» Pochettino: Dier zostaje w klubie

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2016-12-15 03:13:13 komentarzy: 0

- Przyszłość Diera? Zdaję sobie sprawę, że jest  wiele doniesień, ale to jest nasz zawodnik w stu procentach. Jest dla nas bardzo ważny, podpisał nowy kontrakt po Euro, czym pokazał swoje przywiązanie do klubu. Nie ma wątpliwości co do jego przyszłości.

- Jestem bardzo zadowolony z agresywności, którą pokazali moi piłkarze.To właśnie tego od nich oczekujemy.Być może mecz wyglądał na łatwy, ale wcale taki nie był. Mieli szanse na strzelenie swojej bramki, jednak futbol wymaga nieco szczęścia.

- Trzy punkty utrzymują nas w dobrej pozycji. Musimy utrzymać nasz dystans do konkurencji. Zagraliśmy dobrze, a wynik cieszy tym bardziej.

- Christian gra świetnie, to jego wersja, której wszyscy oczekiwaliśmy. Dobrze wiem, do czego jest zdolny, dlatego takie występy nie są dla mnie żadnym zaskoczeniem.

- Transfery? Oczywiście monitorujemy rynek, ale musimy zdawać sobie sprawę, że transfery w zimie nie są łatwe.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 43
Newsów: 6457
Lista online: