» Mourinho: Tottenham to bardzo dobry zespół

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2016-12-10 16:21:51 komentarzy: 0

Jose Mourinho wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Tottenhamem. Portugalski menadżer Manchesteru United został zapytany między innymi o drużynę Kogutów i osobę Mauricio Pochettino.

- To będzie ciężkie spotkanie, ponieważ Tottenham to bardzo dobry zespół. Wiemy jak grają i wydaje mi się, że będą pierwszą drużyną, która spróbuje przejąć inicjatywę w meczu z Manchesterem United. Cechuje ich chęć zdominowania rywala, co najlepiej było widać w pierwszej części meczu z Chelsea.

- Mauricio Pochettino to dobry trener. Wie jaki jest jego cel, do którego dąży. Dostał szansę pracy w stabilnym klubie i buduje swój zespół. Ma świetnych zawodników, dlatego wcale nie dziwi mnie, że Tottenham gra coraz lepiej.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 54
Newsów: 6457
Lista online: