» Pochettino: Jestem dumny
dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-04-23 09:31:45 komentarzy: 1
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
- Wyszliśmy na boisko, rozegraliśmy bardzo dobre zawody, ale możemy wywnioskować, że nie było to wystarczające do zwycięstwa. Jeśli spojrzymy na przebieg meczu, można zauważyć, że mieliśmy sporo pecha
- Jestem dumny z naszej postawy, ponieważ uważam, że byliśmy lepsi od rywali. Zdobyli bramkę z rzutu wolnego, potem z rzutu karnego, do tego to wspaniałe uderzenie z końcówki, które wpadłoby pewnie raz na tysiąc strzałów. Taki jest futbol.
- Zachowujemy spokój, ponieważ mamy przed sobą jeszcze walkę w Premier League. Puchar Anglii spróbujemy wygrać w przyszłym roku. To normalne, że po meczu byliśmy nieco zawiedzeni, ale zachowujemy pewność siebie i koncentrujemy się na kolejnych meczach.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze