» Kolejny beniaminek przyjedzie na White Hart Lane - Tottenham vs Burnley

dodał: sajmi14 dnia: 2016-12-17 12:47:51 komentarzy: 26

Straszna forma wyjazdowa Burnley nie wykazuje żadnych oznak poprawy, a więc jest to naprawdę trudne, aby zobaczyć jakąkolwiek wartość w ich podróży do White Hart Lane w niedzielę.

Nie jest również, łatwo znaleźć jakąkolwiek realną wartość obstawiania jakichkolwiek zakładów w tej grze. Po prostu dlatego, że na Spurs są takie małe kursy na wszystkich możliwych rynkach ze względu na ich wyższości nad Burnley oraz fakt że ich przeciwnicy okazali się fatalni na wyjazdach (przynajmniej do tej pory)w tym sezonie.

W siedmiu meczach z rzędu,the Clarets zdobyli tylko jedną bramkę, kiedy zostali pokonani 3-1 w meczu z Southampton. Uzyskali tylko jeden punkt, po remisie 0-0 na Old Trafford, gdzie Manchester United miał wielkiego pecha i mógł wygrać spokojnie 4-0.

Bramkarz Tom Heaton był bohaterem Burnley tamtego dnia. I będzie potrzebować co najmniej tyle samo szczęścia w najbliższym meczu żeby marzyć o jakimkolwiek punkcie zdobytym przez podopiecznych Sean Dyche.

W środę klub Lancashire przegrał 1-0 z West Ham i tak naprawdę to wynik jest mylący boHeaton miał kolejny świetny wieczór.

To wydaje się coraz bardziej oczywiste, że jeśli Burnley chcą się w tym sezonie utrzymać, to będzie zależało to ich wyników w domu i ich pięć zwycięstwom w Turf Moor.

Zasadniczo Spurs i West Ham zamienili się od środy swoimi przeciwnikami, i obie drużyny grają mecze w domu, poniewaz Hull ktore jest tak samo slabe na wyjazdach jak Burnley zmierzy się na London Stadium po porażce 3-0 na White Hart Lane.

Christian Eriksen strzelił w tamtej grze dublet a Victor Wanyama dodał trzecie bramkę, i jest  całkiem prawdopodobne by przypuszczac ze manager Mauricio Pochettino będzie oczekiwałdokładnie tego w najbliższym spotkaniu w walce o tytuł Ligi

Tottenham jest niepokonany na White Hart Lane w tym sezonie z sześcioma zwycięstwami, dwoma remisami oraz dzieła tytuł najlepszej defensywy na występach w domu razem z Chelsea. Co także potwierdza dlaczego stawki na ten mecz są tak niskie.

Sukces przeciwko Hull powinien pomóc w odbudowaniu się drużynie po ich odpadnięciu z Champions League i porażce z Manchester United. Także oczekujemy łatwej przeprawy i wiele goli w tym meczu.

Sprawdziliśmy co ma do powiedzenia nasz ekspert - najlepszy bukmacher.

Dokładny wynik do przerwy Tottenham Hotspur 2-0 (kurs 5,25 STS)

Tottenham Hotspur ilość goli gości w pierwszej połowie - 2 (kurs 19,00 Totolotek)

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Komornik Wysłano: 18 grudnia 2016; 13:39

Niech mnie kule biją! Chopy! Dzisiaj nasz mecz transmitują! Ba! 2 mecze w tym samym czasie! Szaleją. Poprzednie sezony to gdzieś tak ze dwa razy w roku puszczali w tym samym momencie 2 różne mecze. Ale to chyba teraz związane z tym zamieszaniem z sobotnimi meczami o 16. Jakaś rekompensata.

odpowiedz
Autor: Dżejkob Wysłano: 18 grudnia 2016; 11:48

5-0, Kane 3, Sonny-pierdolony 2

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 18 grudnia 2016; 11:30

"Na niedzielny mecz możliwy jest powrót dwóch kontuzjowanych zawodników - zarówno Moussa Dembele, jak i Vincent Janssen wznowili treningi z resztą zespołu. Sztab trenerski musi jednak przeanalizować ich stan kondycyjny oraz możliwe ryzyko i prawdopodobnie w sobotę zadecyduje o ich grze. Na mecz z Burnley niedostępny jest Erik Lamela." :P :P :P

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 18 grudnia 2016; 10:36

Do końca roku zaznaczę, bo jeszcze ktoś się przestraszy że do końca sezonu :D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 18 grudnia 2016; 10:29

Jakiś raport medyczny by się przydał. Co tam z Dembele? Tylko na Hull miał niby nie wyjść. Joncyn i Lamela do końca out to wiadomo.

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 18 grudnia 2016; 10:16

To dziś 4:0
Koraniec x2 Kane 1 i Winks lub Eriksen dołoży jedną mam nadzieję ze dziś nie będę musiał Alliego oglądać

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 grudnia 2016; 09:45

El Capitano x3

odpowiedz
Autor: przemcio129 Wysłano: 18 grudnia 2016; 09:20

Dzisiaj takie mocne 2-0 widzę

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 18 grudnia 2016; 08:04

Sama prawda. Proporcje się zmieniły. W minionym sezonie te topowe kluby masowo traciły punkty i nie było tak zdecydowanego lidera ktory jak Chelsea w tym sezonie wali wszystkich po dupie i ma taką przewagę.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 17 grudnia 2016; 23:34

A ja przypomnę Tobie, że to nie my mieliśmy tak dużo punktów sezon temu, tylko inni mieli tak mało.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 17 grudnia 2016; 22:57

A przypomnę jeszcze narzekalskim, że w stosunku do zeszłego sezonu mamy 4 pkt nadwyżki (po 16 kolejkach).

A na tych 16 drużynach zdobyliśmy rok temu 32 pkt (uwzględniam home-away, zaś beniaminków zastępuję spadkowiczami), czyli mamy 2 pkt. mniej.

Co tu gadać, statystycznie sezony identyczne.

Jeśli wygramy trzy kolejne mecze to 1 stycznia będziemy w top 4 na bank. tak jak rok temu :)

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 17 grudnia 2016; 22:39

Też nienawidzę Rojo. Nie dość, że cham, typowy brutal z Ameryki Płd. to jeszcze cwaniaczek. A umiejętności żadne/

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 17 grudnia 2016; 22:32

>>Komornik napisał:
>>Ale będzie grubo jak się spieprzą do Championship. Płakać ja nie będę na pewno. Tego już się nie będzie dało przebić.

Da się. Mogą wygrać LM.

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 17 grudnia 2016; 20:14

>>Spurs napisał:
>>Ktoś mi powie jak ***** zremisowaliśmy z Lisami?

Jak to jak zremisowaliśmy? Najpierw my strzeliliśmy gola, później oni i był remis...

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 grudnia 2016; 20:02

Jego do utylizacji. Ten farciarski klub powinien 2 mecze w 10 kończyć, a chyba w każdym z nich pelne 3 punkty mieli. Nic nie grają kurwy a farcą cytując klasyka.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 17 grudnia 2016; 19:58

>>Komornik napisał:
>>Co jest *****? Znowu nie dali mu czerwonej?

Prowokowal bez gry Rondona, tamten mu strzelil w klatei sie poprzepychali troche. Czerowna mozs nie ale kawal ch...ja z niego

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 17 grudnia 2016; 19:55

>>Komornik napisał:
>>Mnie to co innego zdumiewa. To ze przejebaliśmy mecz o 6 punktów. Mogliśmy odskoczyć leszczom z manchesteru na 9 jebanych punktów, przy czym w tej chwili zrównują się punktami z nami. Nie ma to jak dać im wiatr w żagle. Frajerzy poczuli że mogą coś ugrać i punktują. Eh ***** mać. Tottenhamie jeden ty...

Mi by wystarczyl w tamtym meczu remis, na zwyciestwo raczej nie zaslugiwalismy w tamtym meczu. Przy remisie punktowy status quo a tak faktycznie dalismynim zlapac wiatr w zaglemi fakt punktuja ...

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 grudnia 2016; 19:53

Co jest *****? Znowu nie dali mu czerwonej?

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 17 grudnia 2016; 19:52

Rojo to sku...wiel

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 grudnia 2016; 19:47

Mnie to co innego zdumiewa. To ze przejebaliśmy mecz o 6 punktów. Mogliśmy odskoczyć leszczom z manchesteru na 9 jebanych punktów, przy czym w tej chwili zrównują się punktami z nami. Nie ma to jak dać im wiatr w żagle. Frajerzy poczuli że mogą coś ugrać i punktują. Eh ***** mać. Tottenhamie jeden ty...

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 17 grudnia 2016; 19:44

No jak jutro nie wygramy to będzie już naprawdę źle.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 17 grudnia 2016; 18:55

>>Spurs napisał:
>>Ktoś mi powie jak ***** zremisowaliśmy z Lisami?

Ja tez tego nie pojmuje. Jak i remisu z murarzami z WBA. Bornemounth juz przebolalem (to byl nasz slabszy mecz). Dodajcie se te cztery oczka do naszego dorobku punktowego i gdzie bysmy byli w tabeli. Ehhh...

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 17 grudnia 2016; 18:30

A już nie gadaj, bo Sissoko nie jest najgorszym transferem tego lata, nawet u nas w klubie. Miał zły okres, ale teraz jak gra to jest wśród najlepszych na boisku.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 grudnia 2016; 17:28

Ale będzie grubo jak się spieprzą do Championship. Płakać ja nie będę na pewno. Tego już się nie będzie dało przebić. Bo byli zdegradowani mistrzowie, ale za korupcję. Ale takie gówno grać sam z siebie to trzeba umieć. Potem taki Mahrez za pół darmo pójdzie. Chyba że umieją robić deal jak Newcastle puściło leszczom pasożyta za 30 mln

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 grudnia 2016; 17:05

Ktoś mi powie jak ***** zremisowaliśmy z Lisami?

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 17 grudnia 2016; 14:18

Ale ten Moss mnie wkurwia.

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 43
Newsów: 6457
Lista online: