» Kto powinien zostać piłkarzem grudnia?
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Za nami grudniowe zmagania w Premier League, Lidze Europy oraz Capital One Cup. Piłkarze Tottenhamu rozegrali w tym okresie aż osiem spotkań. Kto według Was powinien zostać piłkarzem miesiąca?
W grudniu Koguty rozegrały sześć spotkań w Premier League, jedno w Lidze Europy oraz jedno w Capital One Cup. W lidze angielskiej Tottenham wygrał z Burnley, Leicester i Swansea, zremisował z Crystal Palace oraz Manchesterem United i poległ z liderem Premier League, Chelsea. W Europie londyńska drużyna nie pokonała Besiktasu, ale za to w Capital One Cup, dzięki zwycięstwu z Newcastle awansowała do półfinału Pucharu Ligi Angielskiej.
Swój głos można oddać klikając TUTAJ.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
>>coys24 napisał:
>>No oby się podzielili, martwi mnie prowadzenie Liverpool'u i WHU
A co myślałeś że Liverpool przegra z ostatnią drużyna? dobry jesteś ![]()
Tak patrzę na naszą rozpiskę to ta wiosna wcale nie musi być taka przeklęta jak w ostatnich latach, a zwłaszcza kwiecień ( zwykle miesiąc postradania wszelakich nadziei). Pozornie będzie mało takich spotkań gdzie można mentalnie się nie pozbierać i warto z tego skorzystać. Wiadomo, dojdzie jeszcze LE i FA o ile przejdziemy 1/16 to może wiele zmienić ale wiosna pod względem ligowym jest chyba jedna z lepszych w ostatnich latach pod względem terminarza
>>coys24 napisał:
>>My też niezłego sędziego mamy dzisiaj.
Tylko że ruscy nie potrzebują za bardzo sprzyjającego sędziego żeby z nami wygrać... niestety. Ja dziś staram się myśleć o wszystkim innym niż o dzisiejszym meczu. Nie chce myśleć o nim w ogóle i o podejsciu naszych do tego meczu...
Panie i Panowie, z przyczyn technicznych, tudzież zdrowotnych (jakkolwiek by tego nie nazwać), zapowiedzi dzisiejszego meczu nie będzie 
Maciek
musisz stwarzać problemy?
To zrób to lepiej.
>>lucek8584 napisał:
>>Mnie to dziwi, że tacy zawodnicy jak Aguero, Costa sprawdzają się w PL, a Soldado nie. Nie rozumiem tego
Jesus Navas, Negredo, Silva... czy chociażby Ayoze Perez z Segundy można powiedzieć że się sprawdził (porównując jego statystyki do Soldado to można to stwierdzić). W sumie z tego co widzę to on nie byle komu strzelał. W CV min. Od nas zaczął, potem
Liverpool
WBA
Arsenal
Everton
Może jakieś osobiste zawirowania? W tamtym roku jego żona/partnerka poroniła więc... takiemu Ade zmarł brat... nam to zawsze pod górkę. Brakowało żeby Kane coś spotkało tfu, tfu, tfu! Generalnie jak to ktoś zauważył to jego problem nie siedzi w nogach a w głowie, bo do sytuacji dochodzi tylko po prostu tych banalnych nie potrafi wykorzystać. Wczoraj siedziałem i oglądałem WattsZap na eurosporcie to przypomnieli jego pudło z Dnipro...
>>lucek8584 napisał:
>> Też zawsze byłem za tym by kupować Brytyjczyków.
Ja nie zawsze ale nabrałem rozumu koniec końców. To multikulti sprzed półtora roku i jego skutki dały mi do myślenia. Oczywiście wiadomo jest że nie zawsze na każdą pozycję można kupić zawodnika z Wielkiej Brytanii ale jeśli można (i jest w naszym zasięgu) to należy z tego korzystać.
Van dijk nie może grać razem z Fazio.
Ma 193 cm i też jest wolny.
>>coys24 napisał:
>>Jakby Van Dijk przybył to by było coś tylko ciekawe kogo byśmy pożegnali.<br />
Chirichesa, no i pewnie zabezpieczenie na odejście Vertonghena. Nie wiem jakie ma relacje z innymi zawodnikami ale fakt że był proponowany na kapitana a inni zawodnicy się nie zgodzili daje do myślenia. Załóżmy że Chiriches odchodzi za jakieś 8 mln a przychodzi van Dijk za 10 mln. Troche dużo za niego sobie śpiewają. Wyspiarzem on nie jest a Celtic to już jest chłopiec do bicia.
O Ingsie to ja już tu chyba jakiś rok temu wspomniałem że warto się zainteresować. Dużo nie będzie kosztował, van Dijk też pewnie. Im taniej tym lepiej w tym klubie. Nie ma co szastać kasiorą na Higuainów tylko trzeba brać chłopaków z wysp. Takie moje zdanie. Pod tym właśnie względem to jest minus Pochettino że on woli swoich rodaków ściągać niż wyspiarzy. Boli mnie to trochę.
podpisać z nim kontrakt a w lipcu przyjdzie za darmo.
ok ja kupiłem za 80 zł oryginalny z miesiąc temu.
http://allegro.pl/pad-sony-ps3-dualshock-3-playstation-11-kolorow-i4908413085.html
kondis23
tu masz oryginalne za 50 zł 
jablona
już nie mam.
Przeszłem dwa razy i sprzedałem.
komornik
Akurat głupoty piszesz bo jest trzech kandydatów 
