» Sandro: Sherwood odejdzie po sezonie

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2014-05-08 13:50:05 komentarzy: 18

Wszystko wskazuje na to, że Tim SHerwood po sezonie nie będzie trenerem Tottenhamu. W dzisiejszym wywiadzie Brazylijczyk Sandro przyznał, że Anglik odejdzie ze stanowiska.

"Sherwood odejdzie wraz z końcem sezonu. Następnie przyjdzie nowy trener i będziemy mieli nowy początek. Moja przyszłość nie jest pewna, ale jestem szczęśliwy, że łączono mnie z Sao Paulo. Dla mnie jednak opuszczenie Tottenhamu byłoby bardzo trudne".

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: ewlagrod Wysłano: 9 maja 2014; 09:38

Niech robi co chce i tak zbyt wiele nie robi.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 9 maja 2014; 09:08

A ile my tracimy bramek? A przecież są dobrzy piłkarze jak np. Vertonghen czy Walker. Wrzucasz go do jednego wora. Poza tym widziałeś ile on daje w ataku? Nam prawie bramke wsadził ale poprzeczke trafił. No i wychowanek

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 8 maja 2014; 21:41

Co Wy macie z tym Caulkerem? To że odrobine odstaje od reszty swoich kolegów nie zmienia faktu że to druga najgorsza defensywa w lidze. Oceniasz go na tle takich gwiazd jak słynny Ben Turner to wygląda nieźle. U nas byłby na tym samym poziomie co Chiriches, Dawson i Kaboul. Jestem przeciwny. Niech sprowadzą kogoś, kto będzie na poziomie zeszłorocznego Janka. Bo Caulker szału nie robi. Kto go pamięta rok temu to wie o czym mówię.

Hugo to jest gwiazda dopiero.. Kurza twarz ile my byśmy mieli bramek straconych jakby tu była normalna obrona...

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 8 maja 2014; 20:51

Jest jedynym piłkarzem, do którego nie będę miał za złe, jeżeli odejdzie.

http://www.youtube.com/watch?v=Abj8H-UN-SY

odpowiedz
Autor: garethbale3 Wysłano: 8 maja 2014; 20:06

Ja lubię Pochettino i widze go w Spurs. Caulker przydatny, to była głupia decyzja AVB, jeśli Jan odejdzie to Caulker musi wrócić i grac w PL!!! Zobaczymy, co zarząd zrobi.

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 8 maja 2014; 19:46

Ten wywiad rozwiał wszelkie wątpliwości.. :)

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 maja 2014; 18:01

Niektórzy rok temu jak widzieli transfery to nam mistrzostwo dawali :)) a gdzie jesteśmy? Niżej niż rok temu. Żałosne

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 8 maja 2014; 17:55

Weźcie się już przestańcie jarać tym Caulkerem..

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 8 maja 2014; 17:48

Mistrzostwo? O.o Jak będzie 4 miejsce i to przed Arsenalem, to będę zadowolony :D

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 8 maja 2014; 16:16

Oooo,ulżyło mi już,teraz zaklepać De Boera i lecimy po mistrzostwo

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 8 maja 2014; 14:49

Coś mi się wydaje, że Sandro w następnym meczu nie zagra :D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 maja 2014; 14:46

Jeśli nasi wykażą chęć jego powrotu to będzie u nas a jak nie to daleko nie trzeba szukać - Rodgers go chętnie przygarnie

odpowiedz
Autor: Banko Wysłano: 8 maja 2014; 14:41

Caulker to powinien być priorytet, załamię się jeśli pójdzie do innego klubu z czołówki.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 maja 2014; 14:38

Po tym sezonie to nie tylko LO tylko jakiś solidny zmiennik na każdą pozycję w obronie. Przypominam że BAE wraca na LO prawdopodobnie to raz a dwa słyszałem gdzieś że mamy ponoć przywilej pierwokupu Caulkera (10 mln kwota odstępnego). Myślę że warto

odpowiedz
Autor: dangerox11 Wysłano: 8 maja 2014; 14:26

De Boer prosze !!!! :D

ale dobrze że Tim odejdzie życze mu jak najlepiej ale Tottenham to nie ta sama pulka !

- 2 dobre transfery ( LO i N ) nowy trener i będzie git

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 maja 2014; 14:20

Ja jeszcze nie odpowiedziałem na 3 serię pytań :( trzeba to nadrobić

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 8 maja 2014; 13:59

Komornik
Natłok wydarzeń + wymiana serwera sprawiły, że został wstrzymany na dwa tygodnie. Za tydzień jedziemy dalej. Przepraszamy

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 maja 2014; 13:55

Świetna wiadomość


misiaczek, co z konkursem?

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4876 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 65
Newsów: 6457
Lista online: