» OFICJALNIE: Lennon na stałe w Evertonie

dodał: sajmi14 dnia: 2015-09-01 21:08:05 komentarzy: 16

Jak poinformowała oficjalna strona klubu, Aaron Lennon został sprzedany do Evertonu. Tym samym Anglik żegna się z Tottenhamem po 10-letniej przygodzie w Londynie.

 

Lennon dołączył do Kogutów w 2005 roku. Został kupiony z Leeds za milion funtów. "Azza" łącznie wystąpił w 364 meczach dla Tottenhamu, z czego 266 to spotkania ligowe. Skrzydłowy zdobył dla drużyny z Londynu 30 bramek i asystował 77 razy przy trafieniach kolegów.

Aaron w 2008 roku wraz z Tottenhamem zdobył Puchar Ligi Angielskiej. W sezonie 2010/11 grał razem z Kogutami w Lidze Mistrzów. 21 razy występował również w reprezentacji Anglii.

Jak dotąd, Lennon był najdłużej występującym zawodnikiem w obecnej kadrze Tottenhamu, co ciekawe, teraz ten tytuł "należeć" będzie do Danny'ego Rose'a, który jest zawodnikiem drużyny z Londynu od 2007 roku. Przypomnijmy, że Lennon ostatnie pół sezonu spędził na wypożyczeniu w Evertonie, wystąpił w 16 spotkaniach i dwa razy wpisał się na listę strzelców.

 

Wszystkiego dobrego w nowym klubie, Azza!

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: alvest2 Wysłano: 12 września 2015; 09:00

http://international1x2.blogspot.com Kupon na dzis z kursem ok 70 aktualny ! swietna skutecznosc z wielkimi kursami potwierdzona skanami kuponów na blogu ! zapraszamy ! Ostatnio kurs 98 trafiony!

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 3 września 2015; 01:05

http://www.thesportbible.com/articles/emmanuel-adebayor-had-an-odd-reason-for-not-leaving-tottenham-this-summer

Polecam.

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 2 września 2015; 21:07

@Lachus
Jest właśnie taka plotka z tymi 5 milionami, ale nie ma potwierdzenia w jakiejś bardziej wiarygodnej gazecie/telewizji.

odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 2 września 2015; 18:16

A dobra, już wiem. Ale słyszałem, że łysy chciał dać 5 mln teraz i 20 mln rozłożone na 5 LAT! Żenujące jest to, co powiedział Saido, tak jak Komornik chciałem cały czas jego, a nie Austina, a teraz to nie bardzo mam szacunek do niego. Z drugiej strony takiej oferty, oczywiście gdyby nie były to miliony, tylko tysiące, to nawet Jarmuta Szczawnica by nie przyjęła. Z całym szacunkiem dla Jarmuty.

odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 2 września 2015; 18:09

Szkoda, że Azza odchodzi. A o co chodzi z tym, że Berahino to debil? Co on powiedział?

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 2 września 2015; 17:54

No żadna nowość, tu się liczy siano, a nie klub i sukcesy, dopóki Levy tu jest, to będzie tak to wyglądało.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 września 2015; 07:46

No pewnie że nie. A skoro była łapanka to sie o tym mówi. Minęły LATA zanim doszli do wniosku że z obroną jest coś nie tak. Wcześniej kupili 3873625 pomocników. Gdzie oni teraz? Kim teraz gramy? To jest jakiś dramat. Ludzie którzy pracują w tym klubie naprawdę są ślepi.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 2 września 2015; 06:33

>>Komornik napisał:
Bale to ambitny piłkarz i gdyby go Levy obsadził to robiłby dalej to co robił. Ale ten ma oczy jak 5 złotych. i zielone cyferki. <br />
<br />
Jestem wkurwiony na tego... prezesa. Miej te swoje ***** cyferki i słupki.

Sam kiedyś pisałeś, że jak Bale chce sukcesu sportowego, to niech idzie do tego Realu. Ciekawe czy byś to samo mówił, jakbyśmy mądrze wydali te 100 mln.

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 2 września 2015; 02:16

A ja myślę, że WBA również będzie zależało na tym, aby przeprosić się z Berahino. Wszak odrzucili za niego, jeżeli wierzyć doniesieniom medialnym, 26 mln funtów (35mln euro). Odsuwając go od składu, za rok nikt nie da więcej, niż połowę tej sumy. Tak więc medal ma dwie strony.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 września 2015; 22:52

No i kolejna sprawa jeszcze. Jak się okazuje tacy biedni to my nie jesteśmy i wejście powyżej zarobku jest możliwe. A więc o co tu wszystko chodzi? I to przecież przy budowie stadionu!! Jakieś cuda wianki się wyrabiają. Jesteśmy z Lennonem 1,5-2 mln na minusie i były składane oferty 30 milionowe!! Przecież wiadomo że nie było jak tego odrobić. A więc się da.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 września 2015; 22:13

Dzisiejsza sytuacja obnażyła i pokazała pewne sprawy.

Berahino to debil. Byłem za nim całym sobą od zimy. Większość trzepała nad Austinem ale ja wolałem Berahino. To że on dziś już po odrzuceniu 4 oferty napisał takie coś, tylko ochrzciło go debilem roku. Wyszła frustracja i po prostu spalił za sobą mosty. Na dodatek pokazał potencjalnemu nabywcy (jeśli takowy będzie) jaki jest naprawdę. Nie jest ciekawie. To jest jedna sprawa.

Druga sprawa to wiecznie żywe powiedzonko "Z niewolnika nie ma pracownika". Przyznam się że w przeszłości sam dość często go używałem. Jednak teraz jestem starszy i pewne rzeczy do mnie dotarły. To powiedzonko jest c***a warte. A zwłaszcza w naszej sytuacji gdzie mamy ściągać młodych bo lewy tak chce. Czemu? A temuż że taki młody jak ma ambicje trafić gdzieś wyżej to musi po porostu mieć nienaganną formę. Na tym rynek stoi. Z czasem taki Berahino schowa dumę do kieszeni. No bo komu on będzie potrzebny po kilku miesiącach na banicji gdzieś na trybunach? Forma wątpliwa. Komu to potrzebne? Nikomu. No chyba że ktoś jest tak ambitny jak Balotelli. No to tu już nawet terapia szokowa nie pomoże.

I teraz tak. Levy to amator jak c***. Serio. To nie chodzi nawet o brak alternatyw. Zyskał u mnie jakiś czas temu ksywke człowiek półśrodek, dziś nawet alternatyw nie było. Przez następnie miesiące Pochettino będzie robił dobrą minę do złej gry jak to on jest zadowolony ze składu ale jeszcze zawodnicy muszą do końca ZROZUMIEĆ naszą filozofię. ***** jak ja kocham to słowo z jego ust. <3 No ale teraz ta amatorka Levyego. Cholerne średniaki ligi które walczą o utrzymanie pokazały jak się traktuje niewygodnego bachora. Wolałbym one man team niż to co teraz widzę. Bale to ambitny piłkarz i gdyby go Levy obsadził to robiłby dalej to co robił. Ale ten ma oczy jak 5 złotych. On ma wyjebane w sukces sportowy. Niech ma te słupki na plusie i zielone cyferki.

Jestem wkurwiony na tego... prezesa. Miej te swoje ***** cyferki i słupki.

odpowiedz
Autor: manki Wysłano: 1 września 2015; 21:57

Tak trochę smutno... a do tego w jakim stylu go sprzedaliśmy, szkoda gadać. Przynajmniej sobie pogra mam nadzieję. A tak wgl to wszystkiego się spodziewałem ale tego że Ade zostanie to nigdy, myślałem że on pierwszy odejdzie :) co tu się dzieje....

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 1 września 2015; 21:49

A nie mogli zostawić Lennona a dać im Lamele ;< ?

Powodzenia Aaron !

odpowiedz
Autor: Guzik Wysłano: 1 września 2015; 21:28

szkoda, że go tak brzydko potraktowano na koniec przygody z Tottenhamem.

jeden z moich ulubionych zawodników.

powodzenia Aaron

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 1 września 2015; 21:20

Azza będzie dla mnie zawsze YIDO!

Powodzenia!

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 września 2015; 21:17

POWODZENIA AZZA!!!

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 1
Gości online: 56
Newsów: 6457
Lista online: