» OFICJALNIE: Chadli zawodnikiem West Bromu!

dodał: sajmi14 dnia: 2016-08-29 17:02:44 komentarzy: 20

Oficjalnie potwierdzono transfer Nacera Chadliego do West Bromu. Jak podaje SkySports, Tottenham otrzyma za Belga 13 milionów funtów.

Skrzydłowy dołączył do Tottenhamu w 2013 roku z FC Twente i kosztował 7 milionów funtów. W swoim pierwszym sezonie w Anglii Chadli wystąpił w 24 spotkaniach w lidze, w których zdobył zaledwie jedną bramkę i trzy asysty (do tego dorzucił 3 gole w Lidze Europy).

Sytuacja zmieniła się w kolejnym sezonie. Chadli zdołał strzelić aż 11 bramek w Premier League i był drugim najlepszym strzelcem Tottenhamu.

Chadli stracił jednak miejsce w podstawowej 11 w rozgrywkach 2015/16. Belg wyleciał z gry z powodu kontuzji, a gdy wrócił do zdrowia przegrał rywalizację i większość czasu siedział na ławce rezerwowych.

27-latek ma na swoim koncie 30 występów w reprezentacji Belgii, dla której strzelił 4 bramki.

Nacer podpisze z WBA 4-letni kontrakt, a na koszulce występować będzie z numerem 22. Tottenham otrzyma za Belga 13 milionów funtów.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Lachus Wysłano: 30 sierpnia 2016; 09:54

>>sajmi14 napisał:
>>;Pritchard, N'Jie też już praktycznie wiadomo, że idzie na wypożyczenie do Marsylii

Dzięki

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 30 sierpnia 2016; 09:27

Pritchard, N'Jie też już praktycznie wiadomo, że idzie na wypożyczenie do Marsylii

odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 30 sierpnia 2016; 09:25

Czyli generalnie odeszli: Fazio, Yedlin, Bentaleb, Chadli. Dobrze mówię, czy o kimś zapomniałem

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 30 sierpnia 2016; 09:05

Mason przechodzi/będzir przechodził lada moment testy medyczne w Sunderlandzie,zarobimy 8 mln £
Co ten Levy....

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 29 sierpnia 2016; 22:56

Albo po prostu my pierdolimy sie z tym transferem :D

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 29 sierpnia 2016; 22:49

Dzięki Nacer za te 3 lata i Powodzonka w WBA!
Co do naszej sytuacji klubowej i transferowej to pewnie skończymy z N'koudou a do Marsylii powędruje N'jie, to się przeciąga, bo w Marsylii jest straszny syf, klub od dawna miał być sprzedany, a dopiero dzisiaj doszło do jakiegoś porozumienia, możliwe, że to przez to także. Mam nadzieję, że te oferty za Masona i Son'a będą odrzucane, bo już na te wszystkie akcje jest za późno.

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 29 sierpnia 2016; 22:42

Jesteśmy w ciemnej dupi, ławki pusta jak za moim domem.

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 29 sierpnia 2016; 22:41

Chadli fajny facet ale jako piłkarz mnie zawiódł. Chociaż kilka razy nam dupe uratował.

odpowiedz
Autor: garethbale3 Wysłano: 29 sierpnia 2016; 22:10

Nkodou sobie selfie zrobil w szatni Spurs :) oficjalka 'imminent'

odpowiedz
Autor: meloman84 Wysłano: 29 sierpnia 2016; 21:42

faktem jest ze mija kolejny dzień, do końca okienka pozostają trzy a drużyna jest w czarnej dupie...

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 29 sierpnia 2016; 21:03

>>Komornik napisał:
>>Jaki tweet xd<br />
<br />
https://twitter.com/bashstreetyid/status/770332639123341314

Padłem xd

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 29 sierpnia 2016; 21:02

A co do plotek o Isco:
https://twitter.com/Deckymch/status/769953017785421824

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 29 sierpnia 2016; 21:01

https://twitter.com/CookPassTim/status/770323165922942980

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 29 sierpnia 2016; 20:55

Jaki tweet xd

https://twitter.com/bashstreetyid/status/770332639123341314

odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 29 sierpnia 2016; 20:53

Czyli pół skrzydłowego już jest. Teraz jeszcze jeden cały, jeśli Son za 30 klocków wyskoczy do VFL.

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 29 sierpnia 2016; 20:49

https://pbs.twimg.com/media/CrDE5wXWcAARm0v.jpg:large

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 29 sierpnia 2016; 20:46

N'Koudou wrzucił zdjęcie z Hotspur Way z treningu.

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 29 sierpnia 2016; 20:46

Jest oficjalka nkudu

odpowiedz
Autor: manki Wysłano: 29 sierpnia 2016; 20:39

Wiadomo że isco jak już mialby być to definitywny a na taki nie ma szans. Z wypożyczaniem sobie dajmy spokój. Ktoś musi przyjść, boje się ze tym kimś będzie jedynie nkoudou czy coś takiego.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 29 sierpnia 2016; 20:32

Dajcie se spokój z Isco. Raz że na realmadryt.pl mówią że niedawno w wywiadzie mówił że nigdzie nie idzie, a dwa że jak by przyszedł to na wypożyczenie. Jak się nie sprawdzi to dupa a jak się sprawdzi to wróci do Realu zamiast podpisać z nami definitywny. I też dupa.

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 52
Newsów: 6457
Lista online: