» Znamy składy!
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Pod postem zapraszamy do komentowania i analizowania meczu. Zabraknie pomeczowej relacji. Pochettino oraz Solskjær postawili na następujące jedenastki:
Tottenham Hotspur: Lloris - Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies - Winks, Sissoko, Eriksen, Alli - Son, Kane
Ławka rezerwowych: Gazzaniga, Sanchez, Rose, Foyth, Skipp, Lamela, Llorente
Manchester United: de Gea - Shaw, Jones, Lindelof, Young - Herrera, Matic, Pogba - Martial, Lingard, Rashford
Ławka rezerwowych: Romero, Dalot, McTominay, Pereira, Fred, Lukaku, Mata,
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Piękna chwila dla Winksa <3. Niestety Dele wypada, więc Daniel Levy MUSI kogoś sprowadzić. A Nkoudou musi mieć więcej szans, bo co jak co, ale wygrał nam mecz.
No przepraszam bardzo, ale nic prócz wyniku się dzisiaj nie zgadzało.
Dno. Z taką grą to do końca sezonu niestety United tu jeszcze zaraz doskoczy i zacznie się kupa w gaciach. Ale, oczywiście transfery niepotrzebne. Lepiej wyjść Skippem na boisko.
Przerzuć się na Liverpool bo akurat są w gazie. Jak nie będzie szło, to przerzucisz się na City. A potem truj u nich na forum jakim wielkim kibicem sukcesu jesteś. Takich jak Ty nazywam kibicowskimi szmatami, pójdą z każdym, którzy akurat wygrywają trofea. Przepraszam za ten post i już więcej mu nie odpisuje.
Oby Poch nimi potrząsnął porządnie w szatni...
ale i tak najslabszy an boisku jest lamela
llorente z golem a mowiliscie ze sie nie nadaje
>>ML9 napisał:
>>Ale gówniany ten wyjściowy skład xd. Ławka jeszcze lepsza. Śmierdzi jakimś remisem.
9 podstawowych graczy. Fakt za mało na Fulham... Po co piszesz jak nie masz nic do powiedzenia. Ławka jest jaka jest. Niech Sterling zadebiutuje chociaż na chwilę.
A co do meczu z Chelsea to najpierw muszą trafić w bramkę, żeby awansowali.
>>Mortal napisał:
>>Maurizio Sarri po meczu z Arsenalem: "Jestem ekstremalnie wściekły. Ta porażka to przede wszystkim wina naszego nastawienia do meczu. Graliśmy przeciwko zespołowi, który był zdecydowanie bardziej zdeterminowany od nas. Ale prawda jest taka, że pracuję z grupą zawodników, której praktycznie nie da się zmotywować".<br />
<br />
Naprawdę tak powiedział, czy fejk? ![]()
Maurizio Sarri po meczu z Arsenalem: "Jestem ekstremalnie wściekły. Ta porażka to przede wszystkim wina naszego nastawienia do meczu. Graliśmy przeciwko zespołowi, który był zdecydowanie bardziej zdeterminowany od nas. Ale prawda jest taka, że pracuję z grupą zawodników, której praktycznie nie da się zmotywować".
Barcelona are prepared to let Malcom go if they receive an offer which betters the £35m they paid Bordeaux for the player last July. Tottenham are said to be interested. (Source: ESPN)
co za śmieszne pieniądze...aż żal bd patrzeć bo go pewnie nie wyhaczymy
destroja to dzieciak, znalazłem jego profil na stronie chelsea, tam wielbi tottenham i jedzie po chelsea a tutaj na odwrót, typowy troll aby rozpocząć gównoburze.
http://www.chelsealive.pl/profil/76953-MikeLeon
http://www.chelsealive.pl/profil/76953/komentarze
>>Mortal napisał:
>>Ale jaką trzeba być stuleją bez życia prywatnego, żeby nie mieć nic lepszego do roboty? XD Może mi on sam odpowie xD
Już jakiś czas temu zostało powiedziane co jest stulejarstwem na tej stronie i nie ma co się ponownie do tego odnosić. Lepiej pisać o śmieszności i bezsensie istnienia tego klubu ![]()
>>SissokoKrol napisał:
>>Oczywiście że w tym sezonie Morata w bramakch wypada ciut lepiej niż Higuain ale Moracie dogrywa Hazard, Kovacic, Pedro, Jorginho, Luiz, a takiemu Higuainowi dogrywa Bakayoko czy inni drwale<br />
<br />
dodatkowo Morata zmarnował ponad 10 setek a Higuain z 2 czy ile tam. Nie mówiąc o tym że Higuain jest na spinie z Milanem od wrzesnia chyba bo tam zaczeli prtzebakiwac ze moze go nie wykupia itd.<br />
<br />
ale w poprzednich dwóch sezonach w Juve Higuain strzelił chyba 55 goli (w napoli wczesniej u Sarriego jeszcze wiecej strzelal), a Morata w calej seniorskiej karierze ma chyba z 60 goli zdobytych XD
http://www.chelsealive.pl/ strony Ci się pomyliły ziomeczku xd
LLorente w statystykach obok Ronaldo, Bale, Neymara, Mbappe czy innych XD Tego jeszcze nie grali
Oczywiście że w tym sezonie Morata w bramakch wypada ciut lepiej niż Higuain ale Moracie dogrywa Hazard, Kovacic, Pedro, Jorginho, Luiz, a takiemu Higuainowi dogrywa Bakayoko czy inni drwale
dodatkowo Morata zmarnował ponad 10 setek a Higuain z 2 czy ile tam. Nie mówiąc o tym że Higuain jest na spinie z Milanem od wrzesnia chyba bo tam zaczeli prtzebakiwac ze moze go nie wykupia itd.
ale w poprzednich dwóch sezonach w Juve Higuain strzelił chyba 55 goli (w napoli wczesniej u Sarriego jeszcze wiecej strzelal), a Morata w calej seniorskiej karierze ma chyba z 60 goli zdobytych XD
>>SissokoKrol napisał:
>>macie farta bo Milan to dziady i przy transferze Piątka chcą przyoszczędzić grosze, wiec się rozmowy przedłużyły na przyszły wtorek co oznacza że nie chcą puścić szybciej Higuaina XD Więc Chelsea bez Higuaina przeciwko Spurs w kakao kap<br />
<br />
XDDDD<br />
<br />
a już się cieszyłem z łatwego awansu (napastnik w Chelsea, w SPurs brak Kane, Sona, Sissoko) a tu jednak lipa sie robi <img src=
Coś widziałem,że w tym sezonie Morata ma bramkę więcej od Higuaina, to ja tam wiem czy to taki fart. (O ile tamta statystyka była prawdziwa :v )
macie farta bo Milan to dziady i przy transferze Piątka chcą przyoszczędzić grosze, wiec się rozmowy przedłużyły na przyszły wtorek co oznacza że nie chcą puścić szybciej Higuaina XD Więc Chelsea bez Higuaina przeciwko Spurs w kakao kap
XDDDD
a już się cieszyłem z łatwego awansu (napastnik w Chelsea, w SPurs brak Kane, Sona, Sissoko) a tu jednak lipa sie robi ![]()
Jego wypowiedzi nie da się traktować poważnie, jak dosłownie na stronie kibiców Chelsea srał na ten klub i spuszczał się nad Spurs
Nie zwracajcie na niego uwagi. To destrojarz jestem w 100% pewny
>>ML9 napisał:
>>Fakty są takie że ten klub jest fatalny i nie zanosi się na zmianę
. Tyle lat zmarnowanych na kibicowaniu temu klubowi ale widzę nikt nie jest w stanie zrozumieć mojego wieloletniego rozczarowania tym klubem i zniesmaczenia jego zarządzaniem
. Niestety dla mnie ten sport to coś więcej ale jak widać na tej stronie nie ma co szukać podobnych ludzi z podobnym problemem bycia więźniem tego parszywego podklubu. Tyle razy ile oni już mnie zawiedli to dawno powinienem zaprzestać dalszemu kibicowaniu temu klubowi
. Czasem zbiera mi się na wymioty jak ta banda partaczy wychodzi na boisko ale wiem dobrze że to nie ich wina. Nie ma odpowiedniej mentalności i odpowiedniego systemu prowadzenia klubu mającego liczyć się w walce o trofea. Ten sezon już na straty spisany
. Kolejny i nie ostatni. <img src=
hahahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahXDDDDDDDDDDDDDDD
Fakty są takie że ten klub jest fatalny i nie zanosi się na zmianę
. Tyle lat zmarnowanych na kibicowaniu temu klubowi ale widzę nikt nie jest w stanie zrozumieć mojego wieloletniego rozczarowania tym klubem i zniesmaczenia jego zarządzaniem
. Niestety dla mnie ten sport to coś więcej ale jak widać na tej stronie nie ma co szukać podobnych ludzi z podobnym problemem bycia więźniem tego parszywego podklubu. Tyle razy ile oni już mnie zawiedli to dawno powinienem zaprzestać dalszemu kibicowaniu temu klubowi
. Czasem zbiera mi się na wymioty jak ta banda partaczy wychodzi na boisko ale wiem dobrze że to nie ich wina. Nie ma odpowiedniej mentalności i odpowiedniego systemu prowadzenia klubu mającego liczyć się w walce o trofea. Ten sezon już na straty spisany
. Kolejny i nie ostatni.
A u mnie to jest tak, kibicowanie Spurs daje mi radosc, chociaż nawet z tych małych chwil. Mam prawie 40 lat i w moim zyciu wiele się dzieje - żona, rodzina, zwierzątko domowe, to są ważne sprawy i postrzegam kibicowanie jako pasje. Owszem zdarza mi się zaglnac, wyskoczyc do góry z "hurra", osttanio omal nawet nie rzuciłem pilotem, ale w pozytywnym sensie. Żona nawet sie cieszy, że kibicuje. może sobie obejrzyc serial w tym czasie i ma mnie z głowy. Mój pies tez kibicuje i wyje jak szalony jak strzelimy
. Nie wiem, czy on odróznia pilkarzy ale to mega zabawne, może po prostu wyczuwa mój nastrój. żona powiedziała cos takiego - "skoro kiedyś zobaczyłeś cos w tych chłopakach z United i teraz widzisz to samo w Spurs, to może cos im sie uda". No i trzymam się tego. Jeszcze sporo można ugrac w tym sezonie. COYS!
@Mortal cytat z angielskiego espressa ![]()
"Unai Emery poinformował, że były prowadzone podstawowe rozmowy z Barceloną na temat potencjalnych przenosin Denisa Suareza, ale jednocześnie ostudził nastroje mówiąc, że są nikłe szanse na to, aby w Styczniu zawodnik klubu z Katalonii zasilił skład Arsenalu. (Mirror)"
To ty jesteś dzieciakiem intelektualnie skoro przez takie głupoty ty tracisz "zdrowie psychiczne i fizyczne", nikt cie nie zmuszał do kibicowania a i sam z pewnością dobrze wiedziałeś jak wygląda sytuacja w totkach. Jak nie potrafisz się cieszyć z dobrych momentów klubu (a to nie tylko wygrywanie pucharów, jak zapewne uważasz), to w ogóle nie powinieneś się brać za kibicowanie, ewentualnie mógłbyś zostać typowym sezonowcem aby kibicowanie nie dotykało twojego zdrowia. Nie odwiedzaj też tej strony bo to na pewno bedzię pogłębiać traumę czy depresje, którą masz przez kibicowanie Tottenhamowi, tak jak sam powiedziałeś 
Kurła chyba będzie trzeba samemu wystartować z profesjonalnym projektem forum, jak tu Misiak ma kompletnie wyjebane, a moda nie chce dać nikomu kto siedzi systematycznie.
Wystarczy spojrzeć, jaki przesiew się zrobił po tym jak nikt sobie nie radził z pozbyciem atencjusza destroyi
Nic nigdy nie zyskałem podczas wieloletniemu kibicowaniu temu klubowi
. Straciłem młodość zatraciłem zdrowie od psychicznego po fizyczne i nabawiłem się wielu problemów natury egzystencjalnej. Także odradzam dalsze kibicowanie temu klubowi bo doprowadzi to do skutków podanych wyżej. Zęby pozjadałem na badaniu fundamentów tego klubu od podszewki i po latach stwierdzam nie warto nie tędy droga
. Klub siedlisko raka i patogen roznoszący go
. Zaprzestać natychmiastowo. Ku przestrodze
.
Szkoda pisać na ten klub czegokolwiek to jest jakaś porażka coś nie wartego uwagi i czasu poświęcanego miesiąc po miesiącu. Ten klub niestety jest fatalny i nie ma w tym co teraz napisałem nic z przesady. Stworzony bez jakiegokolwiek celu czy sensu bo ciężko sensem nazwać wieczne pretendowanie do bycia kimś więcej niż średniakiem. Niestety nigdy w tym klubie nie było odpowiedniej jakości mentalnej pozwalającej na stworzenie odpowiedniego środowiska do zdobywania trofeów sezon po sezonie
. Nie było w tym klubie nigdy tak wielkich postaci jak Sir Alex Ferguson czy Arsene Wenger czyli wyznacznika jakości na odpowiednich stołkach piastowanych w klubie piłkarskim. Niestety nie mogliśmy liczyć też na wybitne postacie ponadczasowe legendy taktyki Catenaccio pokroju The Special One Jose Mourinho. Nawet nie mogliśmy liczyć na tak surowego taktycznie i ograniczonego w możliwości i wiedze trenerską Guardiole który mimo że nie jest trenerem najwyższego sortu byłby w stanie sprawić że wstawiliśmy by do gabloty niszowe trofea
. Mamy mało elastycznego prezesa który zawodzi na każdym kroku od transferów po budowe stadionu nie to co bogobojne piłkarskie osobistości takie jak Mansour bin Zayed Al Nahyan które zmieniają kluby piłkarskie za rozsądne kwoty transferowe i inne wydatki. Tak sprawa się ma ten klub nigdy nie nadawał się do tego wszystkiego czego oczekujecie. Szkoda mi że zostaliście oszukani tak samo jak ja
.
Ogółem wydaje mi się że jedynym sposobem na wstawienie trofeum do gabloty jest podpisanie kontraktu z Arsenem Wengerem. Jak wiadomo ten znakomity trener jest wyrobiony w zdobywaniu trofeów i nawet teraz gdy jego gwiazda nie świeci już jak za czasów świetności jestem przekonany że wstawiłby trofeum pokroju FA Cup lub Carabao Cup czyli zrobił coś czego nie jest w stanie zrobić argentyński niedojda Pochettino. Warto pomyśleć nad tym zamiast śpiewać piosenki o magicznym Pochettino które nie mają nic wspólnego z prawdą. Zastanawiając się nad tym wszystkim stwierdziłem że łatwo jest zostać legendą klubu Spurs czy też zostać wielbiony przez kibiców. Kibice małego klubu piłkarskiego mają małe oczekiwania. Dlatego ja się nie nadaje na bycie jednym z nich
. Pogryzł po nogawkach wielkie kluby ten Tottenham ale czas wracać na swoje miejsce w szeregu. Bycie przegranym też trzeba znosić godnie
. Wytrwałości w kolejnych przegranych sezonach.
Arsenal znowu przejechał się jak po szmacie ale nikt o tym nie wspomni
. Soczyste 5-2 w spotkaniu młodzików dla przypomnienia. Niestety wracamy powoli do czasów w których Arsenal dominował w NLD i trzeba zaakceptować ten przykry fakt
. Niestety na każdym szczeblu rozgrywkowym jedna prawda pozostaje niezmienna. Jesteśmy klubem stworzonym do przegrywania
. Niestety projekt okazał się niewypałem i stracimy skład który jako tako dawał nam jakość i złudzenie czy jak kto woli iluzje walki o najwyższe cele. Przyszłe transfery o ile jakieś się pojawią będą przeprowadzane w fatalny sposób. Jakościowo będą odstawać od obecnego formatu jakościowego. Niestety młodzież nie napawa nadzieją i już w młodym wieku można zobaczyć że połowa z nich która w przyszłości będzie starała przebić się do pierwszej drużyny wniesie pod względem jakości tyle co nic
. Jakość będzie zatracana z sezonu na sezon i nic już nie zatrzyma tego procesu.
Ja od siebie o Angielskiej lidze polecam Angielskie Espresso na fb (Strona też jest, ale tam artykuły trafiają, a nie krótkie informacje) w sumie wszystko praktycznie jest na bieżąco i codziennie rano robią przegląd prasy angielskiej gdzie w skrócie piszą, najciekawsze newsy z wysp z gazet
A propos barcy, to chcą się też pozbyć Denisa Suareza, o ile dobrze pamiętam to były plotki, że Emery go chce w Arsenalu ale się okazało, że nie mają w ogóle kasy na transfery tak jak my xd Więc może mógłby być tanią opcją na ławkę i zastępstwo Dembele xd
BTW Mimo ze Szarego nie znam to go wystalkowalem na twitterze i tam sie teraz praktycznie codziennie udziela XD Wiec żyje i ma sie dobrze, pewnie tez odwiedza ta strone, moze za jakis czas wroci do komentowania
>>ainam napisał:
>>Kataloński Sport uprzejmie donosi, że idziemy po Malcom'a i jest już wstępne porozumienie. Valverde bardzo chce się Go pozbyć z drużyny <img src=
Ami, a Ty pamietasz jak Lucas przyszedł i u nas grzał ławę pzez pół roku? Nie pogniewałbym się jeśli chodzi o Malcolma, choć wolałbym chyba Neresa z Ajaxu. podejrzewam że w Londynie sporo sie dzieje i Maurycy dośc często puka do drzwi Levygo. "
aniel, sypnij no kasą bo mi się połamali ludzie"
)). Daniel: "a na cholere ja Ci tego Llorente kupiłem"
)).
Kataloński Sport uprzejmie donosi, że idziemy po Malcom'a i jest już wstępne porozumienie. Valverde bardzo chce się Go pozbyć z drużyny ![]()
Kwota transakcji ma oscylować wokoło 40 mln.
Myślę, że plotka, ale.. przy umiejętnej rotacji Mauricio, mógłby chłopak się u Nas niesamowicie rozwinąć.
>>Spurs napisał:
>>#thfc manager Mauricio Pochettino has a £50M budget available to him to spend in the transfer window this month. [The Telegraph]<br />
<br />
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Chyba z dopiskiem "jak kogoś sprzedamy za 50 mln" ![]()
a Higuain w Chelsea będzie gotów na drugie półfinałowe spotkanie w kakao kap
>>Jablona napisał:
>>Bić się z tym Milanem o Piątka xd
No ale.. w jakim celu? Tzn. z Naszej perspektywy ekstra, ale z Jego? Przyjdzie, pogra do marca i ławka. Jaki tu sens? Niech idzie do klubu, w którym przede wszystkim będzie grał, a co za tym idzie - rozwijał się. Imo. Milan to dla Niego fajny kierunek.
@ainam Nie mam pojęcia, tak po prostu się zastanawiam bo mimo wszystko, że miał tego klubu dość często, to siedział po parę godzin na tej stronie od kilku lat i tak nagle go wcięło. A chyba coś kiedyś wspominał, że miewa problemy zdrowotne i się zastanawiam czy wszystko ok u niego. A Underka też nie widać, który ma kontakt to niego chyba.
@ML9
Weź głęboki oddech i przeczytaj jeszcze raz to, co napisałeś/aś. I nie wylewaj swojej frustracji na innych użytkowników, to w absolutnie niczym nie pomaga. Jest mnóstwo klubów, którym możesz kibicować i które zaspokoją Twoje potrzeby ![]()
@Mortal
Głos rozsądku. Smutne, że ludzie nie widzą/nie chcą widzieć progresu jaki poczyniliśmy. Niezrozumiałe to dla mnie jest.
Moje podejście jest zdrowe, jak Ci na czymś zależy to mu nie życzysz źle.
Załóżmy, że masz dziewczynę, która Ci nic nie kupiła na rocznicę, bo nie miała pieniędzy. Wyzywasz ją i życzysz jak najgorzej, krzycząc, że to "Hańba" I stwierdzasz, że to Twój ostatni rok z nią, czy starasz się zrozumieć?
***** mamy najlepsze okres klubu od lat, a Wy dalej pierdolicie.
Nie wiem, kto ile kibicuje temu klubowi, ale większość już po pare lat nwm jak Ty ML9 i serio nie widziałeś w co się pakujesz? Jak chciałeś transfery i trofea to było trzeba kibicować City, PSG czy Barcy.
Jak klubu nie stać na transfery to ich nie zrobi, tak ciężko to pojąć w głowie? Chcecie się zadłużyć jak Wisła? XD Stadion nie kosztował groszy, a wręcz jego cena wzrosła chyba prawie dwukrotnie jak planowano, wynajem Wembley też kosztuje. Skończą stadion, zacznie generować pieniądze, to i pewnie Levy coś rzuci. Wszyscy powtarzają w klubie, że to projekt długofalowy, a Wy jak z jakimś ADHD JUZ TERAZ, ***** TRANSFERY!1!1!!!1! TROFEA!!!
Serio? Nikt nie widzi, że ktoś ma pomysł na ten klub, jaki progres zrobiliśmy na przestrzeni lat? Przecież do niedawna byliśmy średniakiem ze środka tabeli, a teraz jesteśmy drużyną, która liczy się we wszystkich rozgrywkach i jest poważnym przeciwnikiem. Dajcie czas na dalszy rozwój, tylko ja uważam, że inwestycje były mądre? Jeden z lepszych ośrodków treningowych w europie, nowy świetny stadion, generujący pieniądze nie tylko z biletów, ale i innych kontraktów biznesowych... Przecież to jest idealne podłoże do zrobienia czegoś więcej, tylko trzeba czasu.
Pierdole ciebie Mortal i twoje podejście do kibicowania. Levy to powinien inwestować czy **** wie co tam piastować przy hotelach czy innych bankach. Ale do klubu piłkarskiego potrzeba pasji a to co on prezentuje jest przeciwieństwem tego słowa. Jeśli coś ma się zmienić to ten śmieszny zaściankowy klub musi zaszorować dupą dna jak robił to kiedyś to może jak tyłek łysego niszczyciela zacznie się palić coś się zmieni. Tak czy inaczej to ostatni sezon dla mnie jako kibica tego klubu. Mam dosyć.
Hańba to jest to co ma miejsce w tym klubie od letniego okna transferowego po dzień dzisiejszy. Nawet nie znam dostatecznie silnego określenia by wyrazić co w tym klubie się odpierdala. To jest jakiś cyrk i podklub. Powinno się zaorać i przeprosić kibiców za stracony czas. THFC to jest jakaś błazenada od transferów po stadion i wszystko inne. Nic w tym klubie nie działa prawidłowo. Najlepsza generacja piłkarzy tego klubu do sprzedania a Eriksenowi to jeszcze odszkodowanie zapłacić za marnowanie kariery. Rozumiem jeszcze wpadke z transferami podczas jednego okna transferowego. Ośmieszyli się ale można wybaczyć. Ale to co teraz ma miejsce to jest jakieś niedojebanie psychiczne tego klubu. Szpital w składzie i jeszcze myślimy o sprzedaniu kogoś (Dembele,Llorente) jak my tu kur*a grać kim nie mamy. No i co najlepsze przy fatalnej sytuacji kadrowej nadal nie zanosi się na transfery. Co było gównem niestety nim pozostanie. Wielka szkoda.
Również jestem zła, że sypie się Nam wszystko niczym kostki domino, no ale co poradzić? Kontuzje są wpisane w sport, mam nadzieję, że Harry wróci wkrótce cały i zdrowy.
W zasadzie, macie rację - wrzućmy młodziaka jakiegoś, cóż mamy do stracenia?
Dodatkowo ta sprawa z Aurier'em.. oby okazało się to jedynie wytworem mediów.
Tak już ciutkę humorystycznie: co się jeszcze podzieje? Eriksen zje kilogram mortadeli i się zatruje? Toby dostanie śnieżką w twarz? Wrrrr.
Ale spokojnie ML, co Ci da życzenie zeby to wszystko ... strzelił?!, nie jest źle, raczej wątpie ze kogos zakontraktujemy ale no jeśli my mamy telenowele ze sprzedarzą starego Dembele no to sory, to kupno noł nejma z kambodzy zajmie nam jakies dwa miechy bo Levy jednak bedzie chcial obniżyc cene z dwóch worków ziemniaków do jednego a więc dawac Sterlinga z młodziaków i jedxiemy, nic lepszego nas nie czeka
To jest ku*wa jakaś hańba! Mam nadzieje że ten klub skończy nie tylko poza top 4 ale też poza top 6 za ten chory minimalizm. Mam nadzieje że stadion trzeba będzie budować od nowa od podstaw. Mam nadzieje że wszyscy utalentowani zawodnicy odejdą latem z tego klubu. Mam nadzieje że Pochettino trafi do klubu w którym można pozwolić sobie na dokonanie kilku drobnych wzmocnień. Mam nadzieje że Levy resztę życia spędzie w kartonie pod mostem. To jest skandal. Jestem wściekły i rozgoryczony.
Z Eriksenem nadal liczę, że przedłuży z nami kontrakt, ostatnio przewijał się motyw, że jest bliżej podpisania niż dalej, ale czort wie czy to prawda.
Nie chce Ziela, sorry, ale jak my mamy słabą mentalność to on ma jeszcze gorszą i to do kwadratu.
Z Dierem widocznie pokręciłem, ale nadal... Nie jestem fanem Diera obecnie, chcąc nie chcąc trzeba to napisać, Sissoko to nasz najleszy zawodnik ze środka - daje i z przodu i co istotne bardzo dużo z tyłu i boję się, że zaczniemy dostawać więcej bramek bez niego.
Jak szybko może się zmienić opinia o piłkarzu...
Lucas brzmi nadal lepiej na szpicy od Delego, chociaż prawda, że on też ma prawo się tam odnaleźć.
@Mortal
Ja już znam odpowiedź na Twoje wątpliwości odnośnie środka pola, zna je również już cały piłkarski świat:
https://www.meczyki.pl/newsy/tottenham-wytypowal-nastepce-swojej-gwiazdy-piotr-zielinski-mialby-zastapic-christiana-eriksena/102282-n
Przepraszam, musiałam <3 ![]()
A tak serio to jestem dziwnie spokojny, moje odczucie jest takie, że w tym sezonie gramy mało pod Harrego, a on sam gra pod drużynę, także wydaje mi się, że damy radę ładnie zastąpić.
Bardziej martwi środek i Sissoko, ja wiem, że to dziwnie brzmi. Ale nam się opcje na środek kończą, Wanyama wiecznie połamany, Dembele odchodzi, Dier wypadł do końca sezonu jak dobrze pamiętam, został nam tylko Winks, który ojej też się lubi połamać.
Czym my niedługo ten środek obsadzimy? Szkółka, czy zagramy w defie Sanchez, Toby, a Janka przerzucimy na środek?
Dlatego wg mnie bez Harrego ogarniemy, bez środka nie
>>KRIS napisał:
>>>>ainam napisał:<br />
>>>>KRIS napisał:<br /><br />
>>Harry wypada do marca. Szok. <br /><br />
<br /><br />
Źródło? <br />
<br />
https://mobile.twitter.com/SpursOfficial/status/1085220088712695808<br />
<br />
Dziękuję ![]()
To co, jakie mamy opcje? Fer? Levy ogarnie temat i kogoś ściągnie?
Piątek w Milanie, Higuain w Chelsea ale mnie piecze dupa jaaaaaaa
>>SissokoKrol napisał:
>>Bez Kane, bez Sona, bez Sissoko ten klub można zamknąć XD Będzie beka jak nie bedzie nawet top4 na koniec
Zabawnie to brzmi w kontekście fana Smerfów:>
Morata wciąż na pokładzie? Pomoc w rozsypce? No i widzę, że wyceniliście Hazard'a już
Jak to mówi klasyk "
owodzenia w Lidze Europy!"
Jest już oficjalna informacja na ile wypada Harry?
Bez Kane, bez Sona, bez Sissoko ten klub można zamknąć XD Będzie beka jak nie bedzie nawet top4 na koniec
Zastanawia mnie czy wobec kontuzji Sissoko Levy zablokuje transfer Dembele.
Spotkanie z United było lustrzanym odbiciem meczu z Chelsea. Bawią mnie nagłówki w prasie, jakie to cuda wyprawiał De Gea, tak na prawdę miał jedne cudo, przy strzale Tobiego. Dele walił prosto w Hiszpana, ależ nam szwankowało wykończenie. Teraz wiecie dlaczego pisałem, że mecz z United jest ważniejszy. Przynajmniej wykrystalizowały się priorytety - top 4 i rewanż z Chelsea.
bez Sissoko, bez Sona, bez Kane to Spurs nie ma szans awansować do finału kakao kap. A jak te absencje wpłyną na mecze ligowe? Może być niezła lipa, a rozpędzone United 7 pkt za Spurs, Chelsea traci już tylko oczko.
Chelsea troche z innych powodów ale praktycznie rok temu z całkiem niezłej ligowej pozycji się posypała tak, ze skończyła lige an 5 miejscu.
>>ainam napisał:
>>Czytając komentarze można odnieść wrażenie, że United Nas upokorzyli, przegraliśmy 7-0 i w ogóle wypadliśmy z top4. No serio?
Szkoda, że nie ma opcji edycji, bo powinno być 7-1, jako taki smaczek xD Przez chwilę myślałem że tak jest i już miałem chwalić xD
Rozumiem emocje towarzyszące porażce, ale serio po jednym spotkaniu chcecie zwalniać Mauricio, sprzedawać piłkarzy itp.?
@RL9 (sorry, musiałam
)
A pamiętasz, jak wygrywaliśmy kilka miesięcy temu na OT 3-0?
Przecież dziś dominowaliśmy grę, stwarzaliśmy okazje, graliśmy ładną piłkę. Niewiele zabrakło do wygranej.
Czytając komentarze można odnieść wrażenie, że United Nas upokorzyli, przegraliśmy 7-0 i w ogóle wypadliśmy z top4. No serio?
Ogółem to chyba mam to już w dupie po tylu latach. Jeśli coś dobrego miało spotkać ten klub to w czasie przeszłym teraz wszystko przepadło i został niedopałek potężnego Spurs. Kolejna książka Pochettino "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść" kulisy odejścia z Tottenhamu i podpisania kontraktu z United.
Pięknie nam karma wróciła po spotkaniu z Chelsea przegraliśmy identycznym sposobem co wtedy niebiescy. Pewnie w obozie Chelsea zadowolenie. Jak przy stracie Dembele i innych możliwych kontuzjach nie posilimy się kimś nowym to trzeba pogodzić się ze swoim miejscu w szeregu i wrócić do oglądania spotkań bez nacisku na wynik dla samych emocji jak za czasów Balea gdzie nie miałeś prawa na coś liczyć.
Piękny ten De Gea i nie ma co umniejszać jego geniuszowi w tym spotkaniu bo wygrał mecz swojej drużynie. Niestety przegraliśmy dzisiaj mistrzostwo Premier League. Pozostaje liczyć na City żeby utarli nosa tym napinaczom z Anglia Goal. Plus jest taki na ten moment że Arsenal jest gównem i pozostanie nim jeszcze przez kilka sezonów. Macie swoje trofeum.
na awans chelsea mozna domy stawiac ale faworytem w finale bedzie CIty
jak myslicie kto wygra puchar myszki miki? City czy Chelsea?
>>SissokoKrol napisał:
>>a jak mania niedowierzasz ze Sprus przy takim prowadzeniu ma slaba przyszlosc to wez sobie za przyklad Arsenal z lat 2004 i pozniejhszych gdzie jest masa identycznych sytuacji<br />
<br />
Słabą przyszłość, bo? Wybacz, ale nie rozumiem logiki Twojego myślenia.
Wielka szkoda, że chociaż nie zremisowaliśmy tego meczu. Gra zdecydowanie lepsza niż wynik (chichot losu). Ile strzałów United oddało na Naszą bramkę w 2 połowie? 2? No nic, walczymy dalej!
Gratulacje dla United za zdobycie trzech punktów.
https://www.youtube.com/watch?v=JxHdytQZ3ds
xddd
a jak mania niedowierzasz ze Sprus przy takim prowadzeniu ma slaba przyszlosc to wez sobie za przyklad Arsenal z lat 2004 i pozniejhszych gdzie jest masa identycznych sytuacji
jeszcze kontuzja Kane XD klub mozna zamykac XD Brak Sissoko, SOna + brak Kane XD
jak zabraknie Sissoko i Sona na mecz z Chelsea, a smerfy sie dorobia napastnika wtedy mozna domy na awans Chelsea stawiac
nie jeden ale tradycyjny mecz w czape gdzie sie ma kontrole and meczem i powinno sie ten wygrac, jak z watfordem, wilkami teraz moze byc z united, a potem bedzie z innymi z chelsea itd. I znowu ebz trofeow, znowu frajersko przegrane wazne mecze az w koncu sie skonczy fart i przy braku wzmocnien druzyna zakotrwiczy w LE
no ale to trzeba widziec co sie dzieje od paru lat i wyciagac wnioski a akurat plec zenska z wyciaganiem wnioskow ma czasem problemy
Możecie się śmiać ale dla mnie ta połowa pokaże czy Spurs to nadal drużyna frajerów i znowu nic nie wygra w tym sezonie czy jednak mają jaja
>>Jablona napisał:
>>Jak można wyjść obroną tak do przodu, gdy United gra głównie na szybkich kontach? Lloris ehh. Trips jak można zagrać taka piłkę? Davies z Eriksenem żenująco od początku. Co miało wgl oznaczać odepchniecie Lamli przez Eriksena zaraz jak wszedł?
No właśnie nie wiadomo po co oni tak wysoko grają. Z przodu Rashford i Martial. Proszenie się o gola.
>>SissokoKrol napisał:
>>co do trippera to racja, forma tragedia, a teraz strata po kórej padł gol. Tylko ze alternatywy na PO wcale nie sa lepsze. Może jednak Spurs powinno wyjść 3 w obronie + dwóch wahadłowych
Dobry pomysł. Nie wiem dlaczego gramy diamentem 4-4-2, skoro to nie działa.
Jak można wyjść obroną tak do przodu, gdy United gra głównie na szybkich kontach? Lloris ehh. Trips jak można zagrać taka piłkę? Davies z Eriksenem żenująco od początku. Co miało wgl oznaczać odepchniecie Lamli przez Eriksena zaraz jak wszedł?
co do trippera to racja, forma tragedia, a teraz strata po kórej padł gol. Tylko ze alternatywy na PO wcale nie sa lepsze. Może jednak Spurs powinno wyjść 3 w obronie + dwóch wahadłowych
Trippier to gówno. Dziękuję i do widzenia
jakby tam był lukaku to united najwyżej co to miałoby rzut rożny xd
ale trzeba oddać rashfordowi że jak on gra, jaka ma forme, mozliwosci, luz to jest jakis kosmos i nie odstaje od Mbappe
to jest ten czas juz kiedy Spurs frajerzy w meczach? Albo się teraz Tottenham podniesie i wygra z United albo tradycyjnie teraz w czapke potem w czapke w pucharze myszki miki i tyle.
Widzę coś tu cicho. Poszły już sezonki z Madrytu i wreszcie ktoś piszę o tottenhamie?