» Pochettino nominowany do nagrody!

dodał: sajmi14 dnia: 2017-11-03 15:39:19 komentarzy: 1

Mauricio Pochettino został nominowany przez Premier League do nagrody menadżera miesiąca za występy drużyny w październiku!

W minionym miesiącu Tottenham rozegrał trzy mecze ligowe. Koguty zanotowały dwa zwycięstwa - z Bournemouth 1:0, oraz z Liverpoolem, aż 4:1. Ekipa z północnego Londynu uległa jednak Manchesterowi United, przegrywając na Old Trafford 0:1.

Oprócz Pochettino nominację otrzymali również: Pep Guardiola z Manchesteru City; menadżer Burnley - Sean Dyche; oraz trener lokalnego rywala - Arsene Wenger.

Nagrody przyznawane zostają przez fanów w głosowaniu na oficjalnej stronie Premier League (KLIK). Głosy oddawać można do 6 listopada.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Underek Wysłano: 4 listopada 2017; 10:35

Gdyby nie ta porażka z United...

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4876 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 63
Newsów: 6457
Lista online: