» Walker: Kocham ten klub

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-02-22 12:24:47 komentarzy: 4

Kyle Walker jest przekonany, że projekt Mauricio Pochettino w Tottenhamie zmierza w świetnym kierunku. Anglik podkreślił, że nie zamierza odchodzić z drużyny Kogutów, ponieważ jego zdaniem Tottenham to obecnie jedna z najlepszych drużyn w Anglii.

- Jesteśmy konkurencyjni dla każdej drużyny w lidze, co udowadniamy kolejny sezon. W poprzednim sezonie w końcówce nieco osłabliśmy, ale mimo to skończyliśmy na trzecim miejscu, co było lekkim niedosytem, ale osiągnęliśmy cel, jakim była gra w Lidze Mistrzów.

- Kiedy Mauricio Pochettino przyszedł do klubu, od razu uwierzyliśmy w jego projekt i wizję. Przekonał nas do swoich pomysłów i teraz to procentuję. Uważam, że to najlepszy trener dla tego klubu. Z nim rozwój jest łatwiejszy.

- NIe zamierzam nigdzie odchodzić. Pokazaliśmy już niejednokrotnie, że jesteśmy wśród najlepszych. Kocham ten klub i to się nie zmieni.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Underek Wysłano: 28 lutego 2017; 09:36

<3 <3 <3

odpowiedz
Autor: przemcio129 Wysłano: 24 lutego 2017; 19:47

Rusek, a co by to dało? Miałby równie małe szanse na grę w pierwszym składzie, o ile nie mniejsze. Poza tym Walker zostałby bez konkurencji.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 23 lutego 2017; 14:42

Bo jest za niski.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 23 lutego 2017; 02:05

Yido!

Tylko Kierana szkoda. Czemu Poch nie zrobi z Kierana defensywnego pomocnika?

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 38
Newsów: 6457
Lista online: