» Pochettino: Świetny mecz

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2015-02-07 21:09:55 komentarzy: 6

- Zagraliśmy świetny mecz, naprzeciw nam stanął ciężki rywal, jakim jest Arsenal. Derby to zawsze specjalne spotkanie. Pokazaliśmy wyjątkową energię, a teraz najwazniejsze jest, aby zachować taki stan rzeczy.

- W przerwie powiedziałem chłopakom, żeby grali dokładnie tak samo, jak w pierwszej połowie. Zagraliśmy dobry mecz i zwycięstwo było na pewno w pełni zasłużone.

- Po drugim golu wyskoczyłem, krzyczałem, ponieważ to był wyjątkowy i cudowny moment dla całego klubu. Fantastyczny występ mojego zespołu. Jestem bardzo zadowolony z graczy i chcę pogratulować im fantastycznej gry. Kibice byli równie świetni. Atmosfera na White Hart Lane była wprost imponująca. Czekamy na kolejny mecz.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: garethbale3 Wysłano: 7 lutego 2015; 22:20

Good job, Poch:)

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 7 lutego 2015; 21:42

Za to mają samych zawodników z Kraju Basków. Tradycja, tradycja i jeszcze raz tradycja.

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 7 lutego 2015; 21:31

Raczej Atletico. Athletic z tego co wiem słabo stoi ;)

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 7 lutego 2015; 21:25

oby byśmy byli takim drugim Atleticiem.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 7 lutego 2015; 21:24

>>Spurs napisał:
>>Ograł Chelsea,teraz Arsenal ciekawe co nas jeszcze czeka w najbliższym czasie <img src=

Chyba Liverpool?

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 7 lutego 2015; 21:22

Ograł Chelsea,teraz Arsenal ciekawe co nas jeszcze czeka w najbliższym czasie :-)

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 61
Newsów: 6457
Lista online: