» Tottenham złoży ofertę za Isco
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Hiszpańskie Mundo Deportivo i angielski Daily Star informują dziś, że Tottenham jest zdecydowany na złożenie oferty za 24-letniego Hiszpana, Isco - piłkarza Realu Madryt. Sam zawodnik przyznał ostatnio, że zależy mu na większej ilości minut i będzie zmuszony przemyśleć swoją przyszłość.
Władze Spurs zdają sobie sprawę z konkurencji na pozyskanie Isco. Mają jednak nadzieję, że środkowy zdecyduje się na dołączenie do drużyny Kogutów, mając na uwadze budowę nowego stadionu i dobre perspektywy sportowe na przyszłość. Obecna umowa reprezentanta Hiszpanii obowiązuje jeszcze półtorej roku i wygaśnie w czerwcu 2018 roku.
Angielska prasa donosi również, że Spurs o podpis Isco powalczą z Chelsea, Arsenalem i Juventusem Turyn.
- Jestem szczęśliwy w Madrycie i chciałbym tutaj zostać, ale nie jestem zadowolony z ilości minut, które rozegrałem. Do końca sezonu będę musiał obserwować swoją pozycję i podejmę odpowiednią decyzję. - powiedział Isco w niedawno udzielonym wywiadzie.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
>>Komornik napisał:
>>Wy wszyscy, my wszyscy mamy na uwadze dobro klubu. Tylko was nie interesuje to ile klub wydaje na danego zawodnika bo to nie z waszej kieszeni kasa. A mówiłem wam w deadline że ten Sissoko, tym bardziej za taką kasę to zły pomysł. Pierdoliliście na mnie, a teraz każdy chce się go pozbyć. <br />
<br />
I drugi raz mówię że mam na uwadze dobro klubu, bo nie chcę żeby nasz klub miał do nich jakieś zobowiązania. Tylko sieczkę robią z mózgu naszym zawodnikom. Zabiorą jednego, drugiego, niby kasa będzie, a Łysy tylko złomu nakupuje i będziemy ***** w tym miejscu gdzie byliśmy gdy Sherwood odchodził.
Nie porównuj Isco do Sissoko, Nkudu czy nawet Sona..
Chłopak według mnie jest genialny i idealnie by się wpasował do taktyki Pochettino i idealnie by uzupełniał trójkę Alli, Eriksen, Kane.
A jeśli chodzi o hajs to sie nie zdziwię jeżeli sprowadzimy Isco i wyjdziemy na 0, w letnim okienku raczej żegnamy się z Sissoko, obiło mi się o uszy 30mln, to samo Bentaleb, Schalke ma pierwokup za 16(?)mln.
Według mnie to byłby świetny interes.
Wy wszyscy, my wszyscy mamy na uwadze dobro klubu. Tylko was nie interesuje to ile klub wydaje na danego zawodnika bo to nie z waszej kieszeni kasa. A mówiłem wam w deadline że ten Sissoko, tym bardziej za taką kasę to zły pomysł. Pierdoliliście na mnie, a teraz każdy chce się go pozbyć.
I drugi raz mówię że mam na uwadze dobro klubu, bo nie chcę żeby nasz klub miał do nich jakieś zobowiązania. Tylko sieczkę robią z mózgu naszym zawodnikom. Zabiorą jednego, drugiego, niby kasa będzie, a Łysy tylko złomu nakupuje i będziemy ***** w tym miejscu gdzie byliśmy gdy Sherwood odchodził.
jestem tego samego zdania co Kotip!
jeżeli chcemy najlepszych graczy to wiadomo że z legi ich nie kupimy musimy łapać takie "okazje" oczywiście Ali to jest wyjątek od reguły bo taki strzał transferowy zdarza się raz na 100, ja też widział bym Isco u Nas.....
>>Komornik napisał:
>>Nie chce żeby nasz klub nadal miał coś wspólnego z realem. My kupimy kurwisko, potem oni kogoś od nas będą chcieli po promocji. Przecież to wiadomo. Wara od Tottenhamu. Choćby modrić czy bale mieliby przyjść. Mam ich gdzieś już.
Bo się kur*a twoim zdaniem będziemy przejmować. Dla mnie ważne jest dobro klubu i jak ktoś ma być realnym wzmocnieniem to mnie nie interesuje czy jest z Realu czy Dolcana Ząbki. Nie zgłosi się Real to zgłosi się ktoś inny po gracza, który się u nas wyróżnia. I wtedy będziesz nienawidził innego klubu bo np. Alliego czy Eriksena kupili a my od nich Isco czy Higuaina?
No i ogólnie Bale i Modrica po "
romocji" sprzedaliśmy. Już levy ma łeb na karku, żeby wyżydzić jak najwięcej. To że kupowaliśmy takich zawodników jakich kupiliśmy to nie nasza wina. A jak chcemy bić się z najlepszymi to powtórze jeszcze raz nieważne czy real czy legia musimy mieć jak najlepszych zawodników a nie grać półśrodkami.
Co do newsa ja bym się cieszył jakby Isco przeszedł do nas, może on by rozhulał tą ofensywę.