» Piłkarze wrócili do treningów
dodał: Wojciech Misiak dnia: 2018-07-10 17:24:03 komentarzy: 0
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Piłkarze Tottenhamu, którzy nie uczestniczyli w Mistrzostwach Świata w Rosji, rozpoczęli wczoraj przygotowania do nowego sezonu.
Od wtorkowego poranka w Hotspur Way, ośrodku treningowym Tottenhamu, zawodnicy i sztab szkoleniowy uczesniczyli w badaniach medycznych, po czym pod okiem Mauricio Pochettino rozpoczął się pierwszy trening w nowym sezonie.
Z pierwszej drużyny w zajęciach uczestniczyło 12 zawodników. Są to: Erik Lamela, Serge Aurier, Ben Davies, Fernando Llorente, Harry Winks, Josh Onomah, Juan Foyth, Lucas Moura, Moussa Sissoko, Paulo Gazzaniga, Victor Wanyama. Pozostałą część stanowili piłkarze grający na codzień w drużnie U-23/
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Brak komentarzy