» Lloris: Nie rozpoznaję tej drużyny

dodał: sajmi14 dnia: 2016-11-05 10:31:56 komentarzy: 3

Hugo Lloris wypowiedział się na temat meczu z Bayerem Leverkusen. Według naszego kapitana był to najgorszy występ Tottenhamu w obecnym sezonie. Francuz nadal wierzy jednak w awans do 1/16 finału.

- W poprzednim sezonie ciężko pracowaliśmy na to, by dostać się do Ligi Mistrzów i nie możemy teraz tego wszystkiego zmarnować. Musimy być gotowi na dwa kolejne spotkania i spróbować dokonać cudów.

- Nawet nie chcę myśleć o tym, że już pożegnaliśmy się z rozgrywkami. Przed nami dwa mecze i sześć punktów. Musimy wierzyć.

- To prawda, że nie mogliśmy być w gorszej sytuacji niż teraz, ale taki jest futbol i czasami musisz robić rzeczy graniczące z cudem.

- Nie możemy zaakceptować takich występów w naszym wykonaniu. Ciężko rozpoznać tą drużynę. Normalnie jesteśmy agresywni, bardzo spokojni pod pressingiem, ale w meczu z Leverkusen było zupełnie na odwrót.

- Nie możemy opierać naszej gry na jednym, dwóch czy trzech zawodnikach. Musimy myśleć jak drużyna. Ten mecz był dla nas bardzo ważny i wydaje mi się, że nie potrafiliśmy tego poczuć.

- Leverkusen nie zagrało świetnego spotkania. Byli po prostu dobrze zorganizowani i przez nas mieli kilka dobrych okazji. Popełniliśmy zbyt wiele błędów.

- Teraz musimy szybko się uczyć, ponieważ przed nami bardzo, bardzo ważny mecz w niedzielę.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Komornik Wysłano: 5 listopada 2016; 12:27

Nie rozpoznaję tej drużyny, każdy może kupić koszulki stroje Tottenhamu i grać jak mawial klasyk.

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 5 listopada 2016; 11:41

>>Spurs napisał:
>>;Drużynę to my mieliśmy w zeszłym sezonie która trzaskała wszystkich jak trzeba,ostatnimi czasy to posiadamy zbiorowisko piłkarzynek,nic innego,nie można tego nazwać drużyną

Tak :) Szczególnie w ostatnim meczu z Newcastle :D

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 5 listopada 2016; 10:49

Drużynę to my mieliśmy w zeszłym sezonie która trzaskała wszystkich jak trzeba,ostatnimi czasy to posiadamy zbiorowisko piłkarzynek,nic innego,nie można tego nazwać drużyną

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 46
Newsów: 6457
Lista online: