» Lloris: Jesteśmy w formie
dodał: sajmi14 dnia: 2014-12-24 14:55:35 komentarzy: 1
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
W piątek Tottenham zmierzy się na wyjeździe z beniaminkiem Premier League - Leicester. Przed spotkaniem z Lisami wypowiedział się bramkarz Kogutów - Hugo Lloris.
-Od meczu ze Swansea dobrze spisujemy się na boisku. W meczu z Burnley udowodniliśmy, że jesteśmy w formie. Mamy teraz trochę czasu, by odpocząć i dobrze przygotować się do meczu z Leicester. To będzie bardzo ważny wyjazd. Musimy zdobyć trzy punkty, ponieważ później czekają nas dwa bardzo trudne spotkania u siebie. (Z Manchester'em United i Chelsea)
-Teraz musimy cieszyć się z Bożego Narodzenia, razem z naszymi rodzinami i uzyskać w ten sposób trochę pozytywnej energii przed kolejnym ligowym spotkaniem.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze