» Pochettino nominowany do nagrody!
dodał: sajmi14 dnia: 2017-11-03 15:39:19 komentarzy: 1
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Mauricio Pochettino został nominowany przez Premier League do nagrody menadżera miesiąca za występy drużyny w październiku!
W minionym miesiącu Tottenham rozegrał trzy mecze ligowe. Koguty zanotowały dwa zwycięstwa - z Bournemouth 1:0, oraz z Liverpoolem, aż 4:1. Ekipa z północnego Londynu uległa jednak Manchesterowi United, przegrywając na Old Trafford 0:1.
Oprócz Pochettino nominację otrzymali również: Pep Guardiola z Manchesteru City; menadżer Burnley - Sean Dyche; oraz trener lokalnego rywala - Arsene Wenger.
Nagrody przyznawane zostają przez fanów w głosowaniu na oficjalnej stronie Premier League (KLIK). Głosy oddawać można do 6 listopada.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze