» Tottenham tymczasowym liderem grupy J

dodał: sajmi14 dnia: 2015-11-05 20:03:16 komentarzy: 41

Tottenham pokonał Anderlecht na White Hart Lane po zaciętym pojedynku. Mecz zakończył się wynikiem 2:1, a bramki dla Kogutów zdobył Harry Kane i Moussa Dembele. Tym samym Tottenham został liderem grupy J, przypomnijmy jednak, że do końca fazy grupowej zostały dwie kolejki i wszystko jest jeszcze możliwe.

Cieszyć może powrót Heung Min-Son'a, który wszedł na boisko w drugiej połowie spotkania. Skrzydłowy popełniał co prawda pewne proste błędy, jednak to on zapoczątkował akcję bramkową, po której Tottenham zdobył drugiego gola. Son świetnie przerzucił piłkę na lewą stronę, a koniec końców to on asystował Dembele przy jego "atomowym" strzale.

 

Składy:

Tottenham

Lloris (c), Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Alli, Dier, Lamela, Mason, Eriksen, Kane

 

ławka: Vorm, Fazio, Wimmer, Carroll, Dembele, Onomah, Son

 

Anderlecht

Deschacht, N'Sakala, Mbodji, Najar, Defour, Acheampong, Gillet, Tielmans, Dendoncker, Okaka

 

ławka: Roef (gk), Nuytinck, Suarez, Conte, Sylla, Lukebakio, Ezekie

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: CCB Wysłano: 6 listopada 2015; 16:00

Alli słabo ale miałem wrażenie że cały mecz mu się nie chciało. Po prostu miał kiepski dzień. Son drewniaczył, ale wytłumaczę to kontuzją, którą ledwo wykurował. Trippier trochę się poprawił, ale za dobre to to jednak nie było. Reszta przyzwoicie, choć w drugiej połowie widać było brak motywacji :D Z Arsenalem na pewno nie będzie takiego problemu.

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 5 listopada 2015; 23:05

Ja bym za ten mecz wyróżnił Alderweirelda. Pięknie czyścił, blokował strzały, gdyby nie on, to pewnie byśmy tego nie wygrali (nie wiem jak on zdołał zablokować ten strzał przy 1:1).
Gra w 2 połowie padaka, Alli dzisiaj słabo, Son dał tragiczną zmianę, Lamela cały mecz o jedno tempo za późno, Trippier słabe dośrodkowania, w obronie słabiej od Daviesa przez co wszystko szło jego stroną.
Było, minęło, grunt że są 3 punkty. O stylu i tak za kilka dni każdy zapomni.

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 5 listopada 2015; 22:56

COYS do niedzieli

odpowiedz
Autor: Peter Wysłano: 5 listopada 2015; 22:56

Ważne 3pkt, oby tak z Arsenalem :D

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 5 listopada 2015; 22:55

Troche szczęśliwie ale zawsze
COYS!!!

odpowiedz
Autor: nnaderowy (Online) Wysłano: 5 listopada 2015; 22:53

Co jak co ale trzymanie pilki w narozniku z anderlechtem 2 minuty przed koncem, troche niesmak

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 5 listopada 2015; 22:52

Teraz to już nawet 1 miejsce w grupie :D Nie pamiętam, kiedy ostatni raz Dembele strzelał w 3 spotkaniach pod rząd.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 5 listopada 2015; 22:50

Co Dembele jest w formie to nie mam pytań.

odpowiedz
Autor: Peter Wysłano: 5 listopada 2015; 22:50

Uuu co przymierzył :D

odpowiedz
Autor: nnaderowy (Online) Wysłano: 5 listopada 2015; 22:49

Otoz kur.a to, pieknie!

odpowiedz
Autor: Biodro Wysłano: 5 listopada 2015; 22:49

UUUUAAA!

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 5 listopada 2015; 22:49

o mó Boże :-D

odpowiedz
Autor: Xank Wysłano: 5 listopada 2015; 22:49

ależ brama ! :D

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 5 listopada 2015; 22:48

BESTIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

odpowiedz
Autor: Xank Wysłano: 5 listopada 2015; 22:48

JEEEST ! :D

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 5 listopada 2015; 22:46

Przy aktualnym wyniku to 2 miejsce w grupie, nie 3.

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 5 listopada 2015; 22:34

najwidoczniej z And nie idzie nam ... aktualnie 3 miejsce w grupie

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 5 listopada 2015; 22:33

No ***** no nie

odpowiedz
Autor: Xank Wysłano: 5 listopada 2015; 22:33

:(

odpowiedz
Autor: Xank Wysłano: 5 listopada 2015; 22:24

było blisko ;p

odpowiedz
Autor: Xank Wysłano: 5 listopada 2015; 22:22

WOW ! :D

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 5 listopada 2015; 22:16

Sonnnn

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 5 listopada 2015; 21:59

Czy mi się widzi czy gol był po rykoszecie?

odpowiedz
Autor: Xank Wysłano: 5 listopada 2015; 21:44

CO on zrobił ?! :O

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 5 listopada 2015; 21:44

Piętki Kejnu rozpierdalają wszystko dziś. Dwie próbował i dwie schrzanił xD

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 5 listopada 2015; 21:35

HE IS BACK

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 5 listopada 2015; 21:35

Ale to podanie było marne :)) myślałem że to nie ma prawa się udać. Ładnie Kejnu gol w 3 meczu z rzędu.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 5 listopada 2015; 21:35

Młody wraca do gry!

odpowiedz
Autor: Peter Wysłano: 5 listopada 2015; 21:34

No i gitarka :D

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 5 listopada 2015; 21:34

Jeeest :-D

odpowiedz
Autor: Xank Wysłano: 5 listopada 2015; 21:33

YEEAAH ! :D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 5 listopada 2015; 21:22

Za mocny skład to raz, padake z takim składem gramy to dwa. Lamela pięknie zaczął, od podania do przeciwnika które mogło się skończyć golem. Jezu, jak ja nie lubię tego gościa.

https://www.youtube.com/watch?v=g7ukvOv6h9Y

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 5 listopada 2015; 21:20

>>;Peter napisał:
>>http://futbolhd.tv/stream2.php<br />

Dzięx!

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 5 listopada 2015; 21:17

nie uważacie ze zbyt mocny sklad?

odpowiedz
Autor: Peter Wysłano: 5 listopada 2015; 21:16

http://futbolhd.tv/stream2.php

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 5 listopada 2015; 21:07

Cześć Panowie i Panie, macie jakieś tanie strimy?

odpowiedz
Autor: Xank Wysłano: 5 listopada 2015; 21:05

Gramy ! :D

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 5 listopada 2015; 20:21

Strasznie szkoda mi Wimmera.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 5 listopada 2015; 20:15

A tymczasem nasi z koledzy z Karabachu zremisowali z Monaco,już w poprzednim spotkaniu prawie tego dokonali,brawo,brawo :)

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 5 listopada 2015; 20:12

Racja, na pewno zawodnicy mogą być trochę zmęczeni po takim "maratonie", tylko spójrz na to z innej strony... faza grupowa LE wchodzi w decydującą fazę, a my awansu zagwarantowanego nie mamy (z naszej grupy może awansować każdy). Najwidoczniej Pochettino nie chce odpuścić LE i nie ma zamiaru się "zbłaźnić" przegrywając.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 5 listopada 2015; 20:08

W niedziele ważny mecz z Arsenalem a ten gra prawie najmocniejszym składem...

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 1
Gości online: 55
Newsów: 6457
Lista online: