» Lloris: Jesteśmy w formie

dodał: sajmi14 dnia: 2014-12-24 14:55:35 komentarzy: 1

W piątek Tottenham zmierzy się na wyjeździe z beniaminkiem Premier League - Leicester. Przed spotkaniem z Lisami wypowiedział się bramkarz Kogutów - Hugo Lloris.

 

-Od meczu ze Swansea dobrze spisujemy się na boisku. W meczu z Burnley udowodniliśmy, że jesteśmy w formie. Mamy teraz trochę czasu, by odpocząć i dobrze przygotować się do meczu z Leicester. To będzie bardzo ważny wyjazd. Musimy zdobyć trzy punkty, ponieważ później czekają nas dwa bardzo trudne spotkania u siebie. (Z Manchester'em United i Chelsea)

 

-Teraz musimy cieszyć się z Bożego Narodzenia, razem z naszymi rodzinami i uzyskać w ten sposób trochę pozytywnej energii przed kolejnym ligowym spotkaniem.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Komornik Wysłano: 24 grudnia 2014; 16:00

Kiedyś czytałem takie newsy... z potem był nagły spadek tej "formy"

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 52
Newsów: 6457
Lista online: