» Pochettino: Lubię i szanuję Mourinho

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2016-12-10 16:28:38 komentarzy: 0

- Bardzo lubię i szanuję Jose Mourinho. Mamy dobre relacje. Dla mnie zawsze będzie wyjątkowy. Kiedy pracowałem w Espanyolu i dopiero zaczynałem pracę jako trener, zawsze był bardzo pomocny. Jest jednym z najlepszych menadżerów na świecie.

- Erik Lamela i Vincent Janssen wciąż nie są dostępni. Ben Davies jest już w pełni sił. Jutro ocenimy, czy Toby będzie mógł zagrać od początku.

- Różnica punktowa między nami jest duża, ale przecież przed nami jeszcze mnóstwo spotkań. Premier League jest bardzo trudna i nieprzewidywalna. Czasami duża strata okazuje się niczym. Nasz zarząd robi wszystko, aby zmniejszyć dystans do najlepszych klubów na świecie. Tottenham ma ambicję do bycia jedną z najlepszych druzyn w Europie.

- Każdy mecz jest trudny. Zaczynamy teraz ciężki okres. Zagramy z Manchesterem United, potem przyjdą mecze z Hull i Burnley. Musimy pozostać skoncentrowani na swojej pracy. Biorąc pod uwagę, że nasza gra się polepszyła, jesteśmy spokojni.

- Erik Lamela jest wciąż w Argentynie, walczy z kontuzją. Vincent Janssen powinien wrócić za dziesięć dni.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 39
Newsów: 6457
Lista online: