięstw na White Hart Lane i awansowali na piąte miejsce w tabeli Premier League. Gole dla gospodarzy strzelali: Jan Vertonghen i Christian Eriksen.

 

TOTTENHAM: Lloris. Walker, Dier, Vertonghen, Rose. Dembele (Townsend 75'), Stambouli. Chadli (Paulinho 88'), Kane, Eriksen. Soldado (Adebayor 61')

SUNDERLAND: Pantilimon, Jones (Buckley 92'), van Aanholt, Brown, O'Shea (c), Vergini, Larsson, Rodwell, Johnson, Fletcher (Wickham 65'), Defoe (Graham 75')

Bramki: Vertongen 3', Eriksen 88' - Larsson 31'

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: tomekprusik Wysłano: 18 stycznia 2015; 18:55

grunt że wygrana jest :)

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 18 stycznia 2015; 13:33

Dla mnie kadra nie jest optymalna. Potrzeba 2-3 piłkarzy. Jak wypadnie Kane albo Chadli to całkowicie leżymy i kwiczymy.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 18 stycznia 2015; 11:44

Wiem, że gramy, co trzy dni i niestety, ale Paulina pewnie zostanie. Tylko denerwują mnie takie ruchy, jak wypożyczanie Holtby'ego, a Skwarka pasożytuje. Sam przyznaj, kogo byś bardziej wolał na zmiennika dla Eriksena

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 18 stycznia 2015; 11:34

Lucek czasami mam wrazenie, ze najchetniej sprzedalbys cala lawke. Pamietaj jednak, ze przez co najmniej kolejny miesiac gramy non stop co trzy dni. Dla mnie kadra jest optymalna, a jedyna zmiana, ktorej sobie zycze, to Lennon-Konoplyanka

odpowiedz
Autor: garethbale3 Wysłano: 18 stycznia 2015; 10:22

Dziś mysle, że City powiezie Arsenal, co da nam miejsce przed nimi w tabeli:))) Jestem ciekaw czy Aguero zagra od pierwszej minuty.. Gość jest niesamowity razem z Silvą tworzą niesamowity duet.. Oglądałem ostatnio City to Silva robił masakryczną robotę dla nich, kluczowy gracz z Aguero. Dla mnie dziś City zapisuje 3pkt sobie:)

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 18 stycznia 2015; 09:18

Zasysaj
https://kickass.so/epl-2015-day22-17-jan-tottenham-hotspur-v-sunderland-720p-reborn4hd-t10090784.html

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 18 stycznia 2015; 09:04

Przez te wejścia Pauliny w PL, zaczynam się coraz bardziej bać, że zostanie u nas :(

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 stycznia 2015; 22:53

Zobacz jutro tu

http://www.matchhighlight.com/

Może będzie bo teraz jeszcze nie wrzucili.


Albo z torentów ściagniesz

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 17 stycznia 2015; 22:33

ma ktoś stronkę lub coś takiego, gdzie można obejrzeć cały mecz? pls pls

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 22:24

Farta cały czas to ma inna drużyna

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 22:21

2 gole z czego oba w sumie jeden z dupy a drugi babol bramkarza. Do tego niepodyktowany oczywisty karny dla N'castle. Z United wygrali mając 1 celny strzał. Wkurwia mnie ich fart.

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 17 stycznia 2015; 20:34

Żyje i ma się dobrze :D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 stycznia 2015; 20:33

>>diy napisał:
>>CO Elia gra w Soton, 2gole już ..

Matko Boska to on jeszcze żyje?

odpowiedz
Autor: NoName88 Wysłano: 17 stycznia 2015; 20:26

Pomeczowe refleksje na moim blogu DZIENNIK KOGUTA:
www.dziennik-koguta.pl
https://www.facebook.com/dziennikkoguta
https://twitter.com/dziennikkoguta

PS: Z meczu środowego jest transmisja, przynajmniej zapowiedź podczas dzisiejszego streama widziałem (polecam Sopcast, kanał 172, jakość idealna).

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 17 stycznia 2015; 19:58

CO Elia gra w Soton, 2gole już ..

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 19:20

Z tym Sheffield to jestem przekonany, że będzie ciezko.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 stycznia 2015; 19:15

To jest pierwszy mecz z Sheffield w ramach 1/2 Capital One Cup

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 19:06

Ej, ten środowy mecz to gramy COC czy LC, bo już mi się ten terminarz pojebał.

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 17 stycznia 2015; 18:48

Z tego co wiem to środowy mecz jest transmitowany przez Sky Sports :)

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 stycznia 2015; 18:33

Ok już widzę. Dzięki

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 18:31

No tym, co wrzucił screena z tym "spalonym"

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 stycznia 2015; 18:30

>>lucek8584 napisał:
>>Ale Krzysiu rozpierdolił tym opisem xDDD

Jakim?

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 stycznia 2015; 18:25

*kolejeczka

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 stycznia 2015; 18:24

>>;peya90 napisał:
>>Jakby uznał to bym wynik w typerze trafił cwelsi pociągnęli , CP wygrało a myślałem ze nie zdadzą rady alan robi robotę<img src=

I jeszcze Święci jakby sie potkneli to koleneczka całkiem :-)

odpowiedz
Autor: peya90 Wysłano: 17 stycznia 2015; 18:21

Jakby uznał to bym wynik w typerze trafił cwelsi pociągnęli , CP wygrało a myślałem ze nie zdadzą rady alan robi robotę;) odbyty niech zgubią punkty i bedzie dobrze!

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 18:21

Ale Krzysiu rozpierdolił tym opisem xDDD

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 stycznia 2015; 18:19

Ingsu kolejna brameczka,brać!

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 18:14

Komornik, właśnie zobaczyłem...... i pierdolnąłem

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 stycznia 2015; 18:14

>>lucek8584 napisał:
>>;Dajcie wajna do tej sytuacji Vertsa

Sobie na twittera wejdź. Spam jak cholera tymi screenami

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 17 stycznia 2015; 18:11

dajcie linka z drugą bramka bo mi przerwało transmisję

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 18:09

Dajcie wajna do tej sytuacji Vertsa

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 stycznia 2015; 18:08

Szkoda tej bramki no co poradzisz. Nawet jak się ktoś odwoła to c*** z tego bo nie słyszałem żeby bramkę po czasie dopisali.

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 17 stycznia 2015; 18:05

Teraz trzeba czekać do Środy ciekawe czy transmisja będzie ;c

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 stycznia 2015; 18:02

>>;DelCinek napisał:
>> Autor: Radzio (Online) Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:54<br />
<br />
A teraz wyobraźcie sobie taką sytuacje z bramką Vertsa przy stanie... 1-1!<br />
<br />
wtedy sunderland nie wysłał by całej drużyny w pole karne <img src=

Nie ma nic do rzeczy. Przed Vertonghenem był obrońca który w tym wypadku jest przyszywanym bramkarzem. Tak jak H-Spurs77 mówi

odpowiedz
Autor: peya90 Wysłano: 17 stycznia 2015; 18:00

Dobrze ich cisneli mogło być wyżej! bład sędziego przy bramce Janka na 3:1 wychodził z własnej połowy więc spalonego nie powinnien odgwizdać Ważne 3 oczka COYS!

odpowiedz
Autor: H-Spurs77 Wysłano: 17 stycznia 2015; 18:00

nieno przee jaja z tym spalony,... jak obejrzalem to jeszcze raz to niedość ze verts był na swojej połowie to jeszcze miał przed sobą obrońce...jak to ***** mozliwe ze on zobaczył spalonego to nwm

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:58

oni chcą do grobu mnie doprowadzić

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:58

Całe brawa przy golu pinokio należą się 1000. Przebiegł praawie całe boisko i idealnie mu wyłożył

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:57

Autor: Radzio (Online) Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:54

A teraz wyobraźcie sobie taką sytuacje z bramką Vertsa przy stanie... 1-1!

wtedy sunderland nie wysłał by całej drużyny w pole karne :)

odpowiedz
Autor: Twardy Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:57

Słabooo, bezradność przed polem karnym, aż wychodzi uszami. Jedyne dwie stuprocentowe sytuacje miał Graham, bo nasi nie potrafili sobie takowych stworzyć.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:56

Jakby to była bramka na wage zwycięstwa to bym zamordował chyba...

odpowiedz
Autor: Lagger Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:56

>>Radzio napisał:
>>A teraz wyobraźcie sobie taką sytuacje z bramką Vertsa przy stanie... 1-1!

Jakby było 1:1 to pantilimon nie był by w naszym polu karnym

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:55

Radek, przy stanie 1:1 nie było by tej sytuacji bo Panti zostałby w bramce.

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:55

Fakt, Dier zagrał bardzo dobre zawody, ale to tylko Sunderland, który na ataku ma zawodnika, który u nas byłby czwartym wyborem. Taka jest prawda. Wstrzymałbym się z tym optimizmem.

odpowiedz
Autor: Lagger Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:55

a burnley przegrało crystal palace 2:3

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:55

Nie było ***** spalonego bo podanie jeszcze na naszej połowie. Jebany boczny przepisów ***** nie zna

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:55

Dier zajebiście zagrał tak samo jak obaj DŚP :)

odpowiedz
Autor: Sebrian Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:55

Tottenham "2-1" Hotspur F.C. Za to kocham ten klub - emocje do końca :D

A liniowy - cóż. Shame on you, Mr referee...

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:54

Bez spiny, ten Foy to zjeb. On o byle gówno odgwizduje, niech spierdala do włoskiej ligi cipek

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:54

A teraz wyobraźcie sobie taką sytuacje z bramką Vertsa przy stanie... 1-1!

odpowiedz
Autor: kaper129 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:54

Ja jebie co za c***oza z tego sędziego

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:53

Dier ma zostać na stoperze na stałe!

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:53

Przed połową mu podał do c***a...

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:53

Ch** a nie spalony, FT 3-1 should be !!!!

odpowiedz
Autor: loko Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:53

film z cyganem sie przypomina

odpowiedz
Autor: H-Spurs77 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:53

gdzie tam byl spalony... hahaha

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:52

Drukarka na lini

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:52

DObra, koniec imprezy

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:52

spalony ?

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:52

WTF ***** NIE BYLO SPALONEGO!

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:51

Jednak nie *****

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:51

Co jest??

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:51

Verts na atak xdfdd

odpowiedz
Autor: Biodro Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:51

TAK JEST AŻ TO OBLEJE!

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:51

hahahah spalony xDDD

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:51

3:1 MUAHAHAH! :D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:51

Jebać biede. Verts dwa

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:51

hahahaahh

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:51

Panti w polu karnym

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:50

Brawo!!

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:50

Graham po raz drugi KRULEM

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:50

LLORIS ***** MISTRZU MOJ KOCHANY!!! WYJDZ ZA MNIE ZOSTANE DLA CIEBIE GEJEM!

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:50

LLoris <3

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:49

@Lucek mówiłem, że klasycznie? :D

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:49

Christianie Eriksen, jeśli zmienisz kiedyś orientację jestem Twój. Mimo, że jestem 100% hetero, dla Ciebie zrobię wyjątek.

TAK JEST *****!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:49

NIE NO ***** nie wierzę. Strzelili gola, to teraz nie chca ich dobić tylko piłki do tyłu... ja jebiue

odpowiedz
Autor: loko Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:47

bo Paulinho wszedl od razu spina

odpowiedz
Autor: H-Spurs77 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:47

akurat dzisiaj należało sie ... ehh , grają jak grają.. ale jak ich nie kochać za te emocje :P

odpowiedz
Autor: Biodro Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:46

2-1 w końcówce zrobione przez Eriksena w tym sezonie staje się już rutyną :D

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:46

DOBRA KTO JEST JASNOWIDZEM ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:46

ERIKSENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:46

Pierdolone farty :)) To jest niemożliwe:D

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:46

Klasycznie :D

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:46

O ***** ERIKSEN XDDDD

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:45

Eriksen!!!

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:45

BRAWO!!

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:45

***** NIE!!

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:44

Akurat w tym sezonie to klasycznie Eriksen powinien wpierdolic zwycięskiego gola ;)

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:44

5 minut, to już koniec,oni sie nie podniosą. Klasycznie, w stylu naszych

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:42

Oni zawsze myślą, ze jest czas, a później płacz że remis.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:42

Pierdole Walker to dzisiaj sabotażysta

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:40

ręce opadają...

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:39

Graham jesteś KRULEM

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:39

No asysta w naszym stylu :-)

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:36

Jak ja kocham strzały Tysionca.

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:36

Te strzały Townsenda...

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:35

***** co za padlina, ja pierdole. Błękitni Gąbin z Bugiem Wyszków tworzą lepsze widowisko co to ***** jest

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:32

Tysionc wchodzi

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:29

Fajne to podanie Ade :-P

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:27

Adebayor ma chyba klapki na oczach :/

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:26

Bee Gees - Tragedy

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:26

Tego sie nie da ogladac :c

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:26

>>QueshYouTuber napisał:
>>Cisniemy ich jak gowno a cos czuje ze zaraz bedzie 2:1 dla Sunderlandu<br />


Tak będzie

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:26

Matka Adebayora ich wszystkich zaczarowała

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:25

Cisniemy ich jak gowno a cos czuje ze zaraz bedzie 2:1 dla Sunderlandu

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:25

Ehh..

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:23

Chadli to chyba zachorował na wirus Lameli.... ja pierdole, jak można tak samemu grać?

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:21

Miesiac z cymbałami... dużo zyskać albo dużo stracić... ehh

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:18

Oni wręcz uwielbiają pierdolić sytuacje 100% Juju wchodzi

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:15

Dier już dawno powinien grać za Fazio na obronie, a Verts ma dzisiaj gorszy dzien ;c

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:15

*****, Soldado to jest jakaś masakra, jak można w przeciągu jednego sezonu (Z Valencią) stać się takim gównem? :/

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:14

Dier jest dziś 100 razy lepszy od Janka

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:14

Dier jest dziś 100 razy lepszy od Janka

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:13

Dembele ale Neymarówkę odjebał xd

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:12

Dla mnie w pierwszej połowie najlepszy był Dembele ;)

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:09

Da się bardziej psuć rożne niż Eriksen?

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:08

Tu się zgodzę uważam, że Soldado nie powinien grać na szpicy tylko na 9, a Kane w jego miejsce ;c

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:05

Quesh obiektywnie wszyscy grają gówno a on miał kilka ciekawych prostopadłych piłek. Dla mnie się wyróżnia bo obie drużyny grają padlinę

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:03

Kane oddał ten jeden gorzny strzał Underek. Wiem, ze jestesmy oststnio nim zachwyceni, ale patrz na jego dzisiejsza gre obiektywnie. ;/

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 17 stycznia 2015; 17:00

Ja tam widział bym Paulinho w ataku ... Jednak co do drewniaka byłem zbytnim optymistą to nie El Nino

odpowiedz
Autor: garethbale3 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:59

To frustrujące. Gramy lepiej niż Sunderland i remis... Obyśmy wyszli na druga połowę i strzelili szybko dwie bramki i zabili mecz dla Sunderlandu bo może być nieciekawie. Trzeba zdobyć 3pkt bo to jest konieczność!!!
COYS!!!

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:57

Już Capoue jest lepszym wyborem na środek ataku. Przynajmniej można walić lagi

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:53

Kane
Chadli Eriksen 1000
Dembele Stambouli
na drugą poproszę

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:50

Co do Eriksena to on mając piłkę ma chyba jakieś koło fortuny. Może wylosować genialne podanie, cudowny strzał z dystansu ale też kretyńską stratę piłki albo podanie w linię końcową.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:50

Soldado niech sie cofnie a na 9 Kane bo nic nie strzelimy z tym lebiegą

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:49

Ja tylko proszę, żeby Soldado nie wyszedł na drugą połowę...

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:48

Klasyczny Tottenham :) Mieć ogromną przewagę, stwarzać sytuację za sytuacją, ale i tak remis :)

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:48

Gdzie Ty widzisz słabego Kane'a Quesh? O.o

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:48

O'shea i Brown to powinni odpalić z 20 tysi dla Pantelefona za tą połowę

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:47

kane słupek masakra

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:47

FCKKKKKKKK

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:47

***** MAĆ! SŁUPEK!

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:46

vorn za Soldado

odpowiedz
Autor: dangerox11 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:46

Rose genialnie to zrobił :D

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:44

Kane dzisiaj tez slabo :C

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:41

Eriksen już się oduczył podawac

odpowiedz
Autor: dangerox11 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:41

>>Underek napisał:
>>Towsend w drugiej połowie za Soldado, błagam

NIEEEE !!!!!!

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:37

Towsend w drugiej połowie za Soldado, błagam

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:37

Towsend w drugiej połowie za Soldado, błagam

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:36

btw. wdzicie Chelsea jak szaleje? :D

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:36

Christian, *****, naucz się wykonywać te rożne...

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:35

Jebnął kosę Defoe, który juz był bez piłki i wpadł gol po tym wolnym :c

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:34

Kiedy Poch się ogarnie, że Eriksen nie nadaje się do gry na boku?

Swoją drogą Pantelefon naprawdę solidny bramkarz...

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:34

Chadli ale strzelił >.<

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:33

co Jan odpie** ?? bo dopiero włączyłem

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:33

Dośrodkowania Rose'a są legendarne.

odpowiedz
Autor: dangerox11 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:32

co za h*J !!!!!!

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:32

Jak dzisiaj nie wygramy z tymi ogórami to się załamie, oni nie pokazują NICZEGO

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:31

masakra

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:31

Nosz *****...

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:31

***** a o Diera się martwiliście ;c

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:31

Głupota Vertonghena mnie dobija.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:31

mówiłem...

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:31

DZIĘKUJEMY VERTONGHEN!

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:30

to będzie 1:1

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:30

Boże, jakie głupie błędy Verts popełnia...

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:30

Boże, jakie głupie błędy Verts popełnia...

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:29

Ale głupi.

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:29

Vertonghen jaki głupi faul !!1

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:28

Jaki fart ufff ;c

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:28

setka Soldado

odpowiedz
Autor: QueshYouTuber Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:27

Witam! Dopiero przyszedłem było coś ciekawego oprocz gola Janka? :D

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:27

Co Eriksen jebnał :o jeszcze lewą nogą

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:27

wow eriksen

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:26

Soldado <3

odpowiedz
Autor: Dżejkob Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:26

Sam ostatnio dużo tam ";przebywam", ale bez przesady. Przez Twittera, strona troche upada :/

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:25

Soldado trzyma formę.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:25

SPalony jak c**j, ale Soldado i tak marnuje <3

odpowiedz
Autor: Lagger Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:25

Ja mam dobry angielski stream
http://atdhe.fm/soccer/stream-3a4140-tottenham-hotspur-sunderland#

odpowiedz
Autor: Dżejkob Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:25

Ale Sunderland słabo gra, byle do przodu, masakra.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:24

Wszyscy spierdolili na twittera. Szkoda.

odpowiedz
Autor: Dżejkob Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:22

Co tu tak cicho?

odpowiedz
Autor: Dżejkob Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:21

burnley 2-0 z Crystal...

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:19

Dier na razie solidnie.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:17

Nasi ładnie grają, ale jak zwykle nie zabiją wcześniej meczu. Dużo okazji, ale cały czas 1-bramkowe prowadzenie

odpowiedz
Autor: Dżejkob Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:12

Jest! Stream opanowany!

odpowiedz
Autor: Dżejkob Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:10

OK, Dzięki. Coś mi się z internetem spierniczyło i mam problem z streamem ale może mi sie uda coś włączyć, bardzo chce zobaczyć Diera i powrót Defoe ;)

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:09

Dżejkob rykoszet. Chciał uderzyć technicznie pewnie piłka poleciałaby 10 metrów od słupka, ale był rykoszet

odpowiedz
Autor: Sebrian Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:08

@ Dżejkob - zwodzik w polu karnym, strzał i gol po rykoszecie od obrońcy Sunderlandu :)

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:08

Prawą nogą, ale po rykoszecie

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:08

Może to wcześnie, ale chyba wraca stary dobry Dembele. Ta kontrola piłki <3.

Rose też bardzo pozytywnie wszedł w mecz!

odpowiedz
Autor: Dżejkob Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:07

Jak Janek strzelił?

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:06

Tylko Defoe wie czy to był faul

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:05

Janeg <3

Sajmi przyjmuję zakład. Dier nie popełni wielu błędów i zagra "ok"

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:05

I już powinien być karny, za faul Janka :D

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:04

Super Jan!!

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:04

Janek :D

odpowiedz
Autor: Biodro Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:03

Elegancko!

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:03

Coś cicho, nie oglądacie? :D

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:03

Super Jan!

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:03

Verts!!!

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 16:02

http://live9.net/live18.html

odpowiedz
Autor: NoName88 Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:59

Sopcast (in inglisz): kanał 172

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:58

http://www.typertv.com.pl/70-tv-sport-55
Mam po angielsku.

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:57

http://worldstreamfootballtv.blogspot.com/2014/09/ch-3.html

Jak ktoś ma angielski komentarz, to niech się podzieli :D

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:55

Podłączam się pod prośbę, bo moje źródło streamów nie obrodziło dziś.

odpowiedz
Autor: peya90 Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:48

Ziomeczki jakiegoś w miarę sprawdzonego strima kopsnijcie ;)

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:47

Jest Soldado to wygrana gwarantowana.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:47

Zaskoczyl poch, geniusz taktyki?

odpowiedz
Autor: peya90 Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:40

Soldado <3

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:39

Ja się mogę założyć, że Dier nie pokaże niczego szczególnego i zrobi wiele błędów.

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:37

Underek o co? ;) trzeba być optymistycznie nastawionym :D

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:34

Mogę się o 100we założyć, że Soldado nic nie strzeli i zagra jak zawsze.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:30

Eriksen na skrzydle i Soldado na boisku? SUPER................

Dobrze, że jest Dier, bałem się Capoue na stoperze. Pokaż na co Cię stać, Eric!

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:27

Mam nadzieję ze Soldado pójdzie w ślady el Nino i dziś ustrzeli 2 brameczki

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:24

Zobaczycie, że Charizard i Dier zagrają mecz życia, a Soldado jebnie hattricka

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:20

Kejnu za napastnikiem? :D

odpowiedz
Autor: Lagger Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:19

i adebayor na ławce XD

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:17

Fajnie znów zobaczyć Jermain'a w Anglii :)

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:12

Jest Dembele, Dier i Capoue na ławce, jest dobrze

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:12

No składem zaskoczył nie spodziewałem się Dembele nie mówiąc o Soldado... ;) do tego ade na ławie :D tylko gdzie Paulinho? :/

odpowiedz
Autor: peya90 Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:10

Soldado <3

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:04

Dier <333333.

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:04

Dier w końcu na stoperze!

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 17 stycznia 2015; 15:04

Będzie ciekawie :D
Kto się lepiej zaprezentuje - Soldado czy Defoe? :D

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 48
Newsów: 6457
Lista online: