» Kyle Walker grał dla U-21!
dodał: Wojciech Misiak dnia: 2014-12-02 13:26:29 komentarzy: 5
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Bardzo dobra wiadomość! Kyle Walker rozegrał we wczorajszym meczu drużyny U-21 z Manchesterem City swój pierwszy mecz po powrocie po kontuzji, z czego sam piłkarz był bardzo zadowolony.
- Czuję się dobrze. Wciąż muszę pracować nad ostrością gry, ale to przyjdzie z meczami i treningami w pierwszej drużynie. Cieszę się, że wróciłem. To był długi okres, z który muszę podziękować personelowi medycznemu i ludziom, którzy pomagali mi przez to przejść.
Mimo że Walker czuje się już dobrze, jego występ w jutrzejszym meczu z Chelsea jest raczej wykluczony. Wszystko wskazuje na to, że na prawej obronie ujrzymy Kyle'a Naughtona.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze