» Pochettino: Nie odejdę do Barcelony

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-03-30 18:54:52 komentarzy: 19

Maurcio Pochettino wyraźnie zaprzeczył jakoby miał przejąć FC Barcelonę w przyszłym sezonie. Argentyńczyk jest zadeklarowanym kibicem innego barcelońskiego klubu - Espanyolu.

- Jestem kibicem Espanyolu. To chyba już wszystko na temat tych plotek. W piłce nożnej lojalność jest już coraz rzadsza, ale dla mnie jest ważniejsza niż kariera. Teraz, jako trener Tottenhamu, nie wyobrażam sobie przejęcia Arsenalu.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: DelCinek Wysłano: 1 kwietnia 2017; 15:03

Janssen w podstawowym boję się tego meczu xd

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 1 kwietnia 2017; 14:31

Realizm bardziej :) wolę pozytywną niespodziankę i 3:0 niż myśleć ze wygramy bez wychodzenia na boisko bo wtedy zawsze musimy udupic

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 1 kwietnia 2017; 13:58

Wow, co tu taki sceptycyzm, moim zdaniem łatwe zwycięstwo, obym się nie mylił

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 kwietnia 2017; 12:16

>>;Pocsa napisał:
>>>>A ostatni mecz wygrali w styczniu

Bo ciągle na wyjeździe grali.

Patrzyłem teraz zapowiedź kolejki na C+ to czom nie wierzę, oni ani razu nie wygrali w tym sezonie na wyjeździe, a pod względem własnego boiska nie jeden może im pozazdrościć.

Ja tam jestem przygotowany na to że wpierdolimy. Nie mamy Kejna i nie wiem czy jerstesmy na tyle dobrzy żeby znowu sobie bez niego poradzić. Ale byłoby zajebiście ciągle odskakiwac arsenalowi, tym bardziej że mają jutro City i to City jest faworytem.

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 1 kwietnia 2017; 11:59

Ja tam się trochę boję dzisiejszego meczu żeby nasz ukochany klub nam kibicom nie wycial dziś żartu Prima aprilisowego

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 1 kwietnia 2017; 11:27

Dobrze, ale remis to nas nie urządza.

odpowiedz
Autor: Pocsa Wysłano: 1 kwietnia 2017; 11:25

>>;Drakiur napisał:
>>Burnley ostatni raz przegrało u siebie w listopadzie :x

A ostatni mecz wygrali w styczniu

odpowiedz
Autor: Pocsa Wysłano: 1 kwietnia 2017; 11:24

Z Palace gramy 26 kwietnia w środę czyli po sobotnim półfinale z Chelski, a potem jest tydzień przerwy

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 1 kwietnia 2017; 11:23

Burnley ostatni raz przegrało u siebie w listopadzie :x

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 kwietnia 2017; 08:04

>>Rusek napisał:
>>;PS. Ja mam dobre przeczucie na jutro. A z tym Lamelą to jakiś kwas. W żadem wymieniany najczęściej powód nie wierzę. Biodro? Kiedy on tej kontuzji dostał? Strasznie to tajemnicze jakieś.

Plecy wcześniej były. Ja tam wierzę, bo niby co miałoby być transfer request? Litości.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 1 kwietnia 2017; 00:26

PS. Ja mam dobre przeczucie na jutro. A z tym Lamelą to jakiś kwas. W żadem wymieniany najczęściej powód nie wierzę. Biodro? Kiedy on tej kontuzji dostał? Strasznie to tajemnicze jakieś.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 1 kwietnia 2017; 00:21

Jest już termin meczu z Palace?

odpowiedz
Autor: Pocsa Wysłano: 31 marca 2017; 23:23

Oby szybka brameczka i uspokajamy mecz

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 31 marca 2017; 23:08

Słabe u mnie. Wiem z kim gramy.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 31 marca 2017; 22:03

Jutro ciężki mecz panowie. Jak nastroje?

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 30 marca 2017; 20:23

brawo !!!

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 30 marca 2017; 19:25

Czyli PSG :D

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 30 marca 2017; 19:17

Szanuje mocno

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 47
Newsów: 6457
Lista online: