» Lloris przed meczem z Leicester

dodał: Radzio dnia: 2014-12-25 21:42:23 komentarzy: 0

Przed graczami Tottenhamu trudny okres. W ciągu 48 godzin zagrają dwa mecze. Jutro z Leicester City, a w niedziele z Manchesterem United. Koguty wygrały ostatnie dwa spotkania ze Swansea oraz Burnley. Przedmeczowego wywiadu udzielił bramkarz reprezentacji Francji, Hugo Lloris.

- Przede wszystkim ważne było to, że zagraliśmy bardzo dobry mecz w Swansea kilka tygodniu temu. Wygraliśmy i następnie wykonaliśmy zadanie przeciwko Burnley. Mieliśmy kilka dni, aby wypocząć po sobotnim meczu i zacząć poważnie myśleć o wyjeździe do Leicester.

- Bardzo ważne będzie zdobycie trzech punktów, zanim zagramy dwa wielkie mecze na White Hart Lane. Wiemy, że jesteśmy w stanie wywieźć z Leicester dobry wynik.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 49
Newsów: 6457
Lista online: