» Niełatwa przeprawa z beniaminkiem

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-02-04 17:27:40 komentarzy: 56

Tottenham wrócił na zwycięski tor, pokonując w dzisiejszym meczu Middlesbrough 1-0.

W pierwszej połowie Koguty wyraźnie dominowały. Podopieczni Pochettino często zagrażali bramce gości, jednak strzały zwykle bronił Victor Valdes lub - jak w przypadku strzału głową Alderweirelda - piłka zatrzymała się na słupku. Na przerwę obie drużyny schodziły bez zdobyczy bramkowej.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Koguty wciąż dominowały, jednak nadal nie potrafiły przewagi udokumentować zdobyciem bramki. Dopiero akcja lewą stroną w wykonaniu Sona, który szybkim ruchem ciała w polu karnym nawinął obrońcę gości, czym zmusił go do spóźnionej interwencji, w konsekwencji czego Mark Clattenberg był zmuszony wskazać na jedenastkę, którą na gola pewnie zamienił Harry Kane. Wynik 1-0 utrzymał się dość spokojnie do końca i Spurs mogą cieszyć się z utrzymania pozycji wicelidera i dystansu do prowadzącej Chelsea.

Tottenham Lloris (C), Walker, Alderweireld, Dier, Davies, Dembele, Wanyama, Dele, Eriksen, Son, Kane

Ławka: Vorm, Carter-Vickers, Wimmer, Onomah, Sissoko, Winks, Janssen

Middlesbrough: Valdes - Chambers, Bernardo, Gibson, Fabio - Clayton, De Roon, Forshaw, Traore, Downing - Negredo

 

Dla tych, którzy chcieliby stworzyć swoją wymarzoną jedenastkę Premier League, ruszamy z kolejnym sezonem w lidze Tottenham24.pl w Fantasy Premier League.

Kod naszej ligi to 471307-162855. Nie znasz FPL? Musisz poznać! Zarejestruj się klikając TUTAJ i dołącz do naszej ligi.

Udział w naszej lidze mogą wziąć wszyscy chętni gracze, jednakże rejestracja będzie możliwa do końca sierpnia. Każdy, kto zarejestruje się później, nie będzie brany pod uwagę przy ostatecznej klasyfikacji.

W tym sezonie dla dwóch najlepszych graczy naszej ligi przewidujemy nagrody rzeczowe

Za pierwsze miejsce zwycięzca otrzyma KOSZULKĘ TOTTENHAMU

Za drugie miejsce nagroda to RĘCZNIK TOTTENHAMU

Obie nagrody ufunduje partner serwisu Tottenham24.pl, sklep Iss-sport.pl, który posiada najbogatszą ofertę koszulek i gadżetów piłkarskich.

 

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: malko2311 Wysłano: 8 lutego 2017; 10:19

malko23111@gmail.com

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 8 lutego 2017; 00:15

@malko

podaj maila :D

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 6 lutego 2017; 20:55

jest kotś chętny na obejrzenie meczyku w sobotę w poznaniu????

bo akurat będę:D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 5 lutego 2017; 21:54

Clinton N'jie wygrał właśnie Puchar Narodow Afryki :d Handlujcie z tym.

odpowiedz
Autor: Adam12 Wysłano: 5 lutego 2017; 21:05

Do wszystkich hejterow - jestescie gluuuuupi.

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 5 lutego 2017; 18:15

Czyjego Twittera jeszcze nie mam, to zapraszam: https://twitter.com/MisiakWoj

odpowiedz
Autor: Pocsa Wysłano: 5 lutego 2017; 17:29

Fabiański też się nie popisał przy drugiej bramce

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 5 lutego 2017; 16:26

Dwa wnioski z dziś:
1) Sprzedaż Sigurdssona była złą decyzją.
2) Sprzedaż Naughtona była dobrą decyzją.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 5 lutego 2017; 16:23

Zaraz pierdolne,serio

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 5 lutego 2017; 16:22

Nie straci, Naughton załatwił wynik.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 5 lutego 2017; 16:15

City prawdopodobnie straci punkty

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 4 lutego 2017; 23:11

Ps. Ale Lukaku dziś zapunktował. Bardzo dobrze że Everton rośnie w siłę. Akutat za miesiąc wyhamują na WHL.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 4 lutego 2017; 23:06

Zadyszka jest, nie ma cogadać. Nie my jedni puchniemy. Założę się że jutro któryś Manchester zgubi punkty. Mecze w tygodniu dają w dupę, te z Gent będą nas kosztować pewnie jakąś wpadkę w PL. Cieszta się z 3 pkt. i porażki anali. COYS.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 4 lutego 2017; 20:45

Ostatnie 15 minut to miałem pełne spodnie.

odpowiedz
Autor: meloman84 Wysłano: 4 lutego 2017; 20:32

>>Twardy2 napisał:
>>Mecz wygrany. Nad resztą trzeba milczeć, bo szkoda strzępić języka na dzisiejszą "grę".

Zgadzam się, teoretycznie zwycięskiej drużyny sie nie krytykuje, jednakze to co mnie martwi to to ze drugi mecz z rzędu grają chłopaki taką padlinę. Nagle grają wolno, bez pomysłu, tylko magiczne kombinacje, a kontry to masakra ( gdzie zawsze byli w tym mocni ). Oby na liverpool się spięli bo:
Po 1 - lubimy robić prezenty drużynom które są w dołku ( taka to już nasza tradycja )
Po 2 - liverpool może i jest w dołku, ale na pewno wyjdzie z pressingiem, a my mamy z tym problem co pokazał mecz z city

P.S. mam nadzieję że sissoko będzie pierwszym wywalonym podczas letniego okienka, jest przepłacony, nie grał nic nadzwyczajnego w newcastle, zyskał tylko dzięki 6 czy 7 meczom podczas euro.

odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 4 lutego 2017; 20:31

Kupa

odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 4 lutego 2017; 20:27

Ktoś streści meczyk?

odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 4 lutego 2017; 20:24

Mecz wygrany. Nad resztą trzeba milczeć, bo szkoda strzępić języka na dzisiejszą "grę".

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 4 lutego 2017; 20:22

Szkoda gadać. Gra średnia. Wykorzystywanie kontr to jakieś nieporozumienie. Chyba chcą do bramki momentami wejść i wypracować koledze z drużyny sytuację strzału na pustą.

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 4 lutego 2017; 20:22

Ufff. Wygraliśmy :)

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 4 lutego 2017; 20:22

uuuuuuuuffffffff

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 4 lutego 2017; 20:20

Nienawidzę takich wyników, całą końcówkę trzeba drżeć. Boro miało piłkę na 1:1, na szczęście nie wykorzystali.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 4 lutego 2017; 20:19

zawał

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 4 lutego 2017; 19:54

Ale strita to Son ma strasznego w prostych sytuacjach.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 4 lutego 2017; 19:47

Son umie się kłaść nie ma co, zwinny jest :)

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 4 lutego 2017; 19:46

Worek się rozwiązał, teraz po nich jechać

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 4 lutego 2017; 19:46

Hary pewny jak zawsze. Uff

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 4 lutego 2017; 19:45

Teraz druga dla pewności

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 4 lutego 2017; 19:45

jest! strzel!!!!!!!

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 4 lutego 2017; 19:44

Brawo Son.

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 4 lutego 2017; 19:44

Karny, dawać Jancyna

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 4 lutego 2017; 19:44

karniaczek :)

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 4 lutego 2017; 19:40

Jancyn za Wanyame

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 4 lutego 2017; 19:39

Cóż za różny Eriksena

odpowiedz
Autor: dv8spurs Wysłano: 4 lutego 2017; 19:17

Jedno słowo - Piach !

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 4 lutego 2017; 19:17

Na zmienników nie liczę. Jak do 70tej minuty nie strzelimy, to będzie jak z Sunderlandem.

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 4 lutego 2017; 19:16

Ciężko tutaj cokolwiek zmienić. Grając tak, na 90% coś wpadnie.
Na minus na pewno Walker, który dużo błędów popełnia. Najlepszy Alli.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 4 lutego 2017; 19:15

bieda

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 4 lutego 2017; 19:14

mało na Kane'a grają.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 4 lutego 2017; 19:13

no i jak tu grać? Nic nie wychodzi

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 4 lutego 2017; 19:11

Nosz *****

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 4 lutego 2017; 19:05

***** jak?! Kolejna świetna sytuacja i nie ma bramki.... Oby sie to nie zemściło

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 4 lutego 2017; 19:04

To musi być bramka, Kane.

Ale murują...

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 4 lutego 2017; 18:58

No to co, znowu męczarnie ?

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 4 lutego 2017; 18:39

Widziałem piłkę w bramce... :/

odpowiedz
Autor: dv8spurs Wysłano: 4 lutego 2017; 18:38

Tutaj też miód malinka :)

http://nbastreams.pw/fox.php?title=3b9d6e5e779c8f46c5765c194a04b59a

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 4 lutego 2017; 18:29

tutaj

http://www.livefootballol.me/channels/match-football-1-acestream.html

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 4 lutego 2017; 18:25

Ma tutaj być, ale na razie reklamy.

http://www.livefootballol.me/channels/arenavision-27-acestream.html

odpowiedz
Autor: Espada Wysłano: 4 lutego 2017; 18:24

jakąś dobrą transmisje ktoś podrzuci ?
i czy na canal+sport leci nasz meczyk ?

odpowiedz
Autor: dv8spurs Wysłano: 4 lutego 2017; 18:23

Ma ktoś może ten genialny stream co się czuć można jak na stadionie? Bardzo bym prosił o link :)

odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 4 lutego 2017; 18:03

Chelsea jest poza zasięgiem, nie mają europejskich pucharów i spokojnie zdobędą mistrza. We wtorek zjebali, dziś kolejny dar od losu.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 4 lutego 2017; 17:58

Dziś obowiązkowo 3pkt. Arsenal Liverpool po 0, trzeba budować spokojną przewagę, Chelsea na razie się wydaje nie do złapania, nie ma co o nich myśleć tylko zbierać punkty na takich meczach jak dzisiejszy

odpowiedz
Autor: przemcio129 Wysłano: 4 lutego 2017; 17:56

Maciek, jak przeczytałem co napisałeś, to popłakałem się ze śmiechu :'D Dzięki za poprawę humoru!

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 4 lutego 2017; 17:43

2:0
Siup

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 4 lutego 2017; 17:38

Patrząc trzeźwo na tą całą ligę to porażka Arsenalu i Liverpoolu, na co wszystko wskazuje, są dla nas świetnymi informacjami. Nic tylko korzystać z tego, co od kilku tygodni daje nam los. Szkoda, że we wtorek tego nie wykrozystaliśmy.

odpowiedz
Autor: Maciek Wysłano: 4 lutego 2017; 17:36

Ofensywni rezerwowi: Onomah, Sissoko i Janssen.Gdyby trzeba było gonić wynik to zagrałbym na 2 napastników, bo z tego tria Holender jest najmniej fatalny :(

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 47
Newsów: 6457
Lista online: