» Pewne zwycięstwo

dodał: sajmi14 dnia: 2015-11-02 20:02:19 komentarzy: 53

Tottenham pokonał przed własną publicznością Aston Villę 3-1. Bramki dla Spurs zdobywali kolejno Mousa Dembele, Delle Ali i Harry Kane. Dzięki tej wygranej Koguty przesunęły się na piątą pozycję w tabeli.

 

Tottenham

Lloris (c), Walker, Alderweireld, Vertonghen, Rose; Alli, Dier, Dembele, Eriksen, Lamela; Kane

ławka

Vorm, Davies, Fazio, Trippier, Mason, Onomah, Townsend

 

Aston Villa

Guzan; Hutton, Clark, Lescott, Richardson; Bacuna, Westwood Sanchez; Sinclair, Agbonlahor, Grealish

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: garethbale3 Wysłano: 3 listopada 2015; 17:27

Dembele kozak ma to!

Zobaczcie co Andros odwalil.. macie linka

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3301064/Tottenham-winger-Andros-Townsend-appears-row-fitness-coach-following-Aston-Villa-victory.html

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 listopada 2015; 09:04

Zobaczcie co znalazłem teraz

https://www.youtube.com/watch?v=OWRcuITQRSg

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 3 listopada 2015; 05:52

Przez cały wczorajszy mecz miałem ten obraz w głowie,Deana cieszącego się z gola :-D :-D

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 2 listopada 2015; 23:47

No i oczywiście: jest Mike Dean - jest impreza


https://www.google.pl/search?q=mike+dean+celebrates+spurs+goal&rlz=1C1AVNG_enPL663PL663&espv=2&biw=1242&bih=585&source=lnms&sa=X&ved=0CAUQ_AUoAGoVChMInpGCyujyyAIVyo4sCh1D4ghp&dpr=1.1

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 2 listopada 2015; 23:41

>>Spurs napisał:
>>;Pięknie,cudownie <br />
COME ON YOU SPURS!!!

Nic dodać nic uąć! COYS!

odpowiedz
Autor: Biodro Wysłano: 2 listopada 2015; 23:13

Akcja na 3-1 potężna a Dembele wiadomo klasa sama w sobie. Na zbyt wiele pozwoliliśmy AV w drugiej połowie, ale z meczu na mecz widać progress. Jedynie prawa obrona to dość niepewny punkt naszej defensywy.

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 2 listopada 2015; 22:53

Ciesza 3punkty, pniemy sie ku gorze, 2 defensywa PL strzelamy gole gra wyglada bardzo dobrze jedyny minus dzisiejszego meczu to stracona bramka ale na pocieszenie Kane znowu trafia COYS

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 2 listopada 2015; 22:53

Pięknie,cudownie
COME ON YOU SPURS!!!

odpowiedz
Autor: Peter Wysłano: 2 listopada 2015; 22:52

Ładnie to przymierzył :D

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 2 listopada 2015; 22:51

Ale akcjaaaaa :-D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 listopada 2015; 22:51

I koniec i cześć. Kane ratujesz mi punkty w fantasy :D

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 2 listopada 2015; 22:51

I brawo

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 2 listopada 2015; 22:51

:D i po nerwowce

odpowiedz
Autor: Peter Wysłano: 2 listopada 2015; 22:50

Wygramy ten mecz :D spokojnie :D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 listopada 2015; 22:48

Ale pikawa mi odpaliła.

odpowiedz
Autor: Peter Wysłano: 2 listopada 2015; 22:46

Teraz widać jaką jakość daje Moussa Dembele

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 2 listopada 2015; 22:41

Lloris się w Neuera bawi

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 2 listopada 2015; 22:41

japierdole

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 listopada 2015; 22:41

Ale panika niech to c***. Stare dobre czasy wracają.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 listopada 2015; 22:38

Weź pochwal. Dier, Mason co odjebali. AV poczuła krew. Nie chce myśleć o scenariuszu ze Stoke.

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 2 listopada 2015; 22:38

Mason pokazał @komornik

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 2 listopada 2015; 22:38

tego sie balem ze strzela na 2-1 i bedzie nerwowa koncowka ... szkoda straconego gola...

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 2 listopada 2015; 22:38

nosz *****

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 2 listopada 2015; 22:37

*****

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 2 listopada 2015; 22:34

Ciekawe co by w tej sytuacji zrobił fazio albo kaboul

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 listopada 2015; 22:32

No i jest pierwszy błąd Diera. Prawie podał przeciwnikowi na gola.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 listopada 2015; 22:27

Jest Mason xD Ciekawe co pokaże?

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 listopada 2015; 22:21

Tak sobie oglądałem co na boisku, a dopiero teraz zwróciłem uwagę że pedalskiej tęczy nie ma. Kolejny plus.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 2 listopada 2015; 22:16

Sinclair ładnie sobie poczyna

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 listopada 2015; 22:14

Dier chyba bezbłędnie dziś. Niesamowite jest to że przez wielu, a może nawet i przez większość ochrzczony niewypałem jako pomocnik profesorzy w ten sposób. Ja nie pamiętam dziś jego błędu.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 listopada 2015; 22:00

Fajną wizytówkę klubu nam w przerwie puścili :) Mason przy Eriksenie i Kane w wyróżniających się postaciach :)

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 2 listopada 2015; 21:46

Remi na to patrzy i pewnie go szlak trafia :D

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 2 listopada 2015; 21:46

Alli :-D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 listopada 2015; 21:45

Alli!! Druga i do szatni :D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 listopada 2015; 21:43

Lamela to się tak pęta po tym boisku że aż żal patrzeć.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 listopada 2015; 21:33

Nie ładnie teraz Dembele :(

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 2 listopada 2015; 21:29

Tak patrząc to cieszynka sędziego lepsza od tej Dembele :D

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 2 listopada 2015; 21:27

Mike Dean, prawdziwy Kogut :D

https://twitter.com/Daily_Hotspur/status/661277023579594752

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 listopada 2015; 21:25

Zanotujcie. 21:25 naszego czasu dnia 2 listopada 2015 - rożny życia Eriksena.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 listopada 2015; 21:15

Kontakty Lameli przez te 15 minut nawet nie ma co liczyć.

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 2 listopada 2015; 21:12

http://www.meczezadarmowhd.pl/canal-sport/#

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 listopada 2015; 21:10

Przypierdolił jak Moreno z nami. On to się umie utrzymać przy piłce jak mało kto.

odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 2 listopada 2015; 21:08

Panowie, dajcie linka, proszę :D

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 2 listopada 2015; 21:03

DEMELE!!! O JEJU :-D

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 2 listopada 2015; 21:02

Brawo <3

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 2 listopada 2015; 21:02

BESTIA

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 2 listopada 2015; 21:00

Jedziemy!!
COYS!!!

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 2 listopada 2015; 20:54

takie przypomnienie rowno rok temu Harry strzelil przeciwko Aston piewszego z 21 goli w sezonie

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 2 listopada 2015; 20:46

we czwartek LE w niedziele Arse, pewnie dlatego Clintona nie ma dzis nawet na lawce

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 2 listopada 2015; 20:40

Potrójnymi*

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 2 listopada 2015; 20:40

Oby się pozytywnie nakręcić przed podwójnymi derbami :)

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 listopada 2015; 20:21

Nic mi nie wiadomo na ten temat :(


odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 2 listopada 2015; 20:03

Co z N'Jim?,żadnej kontuzji raczej chyba nie ma...

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 1
Gości online: 55
Newsów: 6457
Lista online: