» Pochettino przed meczem ze Stoke

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-02-26 12:33:37 komentarzy: 0

Mauricio Pochettino wypowiedział się na temat dzisiejszego meczu Tottenhamu ze Stoke na White Hart Lane.

- Zawsze powtarzam, że Premier League jest ligą, w której każdy może wygrać z każdym i do każdego meczu podchodzimy dokładnie z takim samym nastawieniem. Jesteśmy przygotowani i zagramy, żeby wygrać.

- Ostatnie mecze napawają optymizmem. Z Gent pokazaliśmy charakter, mimo że odpadliśmy. Teraz musimy się skupić przede wszystkim na Premier League, ponieważ konkurecja o Ligę Mistrzów jest ogromna. Każdy kolejny mecz jest najważniejszy.

- Erik Lamela jest bliski powrotu. Ciężko trenował i czuje się zdecydowanie lepiej. Danny Rose nadal odczuwa ból w lewym kolanie.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 39
Newsów: 6457
Lista online: