» Tottenham złoży ofertę za Isco

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-02-22 12:33:16 komentarzy: 11

Hiszpańskie Mundo Deportivo i angielski Daily Star informują dziś, że Tottenham jest zdecydowany na złożenie oferty za 24-letniego Hiszpana, Isco - piłkarza Realu Madryt. Sam zawodnik przyznał ostatnio, że zależy mu na większej ilości minut i będzie zmuszony przemyśleć swoją przyszłość.

Władze Spurs zdają sobie sprawę z konkurencji na pozyskanie Isco. Mają jednak nadzieję, że środkowy zdecyduje się na dołączenie do drużyny Kogutów, mając na uwadze budowę nowego stadionu i dobre perspektywy sportowe na przyszłość. Obecna umowa reprezentanta Hiszpanii obowiązuje jeszcze półtorej roku i wygaśnie w czerwcu 2018 roku.

Angielska prasa donosi również, że Spurs o podpis Isco powalczą z Chelsea, Arsenalem i Juventusem Turyn.

- Jestem szczęśliwy w Madrycie i chciałbym tutaj zostać, ale nie jestem zadowolony z ilości minut, które rozegrałem. Do końca sezonu będę musiał obserwować swoją pozycję i podejmę odpowiednią decyzję. -  powiedział Isco w niedawno udzielonym wywiadzie.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Drakiur Wysłano: 23 lutego 2017; 18:05

Kto Ci kupi Sissoko za 30 mln..

Problemem z Isco nie jest cena tylko tygodniówka. Chłopak będzie miał rok do końca kontraktu i jego cena raczej nie osiągnie nawet 20 mln

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 23 lutego 2017; 17:56

>>Komornik napisał:
>>Wy wszyscy, my wszyscy mamy na uwadze dobro klubu. Tylko was nie interesuje to ile klub wydaje na danego zawodnika bo to nie z waszej kieszeni kasa. A mówiłem wam w deadline że ten Sissoko, tym bardziej za taką kasę to zły pomysł. Pierdoliliście na mnie, a teraz każdy chce się go pozbyć. <br />
<br />
I drugi raz mówię że mam na uwadze dobro klubu, bo nie chcę żeby nasz klub miał do nich jakieś zobowiązania. Tylko sieczkę robią z mózgu naszym zawodnikom. Zabiorą jednego, drugiego, niby kasa będzie, a Łysy tylko złomu nakupuje i będziemy ***** w tym miejscu gdzie byliśmy gdy Sherwood odchodził.

Nie porównuj Isco do Sissoko, Nkudu czy nawet Sona..

Chłopak według mnie jest genialny i idealnie by się wpasował do taktyki Pochettino i idealnie by uzupełniał trójkę Alli, Eriksen, Kane.

A jeśli chodzi o hajs to sie nie zdziwię jeżeli sprowadzimy Isco i wyjdziemy na 0, w letnim okienku raczej żegnamy się z Sissoko, obiło mi się o uszy 30mln, to samo Bentaleb, Schalke ma pierwokup za 16(?)mln.

Według mnie to byłby świetny interes.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 23 lutego 2017; 14:49

Warto spróbować.
Może pomyśli, że przyjście tu jest zajebistym pomysłem, bo tu będzie grał, a w pozostałych klubach to nigdy nic nie wiadomo. **** wie co on tam sobie kmini.
Po za tym do okienka jeszcze daleko.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 23 lutego 2017; 14:07

Mi się wydaje, że taką tygodniówkę krzyknie, że z całej tej wymienionej czwórki tylko Chelsea mu tyle da i tak to się skończy. U nas by musiał zarabiać porównywalnie do reszty drużyny, a to podejrzewam będzie dla niego za mało.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 23 lutego 2017; 08:49

Wy wszyscy, my wszyscy mamy na uwadze dobro klubu. Tylko was nie interesuje to ile klub wydaje na danego zawodnika bo to nie z waszej kieszeni kasa. A mówiłem wam w deadline że ten Sissoko, tym bardziej za taką kasę to zły pomysł. Pierdoliliście na mnie, a teraz każdy chce się go pozbyć.

I drugi raz mówię że mam na uwadze dobro klubu, bo nie chcę żeby nasz klub miał do nich jakieś zobowiązania. Tylko sieczkę robią z mózgu naszym zawodnikom. Zabiorą jednego, drugiego, niby kasa będzie, a Łysy tylko złomu nakupuje i będziemy ***** w tym miejscu gdzie byliśmy gdy Sherwood odchodził.

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 22 lutego 2017; 23:28

Oby! Transfer marzenie!

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 22 lutego 2017; 22:46

jestem tego samego zdania co Kotip!
jeżeli chcemy najlepszych graczy to wiadomo że z legi ich nie kupimy musimy łapać takie "okazje" oczywiście Ali to jest wyjątek od reguły bo taki strzał transferowy zdarza się raz na 100, ja też widział bym Isco u Nas.....

odpowiedz
Autor: Kotip Wysłano: 22 lutego 2017; 20:33

>>Komornik napisał:
>>Nie chce żeby nasz klub nadal miał coś wspólnego z realem. My kupimy kurwisko, potem oni kogoś od nas będą chcieli po promocji. Przecież to wiadomo. Wara od Tottenhamu. Choćby modrić czy bale mieliby przyjść. Mam ich gdzieś już.

Bo się kur*a twoim zdaniem będziemy przejmować. Dla mnie ważne jest dobro klubu i jak ktoś ma być realnym wzmocnieniem to mnie nie interesuje czy jest z Realu czy Dolcana Ząbki. Nie zgłosi się Real to zgłosi się ktoś inny po gracza, który się u nas wyróżnia. I wtedy będziesz nienawidził innego klubu bo np. Alliego czy Eriksena kupili a my od nich Isco czy Higuaina?
No i ogólnie Bale i Modrica po ";promocji" sprzedaliśmy. Już levy ma łeb na karku, żeby wyżydzić jak najwięcej. To że kupowaliśmy takich zawodników jakich kupiliśmy to nie nasza wina. A jak chcemy bić się z najlepszymi to powtórze jeszcze raz nieważne czy real czy legia musimy mieć jak najlepszych zawodników a nie grać półśrodkami.

Co do newsa ja bym się cieszył jakby Isco przeszedł do nas, może on by rozhulał tą ofensywę.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 22 lutego 2017; 17:10

Nie chce żeby nasz klub nadal miał coś wspólnego z realem. My kupimy kurwisko, potem oni kogoś od nas będą chcieli po promocji. Przecież to wiadomo. Wara od Tottenhamu. Choćby modrić czy bale mieliby przyjść. Mam ich gdzieś już.

odpowiedz
Autor: Pocsa Wysłano: 22 lutego 2017; 17:01

Dlaczego nie? Isco to klasa światowa, no ale patrząc na to że zgłasza się Juventus i Chelsea to tylko marzenie

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 22 lutego 2017; 14:08

Mam nadzieję że jednak nie.

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 40
Newsów: 6457
Lista online: