» Kto powinien zostać piłkarzem grudnia?

dodał: Radzio dnia: 2014-12-30 14:32:28 komentarzy: 152

Za nami grudniowe zmagania w Premier League, Lidze Europy oraz Capital One Cup. Piłkarze Tottenhamu rozegrali w tym okresie aż osiem spotkań. Kto według Was powinien zostać piłkarzem miesiąca?

W grudniu Koguty rozegrały sześć spotkań w Premier League, jedno w Lidze Europy oraz jedno w Capital One Cup. W lidze angielskiej Tottenham wygrał z Burnley, Leicester i Swansea, zremisował z Crystal Palace oraz Manchesterem United i poległ z liderem Premier League, Chelsea. W Europie londyńska drużyna nie pokonała Besiktasu, ale za to w Capital One Cup, dzięki zwycięstwu z Newcastle awansowała do półfinału Pucharu Ligi Angielskiej.

Swój głos można oddać klikając TUTAJ.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Spurs Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:48

Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Matic, Fabregas; Willian, Oscar, Hazard; Diego Costa

Chyba najlepszy skład Mourinho,będzie ciężko

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:46

Burnley 3 punktów dzisiaj nie odda :-D

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:45

Na taki skład czekałem
COYS!!

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:33

Mamy składy

#THFC team: Lloris (c), Walker, Fazio, Vertonghen, Rose; Bentaleb, Mason; Chadli, Eriksen, Townsend; Kane #COYS


Poczetino ma jaja. Dziś ultra ofensywnie

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:33

Dziwne, że jeszcze składów na oficj nie ma. Zawsze były równiótko godzinę przed

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:31

Lampard gol

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:31

***** znowu Lampard :-P

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:30

Gdybyśmy dzisiaj wygrali, przegonilibyśmy Arsenal i mielibyśmy tylko 3 punkty straty do Manchesteru United. A przed nami mecze z Crystal Palace, WBA i Sunderland.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:28

Sunderland 2-2 :O

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:28

Sunderland?? Nie wierzę w to :D

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:26

Sanchez niewiele.

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:25

Ings wyrównuje z Newcastle

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:23

Kurna mać szkoda że nie walił piętką tak by trójka Southampton była. Zaczeli się bawić a tam jakiś anus z samej linii głowa wybił

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:22

Nawet remis będzie cholernie trudny do osiągnięcia

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:22

Jeśli zremisujemy, to i tak byłbym w 7 niebie

odpowiedz
Autor: dangerox11 Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:22

Dobre wyniki :)

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:21

Nie możemy dzisiaj przegrać,po prostu nie możemy..

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:20

Remis wystarczy

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:20

2-2 ***** nie wierze!!!!! :-D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:19

Kolejka życia chyba :)) jeszcze tylko wygrać z ruskimi :)) ehh :(

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:19

Cofam to co powiedziałem xD

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:19

Lester :o

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:18

Leicester ale come back :O

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:18

Dawać Lisy!

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:17

Lester także strzela bramkę

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:17

Nawet ni wiecie, jaką mi radość sprawiacie, jak piszecie ironicznie, że Wojtunio mecz życia gra. :D

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:17

Wojtus kochamy cie :D

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:16

2-0 Tadic!!! :-D

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:15

Już myślałem, że Tadić nie dopadnie do tej piłki po takim przyjęciu piłki

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:14

Tadić :D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:14

Wojtuniu mecz życia gra :)) jakie to piękne

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 1 stycznia 2015; 17:14

2-0

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:48

Aha, ja nie oglądam meczy, tylko na sport.pl patrzę i tam dali, że właśnie on

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:47

Sesenią asysta

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:46

A nie Sesenią?

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:46

Hul 2 Jprdl :-D

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:46

Berahino brameczka.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:45

Dobrze, że WBA strzela. Teraz jakby Soton dotrzymało wynik byłoby fajnie

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:42

Jest WBA !!!

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:42

Liverpool karny x2

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:41

Lester nic już nie zrobi, może WBA jeszcze powalczy

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:40

Liverpool ma dzień lasu dzisiaj, 2 karny

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:40

Ja to wolę by Soton wygrało niż zremisowało, bo tak czy siak na top 4 nie mają szans, a odbyt by się nie oddalił. Liczę też na WBA i Lester. A Everton znowu w dupe...

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:38

Jeszcze Pelle coś przywali i bye,bye :-D

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:35

MANEEEE

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:34

Dziękuję Szczęsny haha

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:34

Fajny gol Mane. Wojtunio za daleko

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:34

Soton :D

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:31

Liverpool gra strasznie zmiennie. Potrafi zniszczyć nas ale ma problemy z AV, chociaż my też tak mamy. W tym sezonie z 10 pkt w dupe mamy przez naszą głupotę

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:28

Takie CP potrafiło pokonać Liverpool 3 do 1 więc tak myśle, że Lester jest w stanie urwać punkty Liverpool'owi

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:25

>>coys24 napisał:
>>No oby się podzielili, martwi mnie prowadzenie Liverpool'u i WHU

A co myślałeś że Liverpool przegra z ostatnią drużyna? dobry jesteś ;)

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:19

No oby się podzielili, martwi mnie prowadzenie Liverpool'u i WHU

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:17

Manu zremisowało,jakby jeszcze Analusy podzieliły się punktami dzisiaj to cudny początek roku :-)

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:15

WHU prowadzi

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 16:07

No taką przeplatankę mamy

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 stycznia 2015; 15:52

Tak patrzę na naszą rozpiskę to ta wiosna wcale nie musi być taka przeklęta jak w ostatnich latach, a zwłaszcza kwiecień ( zwykle miesiąc postradania wszelakich nadziei). Pozornie będzie mało takich spotkań gdzie można mentalnie się nie pozbierać i warto z tego skorzystać. Wiadomo, dojdzie jeszcze LE i FA o ile przejdziemy 1/16 to może wiele zmienić ale wiosna pod względem ligowym jest chyba jedna z lepszych w ostatnich latach pod względem terminarza

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 stycznia 2015; 15:46

No dokładnie,musimy nadgonić teraz bo póżniej znowu przeklęta wiosna :)

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 15:43

Musimy trzymać się blisko czołówki

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 15:42

Kurde, po Chelsea gramy z CP, Sunderland i West Brom a z nim mieliśmy największe problemy no ale stać nas na 10 pkt w 4 meczach ;)

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 stycznia 2015; 15:38

>>coys24 napisał:
>>My też niezłego sędziego mamy dzisiaj.

Tylko że ruscy nie potrzebują za bardzo sprzyjającego sędziego żeby z nami wygrać... niestety. Ja dziś staram się myśleć o wszystkim innym niż o dzisiejszym meczu. Nie chce myśleć o nim w ogóle i o podejsciu naszych do tego meczu...

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 15:31

My też niezłego sędziego mamy dzisiaj.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 stycznia 2015; 15:13

Tragedia ci sędziowie w tej lidze wam powiem. United zaczyna nawiązywać do najlepszych czasów Fergusona. U nas Kane faul w polu karnym teraz ręka Smallinga... to nie jest śmieszne. Dymają ich przeciwników

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 1 stycznia 2015; 14:55

Ludzie, dopiero wstałem :D

Szczęśliwego nowego roku! :)

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 13:20

Dangeroxa to my chyba przez najbliższy tydzień nie zobaczymy :D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 stycznia 2015; 13:08

Nie trzeba było pić alkoholu :))


Na relację na żywo to sobie odpal transferyinfo albo przeglądsportowy. Chyba że wolisz Sky News i tamtejsze duperki :D

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 1 stycznia 2015; 13:08

Panie i Panowie, z przyczyn technicznych, tudzież zdrowotnych (jakkolwiek by tego nie nazwać), zapowiedzi dzisiejszego meczu nie będzie :)

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 1 stycznia 2015; 12:47

Pomocy chłopaki ledwo żyje.
Umieram.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 1 stycznia 2015; 12:19

Btw. Będzie relacja live z zimowego okienka?

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 1 stycznia 2015; 10:34

Jak wszyscy to ja też :D Szczęśliwego 2015 !

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 stycznia 2015; 10:32

Szczęśliwego nołlajfy :))

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 stycznia 2015; 00:30

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 stycznia 2015; 00:24

Panowie Szczęśliwego 2015! :-)

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 31 grudnia 2014; 21:24

Nie wiem czy starczyłoby na dniówkę dla naszej Miss Spurs ^^

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 31 grudnia 2014; 19:31

Dobra dziewczyny, ja zawijam na imprezę, trzymajcie się ciepło w nowym roku, oby nam Tottenham wygrywał ile wlezie i załatwił LM, aż z nawiązką :D !!

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 31 grudnia 2014; 19:03

I na ile ty się zapożyczysz? :D Na jedną tygodniówkę sprzątaczy z WHL starczy?

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 31 grudnia 2014; 18:31

Ja na to konto moge wziac kredyt, o ile bedzie to ktos z Gignac, Austin, Ings i dorzucę pare groszy na Showcrossa.

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 31 grudnia 2014; 17:24

może się złożymy i kupimy napastnika.

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 31 grudnia 2014; 17:17

Sędzią spotkania ma być P.Dowd, już widzę te karne dla Chelsea, po błędach Fazio, którym wszyscy będą kręcić w lewo i w prawo

odpowiedz
Autor: żurawina Wysłano: 31 grudnia 2014; 17:13

https://www.youtube.com/watch?v=msTFZ1zrzao właśnie ten.

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 31 grudnia 2014; 17:04

Papis

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 31 grudnia 2014; 17:04

jaki Cisse bo jest ich wielu.

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 31 grudnia 2014; 17:01

Podobno Cisse może m.in. dołączyć do nas.

Pomimo, że dobry grajek to jestem na nie, wolałbym kogoś młodszego.

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 31 grudnia 2014; 16:33

Maciek

musisz stwarzać problemy?
To zrób to lepiej.

odpowiedz
Autor: Maciek Wysłano: 31 grudnia 2014; 16:04

Co w zdjęciu do newsa na temat najlepszych piłkarzy robią Naughton, Capoue i Kaboul? Chadliego to rozumiem.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 31 grudnia 2014; 15:04

Mega się zgadzam z Komorasem, powinniśmy sprowadzać zawodników sprawdzonych na wyspach.

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 31 grudnia 2014; 14:56

Hugo i Harry po tyle samo głosów. Będzie ciekawie :)

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 31 grudnia 2014; 14:43

>>Jablona napisał:
>>Showcrossa brać, a nie brać drugiego kirikesza

2x tak

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 31 grudnia 2014; 14:20

Showcrossa brać, a nie brać drugiego kirikesza

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 31 grudnia 2014; 12:32

Tak właśnie mi się wydaje, ze jeszcze chyba nie może pozbierać się po tym. Ja to mu współczuję. Spotkało go chyba najgorsze, co mogło.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 31 grudnia 2014; 12:27

>>lucek8584 napisał:
>>Mnie to dziwi, że tacy zawodnicy jak Aguero, Costa sprawdzają się w PL, a Soldado nie. Nie rozumiem tego

Jesus Navas, Negredo, Silva... czy chociażby Ayoze Perez z Segundy można powiedzieć że się sprawdził (porównując jego statystyki do Soldado to można to stwierdzić). W sumie z tego co widzę to on nie byle komu strzelał. W CV min. Od nas zaczął, potem

Liverpool
WBA
Arsenal
Everton

Może jakieś osobiste zawirowania? W tamtym roku jego żona/partnerka poroniła więc... takiemu Ade zmarł brat... nam to zawsze pod górkę. Brakowało żeby Kane coś spotkało tfu, tfu, tfu! Generalnie jak to ktoś zauważył to jego problem nie siedzi w nogach a w głowie, bo do sytuacji dochodzi tylko po prostu tych banalnych nie potrafi wykorzystać. Wczoraj siedziałem i oglądałem WattsZap na eurosporcie to przypomnieli jego pudło z Dnipro...

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 31 grudnia 2014; 12:20

Mnie to dziwi, że tacy zawodnicy jak Aguero, Costa sprawdzają się w PL, a Soldado nie. Nie rozumiem tego

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 31 grudnia 2014; 12:17

Brytyjczycy to taki typ gry twardej, siłowej i szybkiej. Np. Dużo bardziej różnimy się od Hiszpanów/ Włochów, gdzie tam gra jest bardziej techniczna. Zdecydowanie wolę ten pierwszy typ. Za to uwielbiam PL ;)

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 31 grudnia 2014; 12:10

>>lucek8584 napisał:
>> Też zawsze byłem za tym by kupować Brytyjczyków.

Ja nie zawsze ale nabrałem rozumu koniec końców. To multikulti sprzed półtora roku i jego skutki dały mi do myślenia. Oczywiście wiadomo jest że nie zawsze na każdą pozycję można kupić zawodnika z Wielkiej Brytanii ale jeśli można (i jest w naszym zasięgu) to należy z tego korzystać.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 31 grudnia 2014; 12:07

Ten Van Djik to taki też czołg i ciężko mu zabrać piłkę. Wątpię by w PL mógł sobie pozwolić na takie rajdy do przodu. Kirikesz też często na tym się przejjechał. Też zawsze byłem za tym by kupować Brytyjczyków.

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 31 grudnia 2014; 12:07

Van dijk nie może grać razem z Fazio.
Ma 193 cm i też jest wolny.

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 31 grudnia 2014; 12:04

dawać Höwedesa z Schalke 05 ; )

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 31 grudnia 2014; 12:02

>>coys24 napisał:
>>Jakby Van Dijk przybył to by było coś tylko ciekawe kogo byśmy pożegnali.<br />

Chirichesa, no i pewnie zabezpieczenie na odejście Vertonghena. Nie wiem jakie ma relacje z innymi zawodnikami ale fakt że był proponowany na kapitana a inni zawodnicy się nie zgodzili daje do myślenia. Załóżmy że Chiriches odchodzi za jakieś 8 mln a przychodzi van Dijk za 10 mln. Troche dużo za niego sobie śpiewają. Wyspiarzem on nie jest a Celtic to już jest chłopiec do bicia.

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 31 grudnia 2014; 12:02

van dijk słaby jak dla mnie.

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 31 grudnia 2014; 11:57

Jakby Van Dijk przybył to by było coś tylko ciekawe kogo byśmy pożegnali.

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 31 grudnia 2014; 11:55

Jestem w grupie fanów Spurs na FB i tam napisali, że:

"Scottish media announced that he is almost new Tottenham's defender. Spurs sent 10M offer for Celtic's Van Dijk."

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 31 grudnia 2014; 11:54

Dokładnie brać chłopaków z wysp.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 31 grudnia 2014; 11:52

O Ingsie to ja już tu chyba jakiś rok temu wspomniałem że warto się zainteresować. Dużo nie będzie kosztował, van Dijk też pewnie. Im taniej tym lepiej w tym klubie. Nie ma co szastać kasiorą na Higuainów tylko trzeba brać chłopaków z wysp. Takie moje zdanie. Pod tym właśnie względem to jest minus Pochettino że on woli swoich rodaków ściągać niż wyspiarzy. Boli mnie to trochę.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 31 grudnia 2014; 11:45

>>Radzio napisał:
>>Ten piłkarz ma podobno do nas dołączyć:<br />
<br />
https://www.youtube.com/watch?v=vz2nsI-S8EQ

skąd to info?

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 31 grudnia 2014; 11:41

Ten piłkarz ma podobno do nas dołączyć:

https://www.youtube.com/watch?v=vz2nsI-S8EQ

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 31 grudnia 2014; 11:34

podpisać z nim kontrakt a w lipcu przyjdzie za darmo.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 31 grudnia 2014; 11:32

Ings: 4 bramki, 3 asysty Austin: 12 bramek 3 asysty. Wiadomo, że chciałbym tego drugiego, ale Harry go nie puści. Z tym, że Ings 3 lata młodszy

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 31 grudnia 2014; 11:24

Dobry jest ten Ings z Burney?

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 31 grudnia 2014; 04:36

W oficjalnej sondzie Premier League można oddać głos na BAE :D

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 31 grudnia 2014; 01:09

I będzie nasz :)

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 31 grudnia 2014; 00:49

@Kondis
1.03.2015r. :)

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 31 grudnia 2014; 00:18

Kiedy jest finał Pucharu Capital one ?

Z początkiem marca ?

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 30 grudnia 2014; 23:10

Macie rację, lepiej będzie wziąć pod uwagę tylko 3 lub 5 zawodników w głosowaniu. Tylko mi przypomnijcie pod koniec stycznia, żebym nie robil całej kadry w głosowaniu :)

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 30 grudnia 2014; 22:55

Relację na pewno będą ;)

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 30 grudnia 2014; 22:53

Ja pieprze pany jest problem, prawdopodobnie jadę na 2 miesiące do pracy za granicę i nie będę mógł oglądać meczy D:

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 30 grudnia 2014; 22:21

Będzie podobny do Paulinho jak kwas na twarz mu wyleją bo Paulinho nieźle poharatany jest :D

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 30 grudnia 2014; 22:11

http://www.transfery.info/72299,wielki-talent-z-arsenalu-zagra-dla-usa To jakiś zaginiony brat bliźniak skwarka? :^ Lel

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 30 grudnia 2014; 21:03

No popieram ten pomysł. Przy następnej (lub nawet tej, jeśli można to zmienić) dać tak z 5 zawodników, a nie cały skład. Bez sensu

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 grudnia 2014; 21:00

>>lucek8584 napisał:
>>Wy to potraficie sobie jaja robić. Po co głosujecie na Kapu i Soldado?

Moim zdanie powinno się zrobić jakąś ścisłą 3-5 a nie wymieniać cały skład. Jeszcze tam BAE brakowało. AYFKM?

odpowiedz
Autor: żurawina Wysłano: 30 grudnia 2014; 20:47

Andy 3 gole i asysta w grudniu. Porządny z niego grajek, ale Liverpool zapłacił za niego 40 mln, więc nikt go już poważnie nie traktuje. :)

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 30 grudnia 2014; 20:24

Andy Carroll? :-D

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 30 grudnia 2014; 19:56

Nominowani: Andy Carroll, Charlie Austin, Cesc Fabregas, Santi Cazorla,David de Gea i Harry Kejnu.

Ja jako fan Spurs mimo wszystko postawiłbym na Ostina.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 30 grudnia 2014; 19:33

Mój głos należy do Harrego. W tym miesiącu na prawdę zasłużył.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 30 grudnia 2014; 18:56

Harry nominowany do nagrody piłkarza grudnia

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 30 grudnia 2014; 18:45

dawaj

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 30 grudnia 2014; 18:42

Sory, że tak długo, ale zapatrzyłem się na Milan :D

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 30 grudnia 2014; 18:35

jablona to grasz? bo czekam

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 30 grudnia 2014; 18:29

ok ja kupiłem za 80 zł oryginalny z miesiąc temu.

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 30 grudnia 2014; 18:28

Lukaśiński to są nieorginalne, ściema jak nic, poczytaj sobie na necie :)

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 30 grudnia 2014; 18:26

tak

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 30 grudnia 2014; 18:25

masz 14?

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 30 grudnia 2014; 18:18

ale w 15??

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 30 grudnia 2014; 18:18

ok dawaj

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 30 grudnia 2014; 18:16

kondis23 poszukaj sobie pada na wish tam za 70 zł możesz znaleźć.
Lukasiński partyjkę?

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 30 grudnia 2014; 18:15

Ja kupiłem pada XEOX Speedlink. 80zł działa pod PS3 i PC. Co ciekawe ma kształt pada od Xboxa co dużo bardziej mi pasuje ;)

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 30 grudnia 2014; 18:15

http://allegro.pl/pad-sony-ps3-dualshock-3-playstation-11-kolorow-i4908413085.html

kondis23
tu masz oryginalne za 50 zł :)


odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 30 grudnia 2014; 18:11

jablona

już nie mam.
Przeszłem dwa razy i sprzedałem.

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 30 grudnia 2014; 17:49

180 zł nówka ze sklepu, potrzebuję do tego 2.
czyli musiałbym wydać prawie tyle co za samą konsole.

A z ciekawości kupiłem podróbkę dualschocka III sixaxis za 40 zł i tragedia, nie dość, że pad do kitu to nawet się nim grać nie da.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 30 grudnia 2014; 17:47

Łukasiński masz Battlefilda 4?

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 30 grudnia 2014; 17:46

140zł

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 30 grudnia 2014; 17:33

ile kosztuje pad 100 zl ?
szkoda.

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 30 grudnia 2014; 17:14

@Lukaśiński

Raczej nie pogramy razem, bo sprzedaje konsole, jak zobaczyłem ceny padów to się przeraziłem, jak uzbieram fundusze to kupuje ps4 :)

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 30 grudnia 2014; 16:57

Wy to potraficie sobie jaja robić. Po co głosujecie na Kapu i Soldado?

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 30 grudnia 2014; 16:54

Erik Lamela, Soldado a na 3 miejscu Capoue

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 30 grudnia 2014; 16:51

kondis23 wysłałem ci zaproszenie.

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 30 grudnia 2014; 16:40

mleko

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 30 grudnia 2014; 16:34

http://www.thetottenhamway.com/2014/12/30/spurs-reject-brentfords-attempt-sign-alex-pritchard-believe-youngster-big-future/

Ten news poprawił mi humor

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 grudnia 2014; 16:26

>>kondis23 napisał:
>>Będzie wybór piłkarza roku ?

A na co to komu?

Piłkarz roku LL
Odkrycie roku Mejson (Kane ubiegłego)

bla bla bla. Wszystko wiadomo i nawet głosować nie trzeba

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 30 grudnia 2014; 16:14

Będzie wybór piłkarza roku ?

odpowiedz
Autor: Cappie Wysłano: 30 grudnia 2014; 16:12

w zasadzie ranking powinien uwzgledniac tylko 3 nazwiska :)
jak dla mnie to podium wyglada tak:
1. Hugo
2.Eriksen
3. Kane

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 30 grudnia 2014; 15:48

komornik
Akurat głupoty piszesz bo jest trzech kandydatów :)

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 grudnia 2014; 15:25

Jak dla mnie nazwa tego newsu to obraza. Tu nawet nie powinno być głosowania

odpowiedz
Autor: loko Wysłano: 30 grudnia 2014; 14:45

Harry czy Christian nie schodzą z topu ale mnie bardzo pozytywnie w tym miesiącu zaskoczył Davies

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 47
Newsów: 6457
Lista online: