» Piłkarze wrócili do treningów

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2018-07-10 17:24:03 komentarzy: 0

Piłkarze Tottenhamu, którzy nie uczestniczyli w Mistrzostwach Świata w Rosji, rozpoczęli wczoraj przygotowania do nowego sezonu.

Od wtorkowego poranka w Hotspur Way, ośrodku treningowym Tottenhamu, zawodnicy i sztab szkoleniowy uczesniczyli w badaniach medycznych, po czym pod okiem Mauricio Pochettino rozpoczął się pierwszy trening w nowym sezonie.

Z pierwszej drużyny w zajęciach uczestniczyło 12 zawodników. Są to: Erik Lamela, Serge Aurier, Ben Davies, Fernando Llorente, Harry Winks, Josh Onomah, Juan Foyth, Lucas Moura, Moussa Sissoko, Paulo Gazzaniga, Victor Wanyama. Pozostałą część stanowili piłkarze grający na codzień w drużnie U-23/

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4876 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 80
Newsów: 6457
Lista online: