» Pochettino: Jesteśmy optymistami

dodał: sajmi14 dnia: 2016-07-30 15:06:11 komentarzy: 1

Mauricio Pochettino wypowiedział się na temat zgrupowania przedsezonowego, które odbyło się w Melbourne.

- Miło było dać kilka minut do gry zawodnikom. Wielu z nich było młodych i to świetne uczucie widzieć ich grających z największymi zespołami na świecie jak Juventus czy Atletico.

- Dobrze, że przeanalizowaliśmy naszą grę, wyjęliśmy pozytywne aspekty na przyszłość, a podstawowi zawodnicy również mogli trenować.

- Było wiele pozytywnych rzeczy, musimy być optymistyczni, powrócić teraz do Londynu i rozpocząć prawdziwe przygotowania do sezonu.

- Teraz musimy dodać zawodników, którzy brali udział w EURO. Bardzo ważne, żeby skompletować skład i wspólnie rozpocząć pracą oraz być skupionym na pierwszym meczu z Everotnem. To jest teraz naszym wyzwaniem.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Komornik Wysłano: 30 lipca 2016; 15:15

Ten tytuł xD

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 52
Newsów: 6457
Lista online: