» Kyle Walker grał dla U-21!

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2014-12-02 13:26:29 komentarzy: 5

Bardzo dobra wiadomość! Kyle Walker rozegrał we wczorajszym meczu drużyny U-21 z Manchesterem City swój pierwszy mecz po powrocie po kontuzji, z czego sam piłkarz był bardzo zadowolony.

- Czuję się dobrze. Wciąż muszę pracować nad ostrością gry, ale to przyjdzie z meczami i treningami w pierwszej drużynie. Cieszę się, że wróciłem. To był długi okres, z który muszę podziękować personelowi medycznemu i ludziom, którzy pomagali mi przez to przejść.

Mimo że Walker czuje się już dobrze, jego występ w jutrzejszym meczu z Chelsea jest raczej wykluczony. Wszystko wskazuje na to, że na prawej obronie ujrzymy Kyle'a Naughtona.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Komornik Wysłano: 2 grudnia 2014; 16:20

Walker czy Khumalo? :))

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 2 grudnia 2014; 16:12

To on jeszcze żyje? :-D

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 2 grudnia 2014; 16:03

Khumalo też grał! I to jako kapitan! :D

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 2 grudnia 2014; 15:21

od marca, czyli jakieś 8 miesięcy

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 grudnia 2014; 13:53

Ile on w ogóle nie grał?

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 52
Newsów: 6457
Lista online: