» OFICJALNIE: Heung-Min Son w Tottenhamie!

dodał: sajmi14 dnia: 2015-08-28 11:28:30 komentarzy: 39

Jak poinformowała oficjalna strona Tottenhamu, Heung-Min Son podpisał 5-letni kontrakt z klubem. Skrzydłowy musi jedynie otrzymać pozwolenie na pracę w Anglii.

 

Heung-Min Son jako nastolatek przeniósł się z Korei Południowej do Niemiec i podpisał kontrakt z Hamburger SV, a w swoim debiucie w 2010 roku, w meczu z FC Köln zdobył pierwszą bramkę dla swojej drużyny. Podczas swojej przygody w Hamburgu wystąpił w 78 i strzelił 20 goli. Zaowocowało to transferem do Bayeru Leverkusen w 2013 roku.

"Aptekarzom" pomógł zakwalifikować się dwa razy do Ligi Mistrzów. Łącznie wystąpił w 87 spotkaniach, zdobywając 29 bramek.

Regularnie reprezentuje drużynę narodową Korei Południowej. Jak na razie zdobył 11 bramek w 44 spotkaniach.

23-latek będzie nosił koszulkę numer 7 z napisem "Son" na plecach.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Derbystar85 Wysłano: 3 września 2015; 21:50

Dziś 3 bramki, co prawda tylko z Kambodżą ale zawsze to skuteczność! Bravo!
N'Jie Son będą błyszczeć!

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 29 sierpnia 2015; 14:18

A skonczy sie na takim samym składzie jak w zeszlym tyg ;-)

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 23:36

Skoro zagramy bez klasycznej 10 to może 4 4 2 ? Środek pewnie dembele dier/benta skrzydła Chadli i andros i na szpicy n'jie z Kanem ?

odpowiedz
Autor: PawełTH Wysłano: 28 sierpnia 2015; 23:10

SOLDADO brama i 2 asysty

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 28 sierpnia 2015; 21:35

>>ErikLamela123 napisał:
>>A dobra to jednak nie, ciekawe na jakiej pozycji N'Jie zagra

Strzelam że prawe sklrzydło :P

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 21:25

A dobra to jednak nie, ciekawe na jakiej pozycji N'Jie zagra

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 21:23

Gdybyśmy w niedziele grali to może Son by grał :D

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 21:22

Jednak teraz dokładniej sprawdziłem, to dostał po 6 dniach.

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 21:19

N'Jie też musiał czekać na pozwolenie i dostał chyba 2-3 dni po tym jak ogłoszono transfer.

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 21:15

Ile się czeka na takie pozwolenie ?

odpowiedz
Autor: Derbystar85 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 21:07

Son, N'Jie będzie się działo- zajebioza!
COYS!

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 14:05

Lepiej niz Benfica :D

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 14:02

Dlaczego nasza grupa to kpina? W dobrą pozycje w lidze i tak nikt nie wierzy, więc przynajmniej emocjonujące mecze z Monaco sobie obejrzymy. Jedynie szkoda, że do Azerbejdżanu będziemy musieli latać :/

odpowiedz
Autor: skejcior87 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 13:57

fajna grupa przynajmniej nas zmobilizuje do grania o pierwsze miejsce tylko szkoda tych azerow bo dlugie podroze :(

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 28 sierpnia 2015; 13:51

Nasza grup[a to ***** jakaś kpina

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 28 sierpnia 2015; 13:50

nasz i A chyba najbardziej wymagające, fajnie czyli z Monaco o 1 miejsce sie bijemy
btw witaj Son

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 28 sierpnia 2015; 13:49

Kurde Azerbejdżan...

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 13:43

Niezła grupa nawet. Szkoda że nie Lech.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 28 sierpnia 2015; 13:40

za to mamy Monaco

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 28 sierpnia 2015; 13:39

Tak blisko..Lecha

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 28 sierpnia 2015; 13:34

Anderlecht

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 13:28

Sezon temu 4 miejsce było całkiem realne, z naciskiem na całkiem. Jednak jebanie meczy u siebie z ogórasami dało efekty.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 28 sierpnia 2015; 13:23

Wyjebane. I tak jesteśmy z pierwszego koszyka tak więc nikogo się nie powinniśmy bać. To jest nasza główna droga do LM. Jeśli ktoś mysli że możemy tam awansować po przez lige to chyba ma jakieś pojebane sny.

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 12:40

za 20 minut losowanie
Grupa marzeń z :
Viktoria Pilzno Lech Poznań Asteras
Najgorsza grupa :
Fiorentina Monaco Dinamo
A jak wg was ?

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 12:36

I’ve trained with both feet so I can use them freely. Bold and daring – this is how I like to try to play

W B04 grał na lewej pomocy z jego wypowiedzi wynika że Poch będzie go wystawiał na prawej stronie,

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 28 sierpnia 2015; 12:35

>>kondis23 napisał:
>>Sky podaje 18£

No to już lepiej brzmi :-P

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 28 sierpnia 2015; 12:33

No to witamy nowy nabytek na Wyspach,oby sprawił nam duuużo radości.
COYS!!!
PS.Ciekawe czy jeszcze kogoś zakupimy w tym okienku bo luki jeszcze są

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 12:33

Sky podaje 18£

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 12:32

Witamy w Tottenhamie Son ! Obyś nam przyniósł jak najwi3cej powodów do radości :) COYS!

odpowiedz
Autor: MatiM Wysłano: 28 sierpnia 2015; 12:26

Przecież Pochettino wystawi z Evertonem ten sam skład co z Leicester. Po co ma zmieniać skoro są świetne wyniki i efektowna gra...

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 12:20

Kane
Chadli Dembele N'Jie
Mason Alli
Rose Wimmer Alderweireld Walker ( co z Yedlinem?)
Lloris

Może jutro takim składem ?

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 28 sierpnia 2015; 12:15

Czyli 30 mln euro symboliczna kwota tyle samo Lamcia kosztowała nas oby on szybciej odpalił :)

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 12:14

To chyba coś około 21-22 milionów funtów

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 12:12

Witamy w Tottenhamie! A co do kwoty to mówi sie o 22 mln £.

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 28 sierpnia 2015; 12:08

Macie gdzieś podana kwotę transferu bo na transfermarkt podają 30mln euro... mam nadzieję ze to żart jakiś i lewego az tak nie pojebalo :(

odpowiedz
Autor: skejcior87 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 12:00

na mecz z evertonem chce widziec lloris-walker- alde-rose-dier-dembele- ali kane-chadli- njie

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 11:59

Tylko czy lewy sypnie kasę, bo bilans transferowy wskoczył na minus .

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 28 sierpnia 2015; 11:34

Oby nie. Jeden defensywny pomocnik i transfery można uznać za bardzo udane ;)

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 28 sierpnia 2015; 11:32

To pewnie okienko zamknięte już xDDD

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 1
Gości online: 58
Newsów: 6457
Lista online: