» OFICJALNIE: Trippier z nowym kontraktem!

dodał: sajmi14 dnia: 2017-07-18 16:03:11 komentarzy: 0

Jak poinformowała strona Tottenhamu, Kieran Trippier podpisał nowy kontrakt z klubem, który wygaśnie w 2022 roku!

Prawy obrońca dołączył do drużyny Spurs w 2015 roku z Burnley za około 5 milionów funtów. 26-latek wystąpił od tego czasu łącznie w 41 spotkaniach z Kogutem na piersi.

Trippier reprezentował Anglię w drużynach młodzieżowych, a w minionym miesiącu zadebiutował w seniorskiej kadrze prowadzonej przez Garetha Southgate'a w meczu towarzyskim z Francją.

W sezonie 2016/17 Trippier, pomimo tego, że rozegrał jedynie 564 minut, zanotował liczbę pięciu asyst, co jest najlepszym wynikiem wśród obrońców Premier League.

Po odejściu Kyle'a Walkera do Manchesteru City Trippier ma zostać jego naturalnym zastępcą i stanowić pierwszy wybór Mauricio Pochettino na pozycję prawego obrońcy.

Anglik zaczynał swoją karierę w Manchesterze City, jednak nie zdołał zadebiutować w drużynie Obywateli. Trippier przebywał na wypożyczeniach w Barnsley, a następnie Burnley, do którego przeszedł na stałe w 2012 roku.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 55
Newsów: 6457
Lista online: