» Pochettino: Byliśmy bliscy perfekcji

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2016-10-02 19:25:12 komentarzy: 0

Menadżer Tottenhamu, Mauricio Pochettino, był zachwycony występem swoich podopiecznych w dzisiejszym meczu z Manchesterem City. Spurs wygrali 2-0 i byli lepszą drużyną w starciu z liderem Premier League.

 

- Nasz występ był bliski perfekcji. Gra przeciwko Manchesterowi City zawsze wymaga fantastycznego występu. Nasi zawodnicy pokazali naszą filozofię, sposob, w którym graliśmy, był fantastyczny.

- Przed meczem powiedziałem zawodnikom, że możemy wygrać lub przegrać, ale to nie ma znaczenia, jeśli zostawisz wszystko na boisku. To jest nasz atut, który musimy zatrzymać. Pokazaliśmy grę z pasją i to, że mamy wystarczającą jakość do rywalizacji z wielkimi drużynami.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 46
Newsów: 6457
Lista online: