» Orzeł koguta nie pokona - Crystal Palace vs Tottenham!
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Już w niedzielę czekają nas kolejne derby Londynu. Na Selhurst Park dojdzie do pojedynku pomiędzy Crystal Palace, a Tottenhamem. Czego możemy się spodziewać?
Z obozu rywala
The Eagles mieli fatalny początek sezonu. Zespół przez długi czas znajdował się na samym dnie tabeli. Z pracą dosyć szybko pożegnał się Frank de Boer, a na ratunek drużyny przyszedł były selekcjoner reprezentacji Anglii - Roy Hodgson. 70-latek wyciągnął Crystal Palace z kryzysu, jednak sytuacja nadal nie jest idealna - Orły zajmują 15 miejsce, ale nad strefą spadkową mają zaledwie jeden punkt przewagi.
Ostatnia mecze zespołu również nie napawają kibiców Crystal Palace optymizmem. The Eagles ostatnie ligowe zwycięstwo odnieśli 13 stycznia. Od tego czasu ekipa Roya Hodgsona została rozgromiona 1:4 przez Arsenal, zanotowała dwa remisy z Newcastle i West Hamem oraz uległa Evertonowi 1:3.
Dodatkowym gwoździem do trumny dla Crystal Palace jest liczba kontuzjowanych zawodników. Aż ośmiu piłkarzy nie wystąpi w spotkaniu z Tottenhamem - między innymi: Jason Puncheon, Scott Dunn, Connor Wickham, czy świetnie się spisujący Wilfried Zaha. Pod znakiem zapytania stoją także występy Martina Kelly'ego oraz Mamadou Sakho.
Co słychać w północnym Londynie?
Styczeń i luty, to zawsze okres, w którym Tottenham nabiera wiatru w żagle. Tak samo jest i w tym roku. Koguty nie przegrały od 14 spotkań. W między czasie ekipa Mauricio Pochettino rozegrała kilka świetnych występów, wygrywając 2:0 z Manchesterem United, 1:0 z Arsenalem czy remisując z Juventusem 2:2 w Lidze Mistrzów. Spurs zajmują piąte miejsce w Premier League, jednak do trzeciego w tabeli Liverpoolu tracą zaledwie dwa punkty. Dużo może się jeszcze wydarzyć.
Sytuacja kadrowa w Tottenhamie jest niemal idealna. Wszyscy z zawodników są zdrowi i gotowi do gry. Również Lucas Moura odnalazł się w drużynie, strzelając debiutanckiego gola w meczu z Rochdale. Jedynym problemem dla Kogutów może być obecna sytuacja Toby'ego Alderweirelda. Według informacji dobiegających z mediów, zawodnik nie potrafi porozumieć się z klubem w sprawie nowego kontraktu i być może odejdzie z Tottenhamu w najbliższym okienku transferowym. Belg obecnie jest również w słabej formie. Obrońca został odsunięty od składu na mecz z Juventusem. W spotkaniach z Newport i Rochdale zaprezentował się natomiast bardzo słabo.
Przewidywane składy
Crystal Palace: Hennessey; van Aanholt, Tomkins, Fosu-Mensah, Ward; Milivojevic, Cabaye; McArthur, Townsend; Benteke, Sorloth
Tottenham: Lloris; Davies, Vertonghen, Sanchez, Aurier; Dier, Dembele; Eriksen, Alli, Son; Kane
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
No właśnie widać, że jesteś kibicem od 2016/2017 bo pod każdym postem marudzisz. Jesteś kibicem sukcesu ale niestety zły klub wybrałeś. Gdybyś zaczął trochę wcześniej to bardziej doceniałbyś to co mamy a tak przyzwyczaiłeś się do tego, że jesteśmy w czołówce i liczysz, że będziemy bili się co roku o mistrza. Ja pomimo tego, że praktycznie się nie udzielam wiernym fanem jestem od sezonu 11/12 przez co moje oczekiwania są mniejsze niż Twoje, bo wiedziałem jaki klub pokochałem. Co nie znaczy, że w pewnych kwestiach nie przyznam Ci racji. Tygodniówki są żenująco niskie i podniesienie ich o choćby 30 tysięcy nijak by wpłynęło na finanse klubu a zawodnicy poczuliby, że ktoś docenia progres jaki poczynili i moim zdaniem powinno to nastąpić już po wicemistrzostwie.
Destroya nie ma już Gerrardów? XD Przecież on robił aferę, że chciał odjeść.
Znaczy wiesz... nie można o Tottenhamie powiedzieć że jest ****owo zarządzany bo tam się mówi że jeden z najzdrowiej prowadzonych klubów w anglii, żadnych długów, zbilansowane kwestie finansowe itd. Tylko że teraz ta zbilansowana pol;ityka finansowa nie była przygotowana chyba na skok poziomu piłkarzy, bo nagle się okazuje że połowa naszego skłądu zarobiłaby w kqażdy,m innym klubie top 6 2-3 razy więcej niż w Tottenhamie. I tu stajemy przed dylematem, albo płacimy tyle ile ci zawodnicy zasługują, albo jebiemy w dupe ten kilkuletni projet i bawimy się od nowa w zastępowanie piłkarzy i budowaniem wszystkiego od nowa. Wprowadzaniem tych cudaków do PL i czekając sezon dwa aż się jaśnie panowie ***** zaaklimatyzują. Można się szczycić tym że klub nie ma długów itp. ale *****.... za to medali nie dają. Do historii przechodzisz tym że zdobywasz trofea a nie za zbilansowaną politykę finansową. Możecie politykę finansową do gabloty wstawić bo to oprócz przeskoczenia arsenalu to drugi sukces od lat osiemdziesiątych.
Ja ogólnie jak widze te pierdoły że kolejny zawodnik ma przedłużyć kontrakt to wiem że to ściema. Ja mówię, Alderweireld już od ponad roku przedłuża.Oni chcą zarobków na swój poziom i walczyć o trofea, Tottenham im tego nie da, bo Łysy nie zmieni swoijej polityki płacowej i tych najlepszych po prostu stracimy. I staniemy przed wyzwaniem budowania zespołu od nowa.
>>Wojciech Misiak napisał:
>>Kampania była artykułem sponsorowanym. Tottenham24 nie ma żadnego związku ze sprzedawcą tamtych koszulek. Proszę napisać do mnie maila, kto zapłacił i nie dostał zamówienia. Spróbujemy z gościem się dogadać.
Wysłałem Panu wiadomość na priv w tej sprawie jeszcze chyba w grudniu. Nie otrzymałem odpowiedzi. Wyśle info na maila.
>>nOrweg napisał:
>>Troszkę nie ten temat. Ale nie mogę doprosic się odpowiedzi od osoby która robiła zapisy na bluzy i koszulki na tej stronie! Pieniądze wplacilem w listopadzie,zero odpowiedzi. Jak jeszcze można gościa na mierzyć? Czy tak może wygląda brać kibicowskie wśród kibiców Tottenhamu!?
Witaj w klubie. Mailuje do nich od dwoch miesięcy dwa razy zdawkowo odpowiedzieli bez żadnych konkretów. Zastanawialem się czy nie zgłosić sprawy na policję. Cóż spróbujemy przez admina
Wygranie FA Cup nic nie da oprócz tego że w gablocie puchar będzie stał. Tzn. dążę do tego że obraz klubu się nie zmieni. Nie FA Cup przekonujesz do siebie piłkarzy tylko pucharem za mistrzostwo ligowe. A jak nie walczysz o mistrzostwo REALNIE to przekonujesz do siebie lepszych piłkarzy tygodniówkami. A jak nie masz i jednego i drugiego to co? Tylko ręcę złożyć
Kampania była artykułem sponsorowanym. Tottenham24 nie ma żadnego związku ze sprzedawcą tamtych koszulek. Proszę napisać do mnie maila, kto zapłacił i nie dostał zamówienia. Spróbujemy z gościem się dogadać.
Ja to się dziwie wam ludzie. Płacicie hajsy nie znając w ogóle sprzedawcy. Ja nigdy nie zamawiałem niczego inaczej niż za pobraniem. A potem wielkie halo że was na hajs zrobili. WW ogóle czerwona kartka dla Misiaka że takich rzeczy nie weryfikuje.
Troszkę nie ten temat. Ale nie mogę doprosic się odpowiedzi od osoby która robiła zapisy na bluzy i koszulki na tej stronie! Pieniądze wplacilem w listopadzie,zero odpowiedzi. Jak jeszcze można gościa na mierzyć? Czy tak może wygląda brać kibicowskie wśród kibiców Tottenhamu!?
>>Freddie91 napisał:
>>Co Ty Komoras pieprzysz. <br />
<br />
Nie przeczytała? haha... Zwykła dopingowiczka. Jak 90% rusków.
Serio wierzysz w to, że Ruscy są umoczeni, a cała reszta jest czysta? W filmy Affleck'a też wierzysz
jak w dokumemty?
>>Lolo napisał:
>
Ona coś wygrała w ostatnich latach? Przestałem śledzić tak dokładnie jej karierę
Miała półtora roczny zakaz gry za branie specyfiku który z dnia na dzień został skreślony z listy możliwych do stosowania. Nie przeczytała informacji, wykryli i obsadzili. Teraz po powrocie kręci się w okolicach 40 miejsca w rankingu.
>>destroya napisał:
>>Gramy w niedziele bo nasze patałachy zrobiły sobie dodatkowy mecz w środe z Rochdale. Była planowana transmisja na poniedziałek to powinni zmienić na niedziele zwłaszcza że wtedy nie ma innego meczu o godzinie rozgrywania naszego. Ale znając canal plus obejdziemy się smakiem.
To masz szczęście nie będziesz musiał oglądać tych patałachów.
Na tą jebaną LE to zawsze się zdążymy załapać, nie ważne czy tego chcemy czy nie. Ja to jak próbuje wybiegać do przodu 2-3 lata do przodu to normalnie zimny pot jakich tam cudaków i półśrodków nasz Łysy znawca piłki sprowadzi. Tym bardziej że rynek chory i za gościa co kilka dobrych meczów zagrał wołają 40 melo
Trafiła nam się złota generacja za niewielki pieniądz, nic nie osiągnęliśmy i to boli. A teraz jak Alderweireld odejdzie to weź znajdź mu następcę za mało hajsu i żeby mało hajsu chciał. Niewykonalne. Na twitterze pierdolą że wielki Łysy zrobił klub liczący się w pl za małe pieniądze. No, 3 lata to funkcjonuje trofeów zero i jakoś nie widać żeby można było tych piłkarzy utrzymać, bo chcą więcej zarabiać i chcą trofeów.IMO pierwszy do spierdolenia z tego biedacjkiego klubu Eriksen. 26 lat i zaczynać trzeba coś wygrywać a nie
Co do Alde to po prostu chce odejść, dlatego krzyknął taką kwotę i pewnie tyle dostanie u innych, u nas bez szans.
Z jednej strony mi szkoda, z drugiej mam wrażenie, że specjalnie dał zaporówkę, żeby nie było że nie próbował. 150 000 to dużo jak dla obrońcy, bodajże najwięcej poza van Dijk'iem w lidze, wiadomo było, że nie ma szans.
Jakbyśmy wszystkim płacili o 50 tys więcej to on by chciał 200 - takie mam wrażenie.
Fakt, faktem, 25 mln to nie wiem jak w ogóle nazwać.
Trzeba liczyć, że się ten Sanchez opierzy, albo że Foyth'owi ładnie wejdzie siłownia w łapki, bo też ma chłopak potencjał, tylko drobniutki jak na PL.
>>triangleefiks napisał:
>>ALderwiereld leci na sprzedaż
chce 150k a my ze względu na słynne ,,wage structure” gdzie najlepszy napastnik świata dostaje 100k nie możemy na to pozwolić. Przywitajcie błędy Sancheza co tydzień bo nie ma kto ich juz naprawiać.
Alderweireld zarobki na poziomie 50k XDDDDDDD
Patola. Idlatego klub nie osiągnie sukcesu sportowego, bo lepiej szukać nowego gościa który będzie zarabiał mało, niż dać więcej komuś kto się sprawdza. I w pizde sobie można wsadzić to do kuesz mówił że zarobki będą rosnąć bo poziom urus.