» OFICJALNIE: Holtby na stałe w Hamburgu

dodał: sajmi14 dnia: 2015-07-01 15:28:02 komentarzy: 4

Strona Tottenham'u oficjalnie informuje o transferze Lewis'a Holtby'ego do HSV Hamburg. Pomocnik spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w niemieckim klubie. W Bundeslidze wystąpił w 22 spotkaniach i zaliczył dwie asysty. Kwota transferu nie została ujawniona, ale media spekulują o około 6 milionach funtów.

 

Lewis Holtby dołączył do drużyny Kogutów w 2013 roku z Schalke 04 za jedynie 2 miliony euro. Drugą połowę sezonu 2013/14 spędził na wypożyczeniu w Fulham. Grając w Tottenhamie wystąpił w 41 spotkaniach, strzelił 3 bramki i zaliczył 8 asyst.

 

Holtby'emu życzymy powodzenia w nowym klubie!

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Underek Wysłano: 2 lipca 2015; 04:45

8 baniek + prowizje poszły na Wimmera i Trippera.

Ciekawe czy będzie jak z Falque.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 1 lipca 2015; 21:05

10 już poszło.

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 lipca 2015; 15:50

No sprzedając Holtbiego i Pauline mamy 16 baniek, ściągamy Aldera! :D

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 1
Gości online: 57
Newsów: 6457
Lista online: