» Pochettino: Byliśmy bliscy perfekcji
dodał: Wojciech Misiak dnia: 2016-10-02 19:25:12 komentarzy: 0
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Menadżer Tottenhamu, Mauricio Pochettino, był zachwycony występem swoich podopiecznych w dzisiejszym meczu z Manchesterem City. Spurs wygrali 2-0 i byli lepszą drużyną w starciu z liderem Premier League.
- Nasz występ był bliski perfekcji. Gra przeciwko Manchesterowi City zawsze wymaga fantastycznego występu. Nasi zawodnicy pokazali naszą filozofię, sposob, w którym graliśmy, był fantastyczny.
- Przed meczem powiedziałem zawodnikom, że możemy wygrać lub przegrać, ale to nie ma znaczenia, jeśli zostawisz wszystko na boisku. To jest nasz atut, który musimy zatrzymać. Pokazaliśmy grę z pasją i to, że mamy wystarczającą jakość do rywalizacji z wielkimi drużynami.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Brak komentarzy