» Tottenham zagra z Burnley!

dodał: sajmi14 dnia: 2014-12-08 20:36:40 komentarzy: 36

W poniedziałkowy wieczór odbyło się losowanie par trzeciej rundy FA Cup. Tottenham zagra z Burnley. Mecz rozegrany będzie 3 lub 4 stycznia.

Przypomnijmy również, że Tottenham 17 grudnia rozegra na własnym stadionie ćwierćfinał Capital One Cup z Newcastle. Będzie to dobra okazja do rewanżu. W poprzednim spotkaniu tych dwóch drużyn Koguty przegrały 1:2.

 

Wszystkie pary:

Arsenal v Hull City

Southampton v Ipswich

Stoke v Wrexham

Charlton v Blackburn

Dover v Crystal Palace

AFC Wimbledon v Liverpool

Manchester City v Sheffield Wednesday

Aldershot/Rochdale v Nottingham Forest

West Brom v Gateshead

Blyth Spartans v Birmingham

Aston Villa v Blackpool

Rotherham v Bournemouth

Huddersfield v Reading

Oxford/Tranmere v Swansea

Cardiff v Colchester

Bolton v Wigan

Sunderland v Leeds

Burnley v Tottenham

Millwall v Bradford

Derby v Southport

Brentford v Brighton

Fulham v Wolves

Leicester v Newcastle

Scunthorpe/Worcester v Chesterfield

Everton v West Ham

Cambridge/Mansfield v Bury/Luton

Chelsea v Watford

Barnsley/Chester v Middlesbrough

QPR v Sheffield United

Accrington/Yeovil v Manchester United

Preston v Norwich

Doncaster v Bristol City

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Komornik Wysłano: 9 grudnia 2014; 22:38

Niektórzy jaranko mocno że pierwsze miejsce w grupie a co do czego to Barka może skonczyć faze grupową na drugim i ktoś będzie miał przejebane

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 9 grudnia 2014; 22:32

Live w dupie, Zenit w dupie. Zaorane

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 9 grudnia 2014; 22:25

***** znowu bęcki?.no nie :-D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 9 grudnia 2014; 21:16

Live w dupe to może w LE się spotkamy

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 9 grudnia 2014; 09:24

wow, zobaczę co i jak. Dzięki nołnejmie88

odpowiedz
Autor: NoName88 Wysłano: 9 grudnia 2014; 09:18

@Komornik: znalezione w 30 sekund: https://www.prenumerata.ruch.com.pl/fourfourtwo-polska

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 9 grudnia 2014; 09:15

Oni już wcześniej chałe odwalili... bo w jednym z miesiaców chyba we wrześniu dali numer magazynu jako dodatek do jednego z przeglądów i numer był tym samym dostępny tylko przez jeden dzień a nie przez cały miesiąc lub do wyczerpania zapasów jak to było wcześniej. Niby było napisane na facebooku ale przepraszam, nie jestem maniakiem żeby tam ciagle siedzieć i wszystko sprawdzać. Większość ludzi też się wkurwiła ze o co kaman? Tak oto MECZ zaczął już wtedy swoją degradację. A zmianą formuły tylko się pogrążyli. Wystarczy sobie poczytać wpisy tam na fanpage. Ja to żałuję że nigdzie nie mogę dostać Four Four Two. Nt. prenumeraty też nic nie wiadomo...

odpowiedz
Autor: NoName88 Wysłano: 9 grudnia 2014; 09:09

@Dżejkbob: to raczej wina ludzi, którzy nie kupowali magazynu tak jak jego twórcy pewnie by oczekiwali. Gdy chciałem kupić numer grudniowy (nie wiedziałem wówczas jeszcze o zmianie formuły pisma) to z kilku punktach sprzedaży widziałem numer listopadowy. A to może oznaczać tylko jedno - słabą sprzedaż. w każdym razie przestaję kupować a gazeta naprawdę ciekawa z tekstami, których raczej w innych miejscach nie znajdziemy.

odpowiedz
Autor: Dżejkob Wysłano: 9 grudnia 2014; 08:37

Ja jestem mocno zażenowany tym że magazyn Mecz nie jest już tylko o lidze angielskiej, Rudzki wszystko rozjebał :/

odpowiedz
Autor: Dżejkob Wysłano: 9 grudnia 2014; 08:14

@Komornik
Rzeczywiście to była paka... Modrić, KING, Bale, Van der Vaart i paru innych i oczywiście Harry na ławce trenerskiej. Nie zapomne jaki byłem wkurwi*** byliśmy na 4 miejscu ale Cwels wygrali lige mistrzów i my nie mogliśmy zagrać.
Tutaj link jak graliśmy w Lidze mistrzów...
https://www.youtube.com/watch?v=oPqum9hemUs

Albo jak nas Jol prowadził, byliśmy chyba 13 i go zwolnili i objął nas juande Ramos i wygrał puchar ligi angielskiej w finale z Chelsea... piękne czasy

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 grudnia 2014; 22:48

Widzę że magazyn MECZ już nie jest magazynem o lidze angielskiej :( To już mogli zostać przy PN albo PN Plus i tam dawać wiecej artykułów z różnych lig a nie robić MECZ magazynem multi ligowy... jeszcze wydają jakiś nowy magazyn, TEMPO. Wszystko ze stajni Przeglądu Sportowego jakby ***** nie można było wszystkiego w jednym dać. Ciekawe czy im się ten pierdolnik przekłada na nakład?

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 8 grudnia 2014; 21:57

Te czasy nie wrócą prędko, jesteśmy w dołku i to głębokim i to od nich zależy czy się podniosą czy przegrają

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 grudnia 2014; 21:55

>>coys24 napisał:
>>Było, minęło. Trzeba iść do przodu

Tylko Tottenham wie jak iść do przodu jednocześnie się cofając ;( ;(

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 8 grudnia 2014; 21:50

Było, minęło. Trzeba iść do przodu

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 grudnia 2014; 21:46

Śmierdzi pucharem? Pamiętaj im bliżej finału tym gorzej.


Ale to była paka ;(

https://www.youtube.com/watch?v=oPqum9hemUs

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 8 grudnia 2014; 21:38

Kurde w tym sezonie losowania sprzyjają jak nigdy,coś mi tu śmierdzi pucharem :-D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 grudnia 2014; 21:24

Słyszałem tylko ze przydomki klubów zmieniają. Konkretnie nie wiem które używają

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 8 grudnia 2014; 21:21

Oh when the saints ...

https://www.youtube.com/watch?v=wyLjbMBpGDA
To jest ogólnie piosenka jazzowa. Czy oprócz nas i Świętych ktoś jej używa, to nie wiem...

odpowiedz
Autor: PiVi Wysłano: 8 grudnia 2014; 21:19

Mam pytanie czy jest więcej podobnych przyśpiewek innych klubów podobnych do O when the suprs , bo oglądam untd i słyszałem przez chwilkę xD

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 grudnia 2014; 21:14

Co tam piszą że Bilić do nas? Ja pierdole. Znowu szukamy po całym świecie trenerów mając tego Pulisa pod ręką. Bilić ogólnie spoko. Props za robote z Chorwacją ale do Tottenhamu bym go nie chciał

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 grudnia 2014; 21:05

Z kontraktem do 18 roku to on może nie podpisywać. Nie wiem o co to całe poruszenie w takim razie. Łachy nie robi żeby wypełnić go. Z jeszcze 3 lata kontraktem ważnym nie ma c***a żeby odszedł

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 8 grudnia 2014; 21:01

Może, że będzie więcej zarabiał czy coś

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 grudnia 2014; 21:00

Chociaż z tego co widzę to on ma do 18 roku kontrakt. Co to za pierdolenie z kontraktem

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 grudnia 2014; 20:56

>>;PiVi napisał:
>>Trochę z innej bajki ... Podobno Eriksen nie chce przedłużyć kontraktu <img src=

Na przekór łysemu. Vertonghen, Eriksen wypełnią kontrakty a łysy dostanie co najwyżej faka przy odejściu :D się nie dziwię naprawdę że chcą kopnąć w dupe ten klub

odpowiedz
Autor: PiVi Wysłano: 8 grudnia 2014; 20:56

Nie xD

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 8 grudnia 2014; 20:55

Dziwisz mu się, że nie chce przedłużyć?

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 grudnia 2014; 20:54

>>Radzio napisał:
>>gdy losowali MK Dons też miał być fart <img src=

Tylko że to był chyba 2gi oficjalny mecz VG w roli ich menago i drugi w tym sezonie... teraz tych nołnejmów z 3 ligi zapewne przeją jak starą kurewke

odpowiedz
Autor: PiVi Wysłano: 8 grudnia 2014; 20:54

Trochę z innej bajki ... Podobno Eriksen nie chce przedłużyć kontraktu ;(

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 8 grudnia 2014; 20:53

Dokładnie :D

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 8 grudnia 2014; 20:50

gdy losowali MK Dons też miał być fart :D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 grudnia 2014; 20:48

Muły jaki fart...

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 8 grudnia 2014; 20:48

No, źle spojrzałem. Sorki :D

A tak się już cieszyłem! :D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 grudnia 2014; 20:47

No właśnie. Coś pokićkałeś

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 8 grudnia 2014; 20:46

A nie na Hull City? :)

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 8 grudnia 2014; 20:40

Arsenal trafił na Chelsea! :D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 grudnia 2014; 20:39

Ten sezon widzę na farcie pełnym. Wszystkie losowania sprzyjają.

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4877 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 53
Newsów: 6457
Lista online: