» Szczegóły w sprawie rezygnacji Paul'a Mitchell'a

dodał: sajmi14 dnia: 2016-12-14 18:04:36 komentarzy: 0

Mauricio Pochettino w rozmowie ze SkySports wypowiedział się na temat głównego skauta klubu - Paula Mitchella.

Przypomnijmy, że Paul Mitchell będąc niezadowolonym z letniego okienka transferowego w wykonaniu Tottenhamu ogłosił swoją rezygnację. Według podpisanej z klubem umowy, Mitchell musiał pozostać na stanowisku jeszcze przez 16 miesięcy. Anglik będzie tym samym odpowiedzialny za transfery Tottenhamu wykonane w zbliżającym się zimowym okienku transferowym oraz w letnim oknie transferowym.

Tottenham przez cały czas pracuje nad zastąpieniem Mitchella. Większy wpływ na transferów otrzymał również Mauricio Pochettino. Jak powiedział Argentyńczyk, pomiędzy klubem a Mitchellem nie dochodzi do żadnych różnic interesów.

- To normalne. Trudno znaleźć zastępstwo. Niemal niemożliwe jest, by działać w takiej sytuacji szybko. Teraz musimy chronić nasz klub i nasze interesy - powiedział Pochettino.

- On [Paul Mitchell - przyp. red.] wciąż pracuje i nie wpływa to negatywnie na naszą sytuację. Gdy złożył rezygnację, ustaliliśmy, że zostanie w klubie jeszcze przez 16 miesięcy i będzie pracować do końca sezonu, przez cały czas tak samo wykonując swoje zadania.

- Wykonuje swoją pracę, ponieważ Tottenham przez cały czas wypłaca mu pensje. To nie jego decyzja, czy podpiszemy kontrakt z danym zawodnikiem, to decyzja Tottenhamu jako całego klubu.

- Z nim, czy bez niego - zawsze trudno jest sprowadzić jakiegoś zawodnika w zimowym okienku transferowym.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 57
Newsów: 6457
Lista online: