» Ważny punkt w Leverkusen!

dodał: sajmi14 dnia: 2016-10-18 19:36:27 komentarzy: 112

Tottenham zremisował z Bayerem Leverkusen 0-0. O ile w pierwszej połowie to Koguty wyglądały na nieco lepszą drużynę, o tyle po przerwie to popularni Aptekarze zdominowali podopiecznych Pochettino, jednakże, na szczęście dla Kogutów, nie zdołali zdobyć gola.

W drugim meczu grupy CSKA Moskwa zremisowała 1-1 z AS Monaco, dzięki czemu Spurs utrzymali drugie miejsce w tabeli grupy.

Tottenham

Lloris, Trippier, Dier, Vertonghen, Rose; Wanyama; Alli, Eriksen, Son, Lamela; Janssen

 

ławka: Vorm, Carter-Vickers, Davies, Dembele, Onomah, Sissoko, Winks

 

Leverkusen

Leno, Henrichs, Toprak, Tah, Bender, Kampl, Aranguiz, Calhanoglu, Mehmedi, Kiessling, Chicharito

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: nnaderowy Wysłano: 19 października 2016; 14:01

Swoją drogą U-19 cisną, wszyscy w grupie po 6 pktów, a nasi 0 :D

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 19 października 2016; 13:31

Nie sluchalem komemtarza.

Nie twierdzę, że był niewidoczny. Zanotowal natomiast kilka strat i niecelnych podań. Mam wobec niego znacznie większe oczekiwania.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 19 października 2016; 12:30

Za dużo Olbrychta słuchasz Underek. Zobacz:

https://twitter.com/kamnovak/status/788475582652772352

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 19 października 2016; 12:22

Domagałem się wczoraj Dembele, ale nie sądziłem ze tak daleko mu do optymalnej formy. Wielka szkoda, że zamiast Alliego na środku nie gral Sissoko.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 19 października 2016; 11:54

Otóż to. Widać że to jeszcze nie ten Dembele z zeszłego sezonu pokazujący plecy rywalom. Jednak przymusowa przerwa zrobiła swoje - jeszcze nie jest w gazie.
Za to bardzo pozytywnie z każdym meczem zaskakuje mnie Wanyama. Widząc jego pierwsze wystepy w naszych barwach łapałem sie za głowę - typowy przecinak, ciął równo z trawą. Widać że z czasem świetnie wkomponował się w zespół, gra na duzym spokoju, fizycznością góruje nad rywalami (wczoraj dwa czy trzy razy przeciwnicy odbijali sie od niego jak od ściany).

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 19 października 2016; 11:24

Dembele najprawdopodobniej nie jest w stanie jeszcze rozegrać całego meczu. Przecież niedawno miał kontuzję.

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 19 października 2016; 11:06

Ja tylko mam nadzieje, ze poch przejrzy na oczy i zacznie wpuszczać Dembele od początku, bo jak nie ma go to nie ma kto piły rozgrywać.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 19 października 2016; 10:30

Kogo jebie że poza strzelaniem spisuje się dobrze? To jest napastnik. Zostało zapłacone ponad 20 mln za to żeby gole strzelał. Nie robi tego. Strzelił jednego z ogórami z 3 ligi. I to z karnego jeszcze. Litują się nad nim bo widzą że drugi Soldado.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 19 października 2016; 08:58

Coś w tym jest. Jak juz wcześniej pisałem - gramy bez napadziora. Dwa ostatnie mecze mogł nam wygrać pomocnik Dele :) - z WBA zmarnowane sam na sam z Fosterem, wczoraj główka z 10 metrów - nie wiem jak on to przestrzelił. Ale wymóg strzelania goli nie należy do niego. Roberto Janssen - cóż... Też coraz mniej mam do niego cierpliwości. Co z tego że gra dobrze tyłem o bramki, ale tak to on nic nie strzeli. Irytujące jest często jego wychodzenie na czystą pozycję - zazwyczaj jest na spalonym - słaby timing.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 19 października 2016; 08:20

Cała ta LM niestety tak wygląda.

Czym przegraliśmy mecz z Monaco? Skutecznością właśnie. Przecież my siedzieliśmy na nich jak szpak na czereśni a i tak nie daliśmy rady nawet zremisować. Oni mieli 2 takie akcje i 2 wpakowali.

Mecz z CSKA? To samo. Na dodatek strzeliliśmy ze spalonego.

No i jeszcze warto wspomnieć tym fenomenalnym meczu z WBA gdzie nasza impotencja sięgnęła zenitu.

To już trwa jakiś czas. O Janssenie nie chce pisać bo szkoda słów. Żal mi typa z jednej strony bo byłem za nim od pierwszych plotek i podobała mi się jego determinacja dołączenia do nas. Brak ***** słów co on robi.

odpowiedz
Autor: Adam12 Wysłano: 18 października 2016; 23:00

Nie widzialem pierwszej polowy a na swoje nieszczescie widzialem druga... Ja pierdole... Przypomnialy mi sie mecze z zeszlego sezonu z bvb. Spodziewalem sie ciezkiego meczu ale nie takiej dominacji. Oby to byl tylko wypadek przy pracy.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 18 października 2016; 22:59

Widoczny brak Louisa Sahy odczuwam nie wiem jak wy

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 18 października 2016; 22:53

Tottenaham w 2.połowie: Syt.bramkowe 0/13 (Bayer), Strzały 0/6 ... Dramat

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 18 października 2016; 22:48

>>Komornik napisał:
>>;Po pierwszej połowie byłem wkurwiony że nie prowadzimy, po 90 minutach dziękuję że nie przegraliśmy.

Mam to samo. Tragiczna druga połowa. Dobry i punkt.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 18 października 2016; 22:40

Trener jak zwykle nie umie w zmiany. Janssen pierwszy raz przypominal piłkarza, to zszedl. Alli grał dramatycznie, to grał 90 minut. Dembele ewidentnie nie jest gotowy, jego zmiana nic nie wniosla - nie wiem po co na ławce znajdowal się piłkarz nie w pełni sił. Sissoko najlepszy z naszych, gnil na ławce. Łubudubu nawet tam nie było.

Eriksen, Alli, Lamela FATALNI TRAGICZNI. D

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 22:39

Zremisować "wygrany" mecz. Cóż lepszy remis niż przegrana. Druga połowa do zapomnienia :P Najlepszy na boisku był Hugo :)

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 18 października 2016; 22:38

Po pierwszej połowie byłem wkurwiony że nie prowadzimy, po 90 minutach dziękuję że nie przegraliśmy. Ten klub jest jedyny w swoim rodzaju. Dobrze że Monaco wyrównało. Nadal 2 jesteśmy.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 18 października 2016; 22:37

jest jak jest, ale gra na czas w leverkusen mnie osobiście dotyka. czuję się zażenowany, dobranoc

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 22:36

>>;PachPuch napisał:
>>Chętnie bym zobaczył N'Koudou

Jakby na ławce się znalazł to ja również :)

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 18 października 2016; 22:36

Mecz na remis.

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 22:35

Onomah ustrzel coś :)

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 22:31

Monqco wyrównuje

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 22:29

Chętnie bym zobaczył N'Koudou

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 18 października 2016; 22:28

Trzymamie Allliego to sabotaz

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 18 października 2016; 22:26

Sedzia to powinien dostać flache, każda stykowa decyzja ma nasza korzyść.

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 18 października 2016; 22:26

Cos gramy w końcu

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 22:25

>>Spurs napisał:
>>>>nnaderowy napisał:<br />
<br /><br />
serio? to sędzia Ci nie pasuje w tym meczu? <br />
<br />


Tak i owszem ;p

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 22:25

>>nnaderowy napisał:
<br />
serio? to sędzia Ci nie pasuje w tym meczu?

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 22:24

Strzelmy tą bramkę nawet brzydką z patologii... proszę :(

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 22:24

Eriksen to nie wiem...

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 18 października 2016; 22:23

Sissoko dzis strzeli

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 18 października 2016; 22:19

Janssen by sie ***** przydał i piłkę chociaż chwile przytrzymał- zmiana z dupy

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 22:19

Ja pi****... ile to już błędów popełniliśmy przy podawaniu piłki w ciągu ostatnich 5 minut ?

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 18 października 2016; 22:18

Oby to się tak skończyło.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 18 października 2016; 22:17

>>Spurs napisał:
>>Każde dotknięcie tych pokraków to faul no ***** co za cieć zajebany to sędziuje

serio? to sędzia Ci nie pasuje w tym meczu?

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 22:16

Każde dotknięcie tych pokraków to faul no ***** co za cieć zajebany to sędziuje

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 22:14

Wanyama już niedokładnie podaje l,to nic dobrego nie wróży

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 22:13

Zdjąć Lamusa i o szybko *****

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 18 października 2016; 22:13

ku*wa w końcu

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 18 października 2016; 22:12

w 2. połowie bierzemy przykład z WBA xD

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 22:10

Hugo nas ratuje.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 18 października 2016; 22:10

Jedna druzyna gra w piłkę, druga to nasi. GDZIE JEST SISSOKO

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 18 października 2016; 22:10

gramy jak ogóry w tej drugiej połowie

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 22:09

Eriksen coraz bardziej wyrasta na rozczarowanie sezonu niestety,przebija chyba wszystkich

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 18 października 2016; 22:09

***** Eriksen taka kontra...

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 22:08

>>;PachPuch napisał:
>>Co ? xD

No tego z Argentyny

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 18 października 2016; 22:08

Eriksen z bólem serca, ale sio na ławe.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 18 października 2016; 22:08

Róża dzisiaj też padło ostateczne. Ku*wa toż ogarnąć się, ten Bayer to banda przeciętniaków

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 22:08

Czyżby oszczędzał Janssena na ligę ? :/

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 22:07

Co ? xD

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 22:07

No zamiast zdjąć trikstera to Janssena ściąga no ja pierdole co ten człowiek

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 18 października 2016; 22:07

Dziwna zmiana

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 18 października 2016; 22:07

Son bedzie szpica

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 18 października 2016; 22:06

Lamela Eriksen wyjazd, Moussa i Moussa do walki.

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 22:06

Ależ mamy szczęście :O

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 18 października 2016; 22:06

Dawać obie Moussy

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 22:05

Dembele za Lamele ? :) Alli do przodu ? :)

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 18 października 2016; 22:05

Widział ktoś więcej strat w wykonaniu Tottenhamu? Bo pod tym względem dzis jest patola...

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 18 października 2016; 22:03

sorry, zapomniałem o gwiazdce

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 18 października 2016; 22:03

Lameli to coś odjebało ostatnio

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 18 października 2016; 22:03

Fart, 2 połowa ujowa

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 22:00

Dobra Poch czas na zmiany ściągaj Lamele.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 22:00

Co się tu dzieje,dawać Dembele do cholery

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 18 października 2016; 21:59

>>Underek napisał:
>>>>nnaderowy napisał:<br />
>>>>Underek napisał:<br /><br />
>>Czy jest racjonalne uzasadnienie, co na tym boisku jeszcze robi Lamela?<br /><br /><br />
<br /><br /><br />
Sissoko na boisko natychmiast.<br /><br /><br />
<br /><br /><br />
Nie ujmujac nic Dele, z Dembele na boisku wygrywalibysmy ze dwa jajo. <br /><br />
Zgadzam się z Lamelą, Dele coś zmarnował, ale nie wiadomo jak Dembele wygląda na tą chwilę<br /><br />
<br />
<br />
Dele gra ok<br />
Chodziło mi o to, że brakuje nam kogoś go utrzymania pilki. Bayer panuje w środku niepodzielnie.<br />
<br />
<br />


A z tym się zgadzam w 100%, z tym, że nie wiadomo na ile Dembele jest gotów, żeby rządzić w środku w tym meczu. Sissoko wciąż na ławie to moim zdaniem też błąd, zwłaszcza, że Lamela jest strasznie elektryczny. Boję się, że styk się przepali i w 10 będziemy kończyć. Lamela dziś nic nie daje, a jest bombą zegarową,

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 21:59

przydałoby mu się ;)

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 21:58

>>;PachPuch napisał:
>>U Lameli to chyba jeszcze ten karny siedzi w głowie.

To niec mu ławka troche posiedzi,bo coraz gorzej

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 21:57

Goście co nurkują....

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 21:56

U Lameli to chyba jeszcze ten karny siedzi w głowie.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 18 października 2016; 21:55

Rose tez fatalny.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 18 października 2016; 21:54

>>nnaderowy napisał:
>>>>Underek napisał:<br />
>>Czy jest racjonalne uzasadnienie, co na tym boisku jeszcze robi Lamela?<br /><br />
<br /><br />
Sissoko na boisko natychmiast.<br /><br />
<br /><br />
Nie ujmujac nic Dele, z Dembele na boisku wygrywalibysmy ze dwa jajo. <br />
Zgadzam się z Lamelą, Dele coś zmarnował, ale nie wiadomo jak Dembele wygląda na tą chwilę<br />


Dele gra ok
Chodziło mi o to, że brakuje nam kogoś go utrzymania pilki. Bayer panuje w środku niepodzielnie.


odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 21:54

Winks wejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 18 października 2016; 21:54

Byłem pewien, że brama. W końcu się zabramkowy na coś przydał

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 18 października 2016; 21:53

GDZIE JEST DEMBELE
GDZIE JEST SISSOKO
DLACZEGO TRENERZYNA SPI, NIE MAMY KONTROLI NAD MECZEM

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 21:52

jak sie przeturlal :D

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 21:51

O JA PIERDOLE !

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 18 października 2016; 21:51

Uff

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 21:51

HUGO BOSSSSSSSSS

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 21:48

Calhanoglu zszedł,dobra jedziemy

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 18 października 2016; 21:42

>>Underek napisał:
>>Czy jest racjonalne uzasadnienie, co na tym boisku jeszcze robi Lamela?<br />
<br />
Sissoko na boisko natychmiast.<br />
<br />
Nie ujmujac nic Dele, z Dembele na boisku wygrywalibysmy ze dwa jajo.
Zgadzam się z Lamelą, Dele coś zmarnował, ale nie wiadomo jak Dembele wygląda na tą chwilę

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 18 października 2016; 21:38

Coś tu trzeba pchnąć i to w miarę szybko, szansa na 3 pkty duża, jesteśmy lepsi w każdej formacji, ale jak mówię, coś trzeba strzelić, bo z West Brom też byliśmy lepsi w każdej formacji. Szansa na lidera na półmetku patrząc na wyniki i grę naprawdę duża

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 18 października 2016; 21:36

Czy jest racjonalne uzasadnienie, co na tym boisku jeszcze robi Lamela?

Sissoko na boisko natychmiast.

Nie ujmujac nic Dele, z Dembele na boisku wygrywalibysmy ze dwa jajo.

odpowiedz
Autor: Jan1882 Wysłano: 18 października 2016; 21:36

Eriksen mało widoczny, dembele by się przydał :D

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 18 października 2016; 21:28

Janssen daje radę:D

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 21:27

Liski też wygrywają,cieszy to wszystko

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 21:27

No sędzia ... :(

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 18 października 2016; 21:26

Ale się rzeźnia zrobiła - zdziwię sie jak będzie komplet graczy po 90 min

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 21:24

Najlepsza akcja :D

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 21:24

Jak to ***** nie ma gola??????!!!!

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 18 października 2016; 21:24

JAK ??!!?!

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 21:23

CSKA na prowadzeniu

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 18 października 2016; 21:22

Swoją drogą Chicarito 28 lat a dalej wygląda jak junior

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 18 października 2016; 21:17

Wanyama bardzo ładnie dzisiaj- czyści co trzeba i jeszcze dobrze rozrzuca

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 18 października 2016; 21:14

Trochę martwi, że Lamela już z żółtą, a dalej na łokcie leci. Jakiś nerwowy jest ostatnio

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 18 października 2016; 21:13

Oo- to np.powinna być bramka

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 21:13

ajjj

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 18 października 2016; 21:12

Dobra akcja

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 18 października 2016; 21:11

Groźniejsze sytuacje po naszej stronie, ale wiadomo jak to jest z sytuacjami :/ Nie jest źle

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 18 października 2016; 21:09

trochę bryndza, Dembele do środka by się przydał

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 18 października 2016; 20:55

Szkoda spalonego

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 20:54

Jak patrze na to jak się bawią na tej obronie prawie w każdym meczu to aż mi się coś robi.

odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 18 października 2016; 20:51

Komornik daj tą stronę co się głosuje

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 20:46

pobierz acestream i masz :)

http://www.livefootballol.me/streaming/uefa-champions-league/18-10-2016-leverkusen-tottenham-hotspur.html

odpowiedz
Autor: Espada Wysłano: 18 października 2016; 20:42

dajcie dobry steam

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 18 października 2016; 20:40

Gdzie N'kodou ? Gdzie Wimmer ? :(

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 18 października 2016; 20:33

Każdy trener ma jakieś swoje niezrozumiałe odchyły - patrz Pep czy Jose. O tych Pocha pewnie jeszcze nie wiemy :/ Myślałem że bajzel z Bentalebem był jednorazowy, a tu proszę..
Przed sezonem jego wypowiedzi i okienko dawało nadzieję że widzi problem i coś z tym robi - w sumie widać to w meczach (mniejsze nakłady sił na ogóry). Ale jak przepierdolimy sezon bo mu się personalnie zawodnik nie podoba i dlatego nie gra to lipa straszna

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 18 października 2016; 20:28

MilesLives - Pochettino to mistrz przepierdalania końcówek, więc nie zdziwiłbym się, jeśli Łubudubu i Duży Kev zagrają łącznie z godzinkę, a wiosną jak zwykle będzie "it's happened again".

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 18 października 2016; 20:27

I na dodatek typ taka sama charakterystyka. Weź zrozum tą logikę. A Clinton to już stracony jak Wimmer i ciapak z Algierii.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 18 października 2016; 20:26

Poch nie jest nieomylny. Nie róbcie z niego jakiegoś Boga albo wyroczni. Największe mistrzostwo puścić Clintona a zastąpić go typem który angielskiego nie zna a miesiąc siedział w hotelu bez ***** zadnej aklimatyzacji.

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 18 października 2016; 20:21

Underek, pewnie jest w tym jakiś głęboki sens którego nie rozumiemy xD Mam pełne zaufanie do Pocha, jakieś powody pewnie ma - niekoniecznie się z nim zgadzam ale pewnie wie lepiej. 7 meczy w 21 dni - jeśli nie będzie rotacji i Wimmer i Łubudubu nie zagrają to nie chcę wiedzieć co siedzi w głowie Maurycego

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 18 października 2016; 20:13

Po co kupował tego N'kodou skoro nie ma go nawet na ławce?
Wimmer w zeszłym sezonie po mistrzowsku zastąpił Vertsa, teraz ustępuje miejsca jakiemuś gimbusowi i nie gra nawet przy kontuzji Alderweirelda.

Dlaczego gra ten paralita z Holandii? Nie lepiej byłoby zagrać bez napastnika? A może można było nie sprzedawać Nacera?

Eh, Pochettino strasznie mnie ostatnio irytuje.

odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 18 października 2016; 20:02

Gdzie Walker ?

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 18 października 2016; 19:43

Nkodou nie ma nawet na ławce :/ Liczę na 1 skład w lidze

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 46
Newsów: 6457
Lista online: