» Pogrom: Tottenham 6-0 Millwall

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-03-12 14:21:05 komentarzy: 43

Tottenham awansował do półfinału FA Cup. Wygrywając 6-0 z Millwall, Koguty dołączyły do Arsenalu i Manchesteru City, czyli drużyn, które wczoraj zapewniły sobie grę w półfinałach rozgrywanych na Wembley.

Najlepiej dzisiejszy mecz, oprócz wyniku, opisuje statystyka oddanych strzałów (32-4 dla Spurs). Bramki dla Kogutów zdobywali Son (3), Eriksen, Alli, Janssen (!).

 

Tottenham 6-0 Millwall

1-0 Eriksen (asysta: Alli)

2-0 Son

3-0 Son (Trippier)

4-0 Alli (Eriksen)

5-0 Janssen (Son)

6-0 Son (Eriksen)

 

Pierwszy skład: Vorm - Dier, Alderweireld, Vertonghen - Trippier, Wanyama, Winks, Davies - Alli, Son - Kane

Ławka: Lloris, Walker, Wimmer, Eriksen, Onomah, Sissoko, Janssen

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Komornik Wysłano: 14 marca 2017; 09:43

Generalnie to już na tym etapie przy całej stawce która pozostała to nie było różnicy kogo wylosujemy. Oczywiście z tych wszystkich to chyba najbardziej przypasowałby mi Manchester City. Nie chciałem arsenalu, bo trochę wstyd odpadać byłoby z nimi.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 14 marca 2017; 07:54

Aleśmy wylosowali hoho. Najgorsza mozliwa opcja. Ale jak chcemy cos ugrac w pucharze to jakie to znaczenie.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 13 marca 2017; 22:53

No to Chelsea.

Czyli derby z Arsenalem w finale? ;)

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 12 marca 2017; 19:08

Ogarnijcie się. Jest piłkarzem, ma grać. Kontuzje są wpisane w ten zawód. Kropka.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 12 marca 2017; 18:59

Dziękujemy Panie Pochettino,genialna robota

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 12 marca 2017; 17:58

I ciekawe kto będzie strzelał w jego miejsce. Tylko mi nie mówcie że Jancyn, bo chyba umre ze śmiechu. Tak naprawdę to ****owo to wygąda. To przypadkiem nie było tak że jak nie było Kane to 1 mecz wygraliśmy w ciągu 2 miesięcy?

odpowiedz
Autor: Rooster87 Wysłano: 12 marca 2017; 17:55

Równie dobrze mógł tę kontuzję złapać podczas meczu ze Stoke.

I lepiej, że kontuzji doznał w takim meczu niż z kimś z czołówki.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 12 marca 2017; 17:48

Poczretino mówił że tak samo kontuzja Kane wygląda jak ta po której wypadł na 7 tygodni. To ****. Zaoraliśmy się sami wystawiając go z pizdami z 3 ligi.

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 12 marca 2017; 17:30

Jutro po meczu Chelsea vs ManU

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 12 marca 2017; 17:23

A kiedy losowanie planują nie wiecie? Burnley na razie pod nas :)

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 12 marca 2017; 17:08

C'mon Burnley!!!

odpowiedz
Autor: Rooster87 Wysłano: 12 marca 2017; 16:58

Hurrrr durrrrr, sprzedać Koreańca, hurrr durrr, to tylko Milwall, hurr durrrr ble ble ble...

Hie, hie, jak ja lubię tego skośnookiego skurczybyka. Nikt tak nie trolluje swoich krytykantów jak on ;)

Kogo byście chcieli w półfinale? NLD? ;-)

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 12 marca 2017; 16:58

tak? no niech będzie

odpowiedz
Autor: Pocsa Wysłano: 12 marca 2017; 16:56

półfinały i finał na Wembley

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 12 marca 2017; 16:55

mecz przepisowy, oby z Kanem nic poważnego. Liczę na Arsenal na WHL i oczywiście finał. COYS!

odpowiedz
Autor: Pocsa Wysłano: 12 marca 2017; 16:54

3 bramki słabszą nogą, teraz tylko czekać co z Harrym

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 12 marca 2017; 16:54

Son to jest zdecydowanie najlepszy rezerwowy jakiego możemy mieć.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 12 marca 2017; 16:45

ee, jeszcze strzeli dziś

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 12 marca 2017; 16:44

I wrócił do normy xd

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 12 marca 2017; 16:44

Się nastrzelal już

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 12 marca 2017; 16:41

o *****

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 12 marca 2017; 16:41

Yido Yido co ja słyszę? :)

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 12 marca 2017; 16:41

Dawaj hatrika!

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 12 marca 2017; 16:40

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 12 marca 2017; 16:40

W końcu

odpowiedz
Autor: dv8spurs Wysłano: 12 marca 2017; 16:40

Janssen w końcu coś z gry ;)

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 12 marca 2017; 16:38

Daj Boże żeby więcej było taką najebaną głową

odpowiedz
Autor: dv8spurs Wysłano: 12 marca 2017; 16:37

Nawet w losowaniu 4rsenal z numerkiem 4 XD

odpowiedz
Autor: Rooster87 Wysłano: 12 marca 2017; 16:36

Złóż CV do klubu, być Cię zatrudnią i Twe zdanie zostanie wzięte pod uwagę.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 12 marca 2017; 16:36

Jansen strzeli czy nie strzeli?

odpowiedz
Autor: CARLOS_SPURS Wysłano: 12 marca 2017; 16:33

Ten poczetino niezle ma najebane w glowie po **** jansena kupował nawet na 30 min go nie chce dać

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 12 marca 2017; 16:16

Kieran kolejna asysta w FAC! Chyba z Fulham miał 2?

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 12 marca 2017; 16:14

Jaka asysta :o

odpowiedz
Autor: dv8spurs Wysłano: 12 marca 2017; 16:12

Czy mi się wydaje, czy kibice Milwall robią tzw. Islandię?

odpowiedz
Autor: Rooster87 Wysłano: 12 marca 2017; 16:07

Komornik, to że źle wygląda, nie znaczy, że jest źle. Spójrz na kontuzje mięśniowe - biegnie sobie piłkarz, biegnie, nagle się zatrzymuje, łapie się za nogę i schodzi. I wylatuje na parę tygodni. A nic się nie wygięło, ot po prostu biegł i przestał.

Nie mówię, że za tydzień będzie OK, ale nie ma co panikować dopóki sztab nie powie co się stało. Tragedii nie ma, skoro zszedł o własnych siłach.

I nie demonizuj, że zawsze my. W innych klubach nie mają kontuzji? Tak, wiem, mają rezerwowych napastników :D Ale to nie wina kontuzji Kane'a, że Janssen jedzie na Windowsie 95.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 12 marca 2017; 15:48

Żeby się dało to bym oddał tą wygraną w pizdu żeby tylko Kane był zdrowy do końca sezonu. Nie no ***** nie moge. Zawsze my *****. ZAWSZE. I kto będzie w lidze gole strzelał? Możecie sobie mówić że panikarz jestem, ale dziś tam Eriksen strzeli toż to przeciez cioty z 3 ligi. A w lidze to ja nie wiem. A Kane tak w noge dostał że to naprawdę źle wyglądało.

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 12 marca 2017; 15:44

Sonowi piłka tak się od nóg odbija dziś ale brameczka piękna :)

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 12 marca 2017; 15:44

:O

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 12 marca 2017; 15:38

Pomiędzy Sonem a Davisem coś nie tego.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 12 marca 2017; 15:13

To ładnie *****. Nawet Janssen nie wchodzi. Ciekawe co Pinokio będzie mówił ze za ile wróci Kane? Jezu już normalnie przez meczem chciałem pytać to kto dziś kontuzje złapie, ale nie chciałem krakać.

odpowiedz
Autor: Rooster87 Wysłano: 12 marca 2017; 15:13

Nie ma co panikować na zapas. Zszedł o własnych siłach, z bólu też się nie skręcał. Być może to zmiana z gatunku "dmuchamy na zimne", jak w przypadku Tobiego i Jana.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 12 marca 2017; 15:10

zajebiście, Kane z kontuzją

odpowiedz
Autor: Rooster87 Wysłano: 12 marca 2017; 14:30

Skład mocny, jak na przeciwnika może się wręcz wydawać za mocny, ale z drugiej strony - to nie jest mecz na tygodniu, widocznie Mauricio stwierdził, że lepiej utrzymać regularność gry. Co ma sens, bo czasami po 2 tygodniach przerwy wyglądali gorzej, niż grając regularnie.

COYS!

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 44
Newsów: 6457
Lista online: